Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαφώς πιο ΝΔ με διαφορετικό σχήμα ο αυλώνας ανεξάρτητα από το ότι δεν δείχνει Ευρωπαϊκό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εκεί, είναι θέμα ύφεσης. 

Ξεκάθαρα πιο νότια τα πρασινακια στη Δανία στις 66.. Παρόλα αυτά ο τζίφος πάει προς τα άλλα ως προς το Χ βορειοτερα της ύφεσης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα μακρινά θα βγάλει ίδιο σενάριο με αυτό που βγάζει, εδώ βλέπετε ότι την Κυριακή και έχει μουλαρώσει. Ωστόσο ένα βηματάκι ακόμα το έκανε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Εσυ νκμιζω βλέπεις και με τους νότιους.ειστε βεβαια περίεργη περιοχή 

Κεντρονοτιους θα λεγα εγώ.. Με την έννοια του ευρύτερου προσήνεμου.. Θέλει καθαρά οριζόντιες ισοβαρεις σε αυτή την περίπτωση.. Μέχρι τώρα πάνω κάτω όλοι οι μέσοι όροι το δείχνουν.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Ρε συ ηρέμησε λίγο, μην τρελαινεσαι ... 😎

Τι να ηρεμησω ρε ?..παιζω τι τελευταίο χαρτί αυτήν την ώρα,, το δικό μου το γνωστό 😊😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμφανής βελτίωση πάντως κι ας μην δίνει κάτι καλό ακόμα. Ψύχρανε και 2 βαθμούς στα 850...

gfs-0-78.png?6

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα χιονια την κυριακη και μετα στα πρσηνεμα❄️❄️ ..οι υπολοιποι συνηθιστε να μετρατε . χρονια χωρις χιονια..οι δυτικομακεδονες μην μετρατε απλα κλαψτε😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow Junky είπε:

Δεν ξέρω πως το βλέπετε εσείς αλλά νομίζω ο τζιφις τρέχει να προλάβει τι εξελίξεις 

Θα μειώσει τον υετο στα βόρεια έτσι όπως το πάει.. Θα βγάλει όμως επος για κεντρονοτια με πολύ καλύτερες Τ.. Υπάρχουν αυτές οι ενδειξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλο τόσο δυτίκισμα στο 12αρη και πλέον συγλίνουν όλα στο σενάριο Ευρωπαίου. Θέλουμε 50-100χλμ δυτικά ακόμα από τον Ευρωπαίο και είμαστε μπόμπα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

είχα γραψει εχθες το βράδυ στο 12αρι του ότι μεχρι σήμερα στα 12αρια ο τζιφος θα εναρμονιστει με τα αλλα μοντελα, έκανε βημα καλό στο 6αρι και περιμενω αντίστοιχο βημα και από τα ανσαμπλ του σε λιγο, παμε καλά αλλα θελει λιγο υπομονη ακομη

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει, κακά τα ψέματα, για 72 ώρες σημαντική τούμπα. Αν είχαμε δηλαδή κλειδωμένο χιονιά, με τέτοια μετατόπιση θα σιχτιρίζαμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ensembles του έχουν σημασία. Στα 850 έπεσε 2 ολόκληρους βαθμούς στο κύριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...