Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

Ε κανε μια επεξηγηση ντεεεε

Καιρος ασθ με ψυχος κ.ευρωπη για αρχη και μεγαλες πιθανοτητες για δημιουργια χαμηλου ιταλια ιονιο σε συνδυασμο με ψυχρη εισβολη στη χωρα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Μα οταν ο αλλος περιγραφει την κοζανη λες και ειναι το ροβανιεμι, τοτε το ροβανιεμι πως θα το περιγραψουμε?! Και εγω θαυμαζω ολες τις περιοχες κ οπως ειπα ειμαι καιροφιλος γουσταρω τα εξτριμ φαινομενα οπου κι αν γινονται αυτα, αλλα με μερικα σχολια απλα γελαει ο κοσμος

τι Λωζανη τι Κοζανη χιονια η μια χιονια η αλλη  τα λεει ολα το ασμα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Καιρος ασθ με ψυχος κ.ευρωπη για αρχη και μεγαλες πιθανοτητες για δημιουργια χαμηλου ιταλια ιονιο σε συνδυασμο με ψυχρη εισβολη στη χωρα μας

να αρχισουμε να το λεμε γιατι μερες τωρα κρατιεμαι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Καιρος ασθ με ψυχος κ.ευρωπη για αρχη και μεγαλες πιθανοτητες για δημιουργια χαμηλου ιταλια ιονιο σε συνδυασμο με ψυχρη εισβολη στη χωρα μας

Ε πες το πχια....ούτε από το στόμα μας βγαίνει η λέξη...ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ε πες το πχια....ούτε από το στόμα μας βγαίνει η λέξη...ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ🤣🤣

Το εχω πει απο τελος γεναρη οτι πιθανοτητες για κ.βορεια μετα τις 24 τι αλλο να πω απλα περιμενω την επιβεβαιωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καιρος ασθ με ψυχος κ.ευρωπη για αρχη και μεγαλες πιθανοτητες για δημιουργια χαμηλου ιταλια ιονιο σε συνδυασμο με ψυχρη εισβολη στη χωρα μας

δηλ πανω κατω αυτο που δειχνει ο τζιφος ειναι ενα πιθανο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το εχω πει απο τελος γεναρη οτι πιθανοτητες για κ.βορεια μετα τις 24 τι αλλο να πω απλα περιμενω την επιβεβαιωση

Μόλις έρθει η επιβεβαίωση να μην κουραστεί κανένας χιονοχαροκαμενος κέντρα βόρειος να το λέει...συνέχεια!!!κάθε ώρα κάθε λεπτό!!!να το ουρλιάζει να το φωνάζει να το κραυγάζει με 8009 γραμματοσειρά...φτάνει πχια!!!!😎😎👍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικα επιμενω σε οτι εγραφα μερες πριν ακομα και πριν την "Μπαρμπαρα".Ο χειμωνας ειναι ακομα πισω...Απο το τριτο δεκαημερο του Φλεβαρη θεωρω δεδομενο οτι θα εχουμε ουσιαστικη μεταβολη του καιρου στη χωρα μας..Με διαδοχικες διαταραχες και ψυχρες εισβολες που ενδεχομενως να επηρεασουν και πεδινα τμηματα..Αναλογη εικονα θα εχει και ο Μαρτιος..Πονταρω απο τωρα οτι θα ειναι γδαρτης..Για πολλους και διαφορους λογους..Σιγα σιγα ολα θ αρχισουν να αποτυπωνονται στους χαρτες...

Περα ομως απο αυτο ας ειμαστε κοσμιοι κι ας σεβομαστε το καθε μελος του φορουμ...Καθε αποψη πρεπει να ειναι σεβαστη ακομα κι αν δε γινεται αποδεκτη..Κανεις δεν πρεπει να επηρεαζει την ομαλη λειτουργια αυτου του μικροκοσμου που λεγεται weather club..

