Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το χαμηλό στον παίο τόσο νότια εμείς εδώ δεν έχουμε καν υετό. Με τον τζίφο έχουμε φουλ υετό αλλά θερμοκρασίες που ούτε στα 900 μέτρα δεν χιονιζόμαστε.

 

 

Δεν ξέρω πως αυτό το νησί μπορεί να χιονιστεί έστω στα ορεινά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

κλασσική περίπτωση χιονιά το δευτερο σκελος που οι κεντροβόρειοι θα ψαχνουν υετό, η Αθήνα θερμοκρασίες, και η Θήβα θα θάβεται.

μακάρι να κάνω λάθος και να βγει κάτι σαν το χθεσινό 18αρι του τζίφου...

 

Ε ρε κι εσυ ας θαφτεί και η Θήβα μια φορά 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ μεχρι χθες ησουν σιγουρος χαχαχ

Και ακόμα ειμαι ...ο μεσος όρος των τρεξιματων της σφήνας με τον στροβιλισμο ειναι χαμηλο διπλα μας στο κεντρικό ιονιο  

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, [weathermaniac] said:

κλασσική περίπτωση χιονιά το δευτερο σκελος που οι κεντροβόρειοι θα ψαχνουν υετό, η Αθήνα θερμοκρασίες, και η Θήβα θα θάβεται.

μακάρι να κάνω λάθος και να βγει κάτι σαν το χθεσινό 18αρι του τζίφου...

 

μέσα σε μια προταση, ειπες τα παντα. Η ζωη των χιονοφιλων ανα την επικρατεια εις τον αιωνα , αμην και προσχομεν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κανονικό εισιτήριο για Θήβα από Αθήνα με τα ΚΤΕΛ είναι 8,80. Έχω και έναν φίλο που μένει εκεί με σύμβαση. Ρε λες; 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Οσο κοιταω τα τρεξιματα τοσο πιο πολυ πειθομαι...η πελοποννησος παει για πολυ μεγαλα χιονια θεωρω

Ποιά Πελοποννησος ρε συ?? Πες καλύτερα την Τρίπολη. Δεν υπάρχει κάτι άλλο για χιόνι. Εννοώ σε πόλη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Το κανονικό εισιτήριο για Θήβα από Αθήνα με τα ΚΤΕΛ είναι 8,80. Έχω και έναν φίλο που μένει εκεί με σύμβαση. Ρε λες; 😎

Χαλκίδα έλα. Βάζω υπογραφή ότι θα πέσει θαψιμο. Χαχα. Από τον Μάρτιο θα μένω Θήβα, άρα του χρόνου θα κοιτάω απλά υετό 😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστορικό είναι αν το στρώσει στον Πειραια και σε αλλα παραθαλασσια.

Δηλαδη Μηδεια ναι ηταν ιστορικη και Ελπίδα υπεριστορικη αλλα για την μιση αθηνα γιατι το δυτικο τοξο πηραμε τα 3 του χιονιου.

Τωρα τι περιμενουμε? Να ελπιζω και εγω,λογω δουλειας και μωρου δεν εχω προλαβει να δω τπτ τελευταια εκτος απο κατι ΕΠΟΣ ! ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ στα γκρουπ του φβ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Το κανονικό εισιτήριο για Θήβα από Αθήνα με τα ΚΤΕΛ είναι 8,80. Έχω και έναν φίλο που μένει εκεί με σύμβαση. Ρε λες; 😎

Ρε συ...υπάρχει και καταφύγιο Μπάφι! Εγώ λέω να κλείσω δωμάτιο για την επόμενη εβδομάδα. Να είμαι σίγουρος για τη χιονόπτωση. Οκ...δεν είναι αστικό χιόνι θα μου πεις. Αλλα είναι τρομερά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, PetranPireotis said:

Ιστορικό είναι αν το στρώσει στον Πειραια και σε αλλα παραθαλασσια.

