Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ήταν αναμενόμενο μέσα σε ένα ραν να κάνει τόσα βήματα ώστε να βγει ιδιο με ευρωπαιο και άγγλο, θα τα κανει λογικα τα υπολοιπα αυριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νοτια,βορεια,δυτικα,ανατολικα...Ενα ειναι το μεγα πορισμα..Ο τζιφος ποτε δεν υπηρξε αμερικανακι...Παοκαρα ειναι απο την "Τουμπα"..🤣Καλο βραδυ σε ολους!!!

touba-1-scaled.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

image.png.b3a3b4a3b97ebc4c8aaff36bef894078.png

Η λογικη λεει οτι σε αυτο το τρεξιμο θα μας πλακωσει τον αυλωνα απο πανω μας νικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι και να βγάλει για κβ νομίζω ότι η τούμπα ξεκίνησε.εγω ότι και να βλέπω απ' τον τζιφο πέραν των 72 ωρών θα είναι απλά για να περνάω την ώρα μου όταν δεν ξέρω τι να κανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από εδώ και πέρα ότι και να δείξει δεν έχει νόημα γιατί αλλα θα δειχνει τις ιδιες ωρες το πρωι αυριο, τα ανσαμπλ ειμαι περιεργος αν θα αρχισουν να τοθμπαρουν για Κυριακη - Δευτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελευταιο καλο ΚΒ αποθηκευστε το πρωι σκουπα θα πεσει πηγε προς τα αλλα σιγα σιγα

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο βασιλιάς παραμένει σταθερός σε πολλά ραν και περιμένουμε να δούμε το τελικό αποτέλεσμα. Σε αντίθεση με άλλα αστεία μοντέλα της πλάκας που το χθεσινό τρέξιμο με χαμηλό στη σικελία

ECM1-168.GIF?12

έγινε σήμερα το εξής, όπου το κοντινότερο 1010 είναι στην ισλανδία

ECM1-144.GIF?01-0

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

τελευταιο καλο ΚΒ αποθηκευστε το πρωι σκουπα θα πεσει πηγε προς τα αλλα σιγα σιγα

Ακριβως.και να μην φανεί απ' τα μέλη μόλις ολοκληρώσει την τούμπα το κύριο  θα τουμπαρουν και αυτά.το χουμε ξαναδεί το έργο.αν όχι αύριο το πρωί μέχρι το απόγευμα θα χει πάρει χρυσό κωλοτουμπας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι δείκτες πεσανε ελαφρά σήμερα.......ΣΚΎΛΟΣ ΜΑΎΡΟΣ ΚΛΌΟΥΝ ΔΕΝ ΜΑΣΆΕΙ. Μια χαρά τα πάει βλέπει λιγότερη πίεση απτό τέρας Γροιλανδία ΚΑΝΑΔΆ και ενώνει τον Αυλώνα με τα απομεινάρια ρεταλια και τον πλαγιάζει νστυλ μπακντορ καθώς δεν έχει πίεση μεγάλη βορειοτερα...ο καθενας ότι θέλει και βλέπει και θέλει........ Περί ορεξεων κολοκύθοπιτα και τραχανας Ρούμελης ⏳❄️🥶➡️🧿

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τη Δευτέρα το απόγευμα ξεκινάει να χιονίζει τη Θεσσαλονίκη ο τζίφος. Δεν ξέρω τι έκανε με τα ριτς μιτς κλπ, τον δρόμο τον βρηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...