Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

ο.κ. νόμιζα ότι έλεγες για Τρίτη και μετά αλλά και πάλι δεν πρεπει να χαθεί η Κυριακή σε καμία περίπτωση!

Κακοκαιρια αποκλειστικα ευβοιας ουτε καν 3 νομων..Δεν πρεπει να χαθει για την ευβοια και την πολη της χαλκιδας ναι ειναι ευκαιρια..για ανατολικη στερεα και αθηνα ειναι πολυ ανατολικα η φαση και δεν αποτελει καμια ευκαιρια για μενα..ουτε καν για να το δουμε..ασε που αυριο πρωι κατι μου λεει οτι θα φτασει λιβανο ο αυλωνας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, voutzalou είπε:

Ελα μωρέ, μην γίνεσαι κακός. Κι εγώ από εκεί ξεκίνησα. Θα βρει τον δρόμο και ο φίλος.

Βασικά το "κακό" του μετεό είναι ότι παίρνει στοιχεία από τον Τζιφο που στην προκειμένη περίπτωση είναι πιθανώς (μέχρι να αποδειχθεί αντίθετα) άκυρος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Σςς μην βγαινεις ακομα ρε

Δεν προκειτε ότι κι αν δείξει.Μονο στις 96 πριν το γεγονός αν είμαστε έστω και με 10% στο παιχνίδι τότε θα μπουκαρω...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, agnostos said:

Το συγκεκριμένο site δείχνει το τελείως αντίθετο μέχρι στιγμής.

Βro μου μην το κοιτάς αυτό το site σε παρακαλώ πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με μεγάλη αγωνία οι απανταχού καιρόφιλοι του weather-club.gr 

Περιμένουν με ανυπομονησία το 18αρι του τζιφου. 

Ενω ο τζιφος με όλες του τις δυνάμεις, προσπαθεί να αντιμετωπίσει τους δαίμονες του 

Self Defense Fighting GIF

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Με μεγάλη αγωνία οι απανταχού καιρόφιλοι του weather-club.gr 

Περιμένουμε με ανυπομονησία το 18αρι του τζιφου. Self Defense Fighting GIF

Δεν προκειτε να τουμπαρει σε 18αρι ..θεωρω επειδη ειμαστε πολυ κοντα οτι μαλλον κατι σαν μεση λυση θα βγει

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προτιμώ να τάσσομαι με το χειρότερο σενάριο. Να δούμε τι θα δείξει ο τιμωρός Τζιφος. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, snow_evia said:

Βασικά το "κακό" του μετεό είναι ότι παίρνει στοιχεία από τον Τζιφο που στην προκειμένη περίπτωση είναι πιθανώς (μέχρι να αποδειχθεί αντίθετα) άκυρος 

Ειδικά για αυτήν τη φορά και το λέω με βαριά καρδιά, δεν είμαι πεπεισμένη ότι ο τζίφος είναι τζίφος.... Ίσως επειδή δεν μας πουλάει μεγάλα όνειρα όπως συνήθιζε να κάνει παλιά, ενώ οι υπόλοιποι ήταν οι φειδωλοί. Έχει μπαστακώσει εκεί και με ανησυχεί. Για να δούμε με το 18αρι τι θα γινει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Orfeas_xionakias είπε:

Δυτικίζει ήδη από τις 18 ώρες χχαχαχα

Εγώ πάλι βλέπω ότι το χαμηλό στην Ισλανδία πιέζει πιο ανατολικά στις 24.δεν ξέρω τι ρόλο θα παίξει αυτό βέβαια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν προκειτε να τουμπαρει σε 18αρι ..θεωρω επειδη ειμαστε πολυ κοντα οτι μαλλον κατι σαν μεση λυση θα βγει

 

Με τέτοια ανσαμπλ που έιχε στο 12αρι του?

Για να δούμε  ρε συ Κωστή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με έμπνευση από τον @Χιών έφτιαξα λοιπόν ένα χιουμοριστικό σαρκαστικό βιντεάκι με σκοπό να ξεχαστούμε λίγο από την τσίτα που έχουμε λόγω των μοντέλων. Απολαύστε! 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος θα τουμπαρει. Εχω καταγράψει όλους τους τζιφακηδες:) Σας θέλω υπέρ του και στις υπόλοιπες κακοκαιρίες ότι και να δείχνει:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ωχ ολοι οι βορειοι μεσα βλεπω ...χαχαχα ...

Υπάρχουν και αλλά μοντέλα που τρέχουν σε λίγο και έχει περισσότερη αξία να τα δούμε όπως το γαλλικό … μπορεί οι πιθανότητες να είναι απειροελάχιστες για τα βόρεια αλλά επειδή στον καιρό και τη φύση όλα είναι πιθανά κι επειδή οι ώρες μας είναι  οι 70-90 και αν και δουλεύω πρωινός με εγερτήριο στις 5:30 θα κάτσω να το δω μπας και μας δώσει έστω και ένα μικρό σημάδι …. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα κατάφερα κ είδα παίο και ενσέμπλια του.
Βρε λές?
τζίφος- παίος  1-3 στο 72'  για να δουμε..  ευχομαι να μην ισοφαρίσει ο τζίφος !! ..Διαφορετικά και θα κλαίμε και θα τον προσκυνάμε 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...