Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπερτουμπα εκανε ...Μόλις είδατε τη μεγαλύτερη τούμπα κοντά μου που έχει συμβεί μεχρι τις 90 ώρες μέχρι την επόμενη στο 12 αρι που δ0θα ναι πιο έντονη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να σεβεστε το τζίφο!!! Το πάει  σταθερά. Με το ρυθμό δυτίκισης που έχει ξεκινήσει απο εχθές αργά το βράδυ, μέχρι αύριο θα το έχει σκάσει Ταιναρο. Κάθε ραν και 80χλμ ΝΔτερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωί Δευτέρας μας χιονίζει πλέον και ο τζίφος με συγκλισούλα. Νομίζω η χιονόπτωση στο λεκανοπέδιο έχει 99% κλειδώσει πλέον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειλικρινά προσπαθώ να καταλάβω που άλλαξε ο τζιφος στο τρέξιμο δεν βλέπω καμμια διαφορά τρελή εκτός από της συνηθισμένες μετατοπισεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσα σε ένα μόλις ραν έβαλε τον αυλωνα μέσα στο Αιγαίο 

Αχαχαχαχαχαχαχα 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Υπερτουμπα εκανε ...Μόλις είδατε τη μεγαλύτερη τούμπα κοντά μου που έχει συμβεί μεχρι τις 90 ώρες μέχρι την επόμενη στο 12 αρι που δ0θα ναι πιο έντονη 

Οπότε περιμένουμε και τούμπα ευρωπαιου ως προς την ύφεση που την έχει ανύπαρκτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Ειλικρινά προσπαθώ να καταλάβω που άλλαξε ο τζιφος στο τρέξιμο δεν βλέπω καμμια διαφορά τρελή εκτός από της συνηθισμένες μετατοπισεις 

Για εμάς στα νότια έχει πολύ μεγάλες μετατοπίσεις, πολύ ψυχρότερο ραν και με καλύτερα 500αρια. Επίσης ο αυλώνας κατεβαίνει πολύ πιο νοτιοδυτικά σε σχέση με το 00ζ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, PetranPireotis said:

Με ευρωπαικό χιονιζόμαστε και Πειραιά απο οτι κατάλαβα?

Οχι για στρωσιματα ,σωστα?

Καθαρά εμπειρικά, πιστεύω ότι χιονίζει μέχρι θάλασσα αλλά με θετικές θερμοκρασίες. Σε γενικές γραμμές τα νότια παραθαλάσσια θα δυσκολευτούν και υετικά αλλά αυτά είναι εκτίμηση δική μου και όχι κάτι απόλυτο καθώς κάθε χιονιάς κρύβει εκπλήξεις. Με ΒΔ άνεμο ο Πειραιάς τα πηγαίνει καλά αναλογικά τουλάχιστον ως προς τη θερμοκρασία αλλά δεν ξέρω αν θα επαρκεί για στρώσιμο. Τώρα αν έχει φαινόμενα μέσα στη Δευτέρα στρώνει μέχρι Αίγινα. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Ωρε τι παει να φτιαξει για μετα!!…

τον πιστευουμε τωρα προσηνεμοι;;😂😂😂😂

Φαινοταν αυτό από τους μέσους όρους του αυτό 

Αλλά ας το αφήσουμε αυτό προς το παρών, για ποιο μετά 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, EVIA 1987!! said:

Ωρε τι παει να φτιαξει για μετα!!…

τον πιστευουμε τωρα προσηνεμοι;;😂😂😂😂

Εγώ δαγκωτά Ναι!!!! Θα το φέρει!!! Στα μακρινά είναι μανούλα ο τζιφουλας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...