Ο καθενας μπορει να βγαλει τα εσω ψυχα του για τον καιρο...Αλλα κοσμια..Πολλοι απο μας το ριχνουμε συχνα πυκνα και στο χαβαλε..Δε θα πεθανουμε κιολας για το χιονι..Ουτε εχω να χωρισω κατι με δυτικους,βορειους,κεντρικους...Μια παρεα ειμαστε προπαντων..Και στην τελικη δυστυχως δε χιονιζομαστε ολοι με το ιδιο συστημα..Μακαρι να γινοτανε αυτο..Αλλα καθε περιοχη χρειαζεται αλλες συγκυριες και παραμετρους για να δει χιονι..Και λογικο ειναι ο καθεις να μιλα για την περιοχη του..Αλλα μη ριχνουμε λαδι στη φωτια ανευ λογου...Γυρω μας εχουμε τοσα προβληματα,μη βγαζουμε τα κομπλεξ μας και τις ανασφαλειες μας πισω απο το πληκτρολογιο...Θερμη παρακληση!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, μετά από 1 μήνα σχεδόν με βοριάδες - φαίνεται να μπαίνουμε στο θερμό τομέα μετά τις 22-23 Φλεβάρη. Το ridge πιθανότατα θα είναι δυτικότερα της Αγγλίας και τον πρώτο λόγο φαίνεται να τον έχει η ΚΔ Ευρώπη.

Επεξεργάστηκε από Santa snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Παντως η Αγγλια παει για το πολυποθητο Easterly μετα απο καιρο 😜

Δεν υπάρχει πουθενά κάτι τέτοιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Delsnow είπε:

Στα δικα μας τα μερη ο δεσποτας βρισκετε στα ορεινα χωρια μας και κανει την τελευταια περιφορα για τον χιονοαρμαγεδων διαρκειας  που ερχεετεεε με κατοικους..

@freeze @sakis13

Screenshot_20230214_192639_Samsung Internet.jpg

Το διωρθωσα λίγο ...

..."Ειδωμεν τον αυλων τον αληθινόν ελαβωμεν χιων επουράνιον..."

Polish_20230214_205426940.jpg.340c755660cfb36f6702bd5eb084abc2.jpg

Υ.Γ ....Ορκίζομαι είναι το τελευταίο μιας και μπαίνουμε σε διάστημα δυνατό 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετικός και ο Ευρωπαίος, όλα τα μοντέλα συμφωνούν σε άνοδο του αζορικου σε ιδανικό σημείο. Από αύριο θέλω να δω δείκτες ναο κάτω από το 0 και μέσους όρους να διατηρούν τον αζορικό ψηλά για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να έρθει ένας ιστορικός κενυροβορειος. Να πέσει και ο μύθος με τη μεγάλη μέρα και τα ζεστά τσιμέντα. Να σας βάζει πόντους μέρα μεσημέρι. Άνετα μπορεί. Πιστέψτε το 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό των ΚΒ, αλλά καλό είναι να κάνουν υπομονή, και ειδικά οι της Κ.Μακεδονιας, και να περιμένουν να φτάσουν οι χάρτες πρόβλεψης/εκτίμησης σε ώρες πρόγνωσης τουλάχιστον.

 

 

 

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εξαιρετικός και ο Ευρωπαίος, όλα τα μοντέλα συμφωνούν σε άνοδο του αζορικου σε ιδανικό σημείο. Από αύριο θέλω να δω δείκτες ναο κάτω από το 0 και μέσους όρους να διατηρούν τον αζορικό ψηλά για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

Ο ναο εκει θα ειναι απο 0 εως -1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εμείς βα πίνουμε καφεδακι στον ήλιο. Έλεος πια, ήρθε η σειρά σας. Μακάρι να γίνει. Δεν ειρωνεύομαι παρεπομπτοντως, ειλικρινα μιλάω. Γιατί έχει ακουστεί μέσα σε πολλά αλλά ότι ειμαι και σκληρός προσηνεμος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Το διωρθωσα λίγο ...

..."Ειδωμεν τον αυλων τον αληθινόν ελαβωμεν χιων επουράνιον..."

Polish_20230214_205426940.jpg.340c755660cfb36f6702bd5eb084abc2.jpg

Υ.Γ ....Ορκίζομαι είναι το τελευταίο μιας και μπαίνουμε σε διάστημα δυνατό 😁

Αχαχααχαχαχαχχα φιλαρακι μου κλαιω🤣🤣🤣🤣🤣🤣..τωρα θα σταματησεις που χρειαζεται περισσοτερη πιστη..?.τωρα ξεκιναμε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαφεις βελτιωσεις στα 12αρια που θα τις δουμε εν καιρω να παιρνουν σαρκα και οστα...Για την ωρα επιστρεφουμε στις τρυπες μας..Ειδαμε,συμπαιραναμε και την κανουμε...🤣

2967681_230d0.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...