Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Λοιπον νομιζω καταλαβαμε ολοι τι θα γινει οτι επαθε περσι ο βαγγελης και τα παιδια απο την μακεδονια που ο τζιφος 6 μερες πριν χιονιζε τα παντα και ειχα γραψει οτι χιονια στα βορεια δεν υπαρχουν και πεσαν να με φανε χαχαχα τα ιδια γινονται τωρα με τζιφο και προσηνεμα ανακαλυπτει κατι που δεν υπαρχει υπομονη σε οσους τον πιστευουν...μακαρι να πεσει μεσα να μας βαλει τα γυαλια αλλα στις 96 ωρες πλεον εχει διαταξη εντελως διαφορετικη και απο παιο και ουκμο και τζεμ κοινως οτι να ναι

Πάντως με την συνέχιση της μεσημβρινής το κρύο θα συνεχίζει να ενισχύεται στην Ρωσία και η επιμονή προσπάθεια κατάβασης θα είναι ακόμα πιο δυνατή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν κακός ο σκουπιδαίος. Αλλά είναι ο σκουπιδαίος. Η αποκοπή (που είναι απαραίτητη έτσι κι αλλιώς) πρέπει να γίνει όσο πιο νωρίς γίνεται ώστε να γίνει αρκετά βόρεια. Αν αργήσει και κατέβει πολύ νότια μετά ακόμα και δυτικά να πάει κινδυνεύουμε να μας σαρώσει απλά που δεν το θέλουμε. Θέλουμε να πάει όσο πιο βόρεια και δυτικά γίνεται

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικός ο Ευρωπαίος στις 168 για εκ νέου προσπάθεια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Πάντως με την συνέχιση της μεσημβρινής το κρύο θα συνεχίζει να ενισχύεται στην Ρωσία και η επιμονή προσπάθεια κατάβασης θα είναι ακόμα πιο δυνατή 

Αυτο ειναι δεδομενο εγω απλα λεω οτι το ολα τα μοντελα εχουν γυρισματα αλλα στις 96 ωρες μιλαμε ειναι τραγικο...μεχρι σχεδον 20 του μηνα θα εχουμε ευκαιριες σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησα να ρίξω μια γρήγορη ματία στα 12αρια και είδα πρώτα Άγγλο και μετά Καναδό...μετά είδα το τρέξιμο του τζούφιου και έβαλα τα γέλια. Βλέπω τώρα και το κύριο του σκουπιδάιου και κατάλαβα ότι δεν υπάρχει τίποτα στον ορίζοντα, ακόμη και οι λίγες ελπίδες που είχα για κάποιο χιόνι στη Στενή στο Σ/Κ σχεδόν εξανεμίστηκαν.

Οτιδήποτε πέρα των 120 ωρών με αφήνει πλεόν αδιάφορο, είναι σαν το cfs στις 7000 ώρες...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Αυτο ειναι δεδομενο εγω απλα λεω οτι το ολα τα μοντελα εχουν γυρισματα αλλα στις 96 ωρες μιλαμε ειναι τραγικο...μεχρι σχεδον 20 του μηνα θα εχουμε ευκαιριες σιγουρα

Εξαρτάται,αν μας κάτσει κατά τις 10 για παράδειγμα μετά θα φάμε πλακωμα,αλλά και ο Ατλαντικός θα αποδυναμωθεί οπότε μπορεί να έχουμε θετικά αποτελέσματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναύτης στον δρόμο των υπολοίπων με πολύ ωραίο οριζόντιο αυλώνα στη γερμανία. Όσο πιο μεγάλος ο αυλώνας, τόσο πιο δυτικά πρέπει να πάει όταν οριζοντιωθεί

navgem-0-180.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Εξαρτάται,αν μας κάτσει κατά τις 10 για παράδειγμα μετά θα φάμε πλακωμα,αλλά και ο Ατλαντικός θα αποδυναμωθεί οπότε μπορεί να έχουμε θετικά αποτελέσματα 

Καταρχη τωρα υπαρχει το νεο ενδιαφερον κατσε να δουμε και ειναι σχετικα κοντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Η εξιλεωση ερχεται μονο με τετοια εικονα..Αντε καλο 12αρι γιατι εχω τρεχαματα..Καλο θα βγει γιατι δεν θα το δω εγω...🤣Καλο βραδυ αδερφια...

Athina-kakokairia-AP22024620066540.jpg

Φοβερη φωτογραφια Σακη!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Για μετα τις 6 του μηνος Θαναση

τίποτα δεν έχει για μας αδερφέ... μέχρι τότε ούτε το σκέφτομαι , αιώνες μου φαίνεται. ειδικά με την απογοήτευση που θα φάμε τις επόμενες μέρες με τα μείον και ήλιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...