Δηλαδη Μηδεια ναι ηταν ιστορικη και Ελπίδα υπεριστορικη αλλα για την μιση αθηνα γιατι το δυτικο τοξο πηραμε τα 3 του χιονιου.

Τωρα τι περιμενουμε? Να ελπιζω και εγω,λογω δουλειας και μωρου δεν εχω προλαβει να δω τπτ τελευταια εκτος απο κατι ΕΠΟΣ ! ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ στα γκρουπ του φβ 😛

Η πλάκα είναι ότι αν είχε πολύ ψύχος ο Πειραιάς σε κάποια φάση με το σενάριο του Ευρωπαϊκού θα χιονιζόταν α λα Αριάδνη και έπειτα οι υπόλοιποι. Ωστόσο δεν φαίνεται κάτι τέτοιο να συγκεντρώνει μεγάλες πιθανότητες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και ακόμα ειμαι ...ο μεσος όρος των τρεξιματων της σφήνας με τον στροβιλισμο ειναι χαμηλο διπλα μας στο κεντρικό ιονιο  

Ολο το παιχνιδι ειναι στις 96 ωρες σε ουκμο και παιο το βραδυ θα συμφωνησουν σε αυτο σιγουρα μετα βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, menidi said:

Ρε συ...υπάρχει και καταφύγιο Μπάφι! Εγώ λέω να κλείσω δωμάτιο για την επόμενη εβδομάδα. Να είμαι σίγουρος για τη χιονόπτωση. Οκ...δεν είναι αστικό χιόνι θα μου πεις. Αλλα είναι τρομερά. 

Έχω ζήσει τον Φεβρουάριο του 2015 στη Θήβα όντας φαντάρος. Από τα καλύτερα blizzard που έχω ζήσει και αξιώθηκα να δω στουπάρα στους προβολείς του στρατοπέδου, το πρώτο πράγμα που παρατήρησα το πρώτο βράδυ στην αναφορά σκεπτόμενος πως θα φαινόταν το χιόνι. Και το έζησα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλεος. Πανε όλα στη Τουρκία. 

Εύχομαι τρελό θάψιμο Τουρκίας να μη μπορούν να βγουν από το σπίτι τους 1 μήνα. Anyway... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bill24 είπε:

Δεν εννοω μονο την τριπολη...εννοω μεχρι τα πεδινα

Δεν γίνονται αυτα ρε συ. Με τιποτα. Πυργος Πατρα Κορινθος? Αποκλείεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

Κορινθος ειναι πολυ μεσα στο παιχνιδι...πυργος επειδη ειναι δυτικα πιο ζορικα και πατρα εχει δυνατοτητες για νιφαδες

Ψαχαχα ηρεμησε και μη ταζεις χιονιαδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ουτε στο 6αρι θα τουμπαρει ο τζιφος παμε για τουμπα στο 12άρι!

υγ παντα πριν την μεγαλη τουμπα βγαζει το υπερτατο σεναριο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Τραγικός τζιφος

Να δουμε ποιος απο τους δυο θα ξεφτιλιστεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Τραγικός τζιφος

περιμένω να δω ανσάμπλ, το κύριο ένα βηματακι το έκανε, εάν τα ανσάμπλ του βελτιωθούν περίμενω το κύριο στο 12αρι του να αλλάξει κάτω από τις 100 ώρες, εάν επιμείνει και στο 12αρι του τοτε κάποιοι άλλοι θα ξεφτυλιστουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

ουτε στο 6αρι θα τουμπαρει ο τζιφος παμε για τουμπα στο 12άρι!

υγ παντα πριν την μεγαλη τουμπα βγαζει το υπερτατο σεναριο!

Το χειρότερο είναι που συνήθως τουμπάρει στο 0αρι και σου κάνει τη μερα σκ@τ@

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτες διαφορές, πολλές φορές λέμε ποιος θα τουμπάρει αλλά εδώ μιλάμε για κοντινές ώρες, από τις λίγες φορές που υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...