Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δεις που στο τέλος θα βγει το χθεσινό σενάριο του Γιαπωνέζου που έδειχνε κόγκα στις 8/2. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-180.png?12

Και καπως ετσι ερχονται οι ιστορικοι κυριες και κυριοι

Ειδικα οταν βλεπεις τετοιους αυλωνες να πανε καρφι κατευθειαν ερντογαν  σε αυτες  τις ωρες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατά την γνώμη μου  ο Φλεβάρης για τα κεντροβορεια έχει  τελειώσει...

δεν νομίζω αυτή η κυκλοφορία να μπορεί να βγάλει κάτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καράβι που αργεί,σκ@τα είναι φορτωμένο....όσο χάνουμε τη μια φάση κ ελπίζουμε για την επόμενη,καλά κρασιά παίδες.τουλαχιστον ας φάνε χιόνι τα ημιορεινά της χώρας όσο γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Orfeas_xionakias είπε:

Το τζεμ μας δουλεύει κανονικότατα, δεν ασχολούμαι άλλο μαζί του κουράστηκα. 

Μονο ανσαμπλς προς το παρον για εκεινες τις ωρες

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η αναδίπλωση που έβγαλε ο τζιφουλας θυμίζει λίγο Αυλώνα ελπίδας. όχι ιδιαίτερα ψυχρός αλλά με τα -40 στα καγκελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε 2η φάση δεν νομίζω ότι θα το κατεβάσει ιδανικά. Πάμε για τα ensembles και βλέπουμε. Η 1η φάση δεν αφορά σίγουρα πεδινά για κάτι μεγάλο. Υπάρχουν περιθώρια για τη 2η φάση που μας καίει.

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Μακαρι σε πρωτη φαση να γεμισει το βουνο 

Ακριβώς! Πλέον έχει παρατραβήξει το πράγμα, έχει ξεφτιλιστεί. Μόνο 5ποντα ρίχνει και έχουμε φτάσει Φλεβάρη. Δεν με νοιάζει για τον Βόλο πλέον, ας κάνει ότι θέλει, έχουμε ένα μήνα σχεδόν. Αλλά ελπίζω να μην χαλάσει αυτό για το Πήλιο μπας και ανέβω την επόμενη Κυριακή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Σε 2η φάση δεν νομίζω ότι θα το κατεβάσει ιδανικά. Πάμε για τα ensembles και βλέπουμε. Η 1η φάση δεν αφορά σίγουρα πεδινά για κάτι μεγάλο.

Ειναι αυτο που ειπε και ο γιωργος τις προαλλες 

Οσο ο εμποδιστης παραμενει και επιμενει να βρισκεται σε αυτο το σημειο,και να κανει τις οποιες αναδιπλωσεις του

Εμεις εδω κατω δεν εχουμε να χασουμε κατι ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν παει δυτικα ο πρωτος αυλωνας θα παει καλυτερα και η πρωτη κακοκαιρια και οτι ερθει πιο μετα

εγω αυτο βλεπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα έχουμε μεγάλη... εβδομάδα τρεξιμάτων.

gfs-0-204.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οτι και να λεμε για το μετα εδω καλα δεν μπορουμε να δουμε τι θα κανει στην 1η φαση που καθε μοντελο βγαζει σχεδον και διαφορετικο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ακριβώς! Πλέον έχει παρατραβήξει το πράγμα, έχει ξεφτιλιστεί. Μόνο 5ποντα ρίχνει και έχουμε φτάσει Φλεβάρη. Δεν με νοιάζει για τον Βόλο πλέον, ας κάνει ότι θέλει, έχουμε ένα μήνα σχεδόν. Αλλά ελπίζω να μην χαλάσει αυτό για το Πήλιο μπας και ανέβω την επόμενη Κυριακή.

Ρε συ γιαννη να σε ρωτησω?

Ο βολος με προσηνεμη διαταξη χιονιζεται????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Καράβι που αργεί,σκ@τα είναι φορτωμένο....όσο χάνουμε τη μια φάση κ ελπίζουμε για την επόμενη,καλά κρασιά παίδες.τουλαχιστον ας φάνε χιόνι τα ημιορεινά της χώρας όσο γίνεται 

Και πέρυσι πριν την ελπίδα, είχαν περάσει 3 συνεχόμενοι αυλώνες ξώφαλτσα και όλο πηγαίναμε σε πιο μακρινές ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει αρχίσει να μου τη δίνει και εμένα ο Άγγλος ε;; Ρε ούτε τη 2η καταβασια δε θέλει να μας βγάλει ;;; Αχαχαχα τον τρελό..

Αμερικάνος - Καναδός από την άλλη, μας δίνουν τα περιθώρια να ονειρευτούμε το.. απίθανο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Φοβάμαι ότι όχι απλά θα κλείσει η Αττική οδός, αλλά θα διαλυθούν οι δρόμοι. Έρεβος, σκότος πάγος 

gem-0-168.png

The day after tomorrow. Αυτό θέλουμε οι Αττικαριοι. Αποκαθήλωση του Buffalo.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...