Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Είναι καλό το κύμα; Αυτό περιμένουμε 

Είναι δυνατό Νίκο! Πιστεύω θα ενισχυθεί με υγρασία καθώς κινείται νδ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φιλε η Στενη παει για 1+ ευκολα.Ποτε φευγετε?

Γιώργη για αύριο το πρωί ήταν κανονικά αλλά αδελφέ με αυτό που συμβαίνει πραγματικά δεν ξέρω δεν ξεχωρίζεις που είναι το αυτοκίνητο και περνωντας τα εκχιονιστικα έχουν δημιουργησει ενα  τειχος.....είναι απίστευτο αυτό που ρίχνει τώρα.....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλείνει ο καιρός από βορρά και νιφαδίζει στην Αγία Παρασκευή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Γιώργη για αύριο το πρωί ήταν κανονικά αλλά αδελφέ με αυτό που συμβαίνει πραγματικά δεν ξέρω δεν ξεχωρίζεις που είναι το αυτοκίνητο και περνωντας τα εκχιονιστικα έχουν δημιουργησει ενα  τειχος.....είναι απίστευτο αυτό που ρίχνει τώρα.....

 

Θα βαλει 1,5μ.Απολαυσε το φιλε και ανεβαζε φωτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρώνει στα στρωμένα με 0.9, τεράστια μέρα η σημερινή, αν μας κάνει και το βράδυ το δώρο πάμε για έπος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα μόλις σηκώθηκα εκ νέου . Χιονίζει μέτρια απλά ενώ βλέπω θερμοκρασία στους 0,3-0,4 βλέπω ότι γενικά χανω σε χιονοστρωση . Βγαίνει ήλιος συνέχεια . 
Παρολαυτα μια μαγική μέρα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς ο στόχος της πρόσκαιρης, έστω, ολικής πέτσας δεν επιτεύχθηκε για το Σύνταγμα, ενώ και για τα κλασικά ΒΠ δεν νομίζω ότι ήταν κάτι ακραίο η κακοκαιρία μέχρι στιγμής για τα κυβικά τους. Τα δυτικά πήγαν σαφώς καλύτερα. Να δούμε αν έχει να δώσει τίποτα και απόψε το βράδυ. Πάντως, η αλήθεια είναι ότι στον Τηλέμαχο, ο οποίος υπήρξε ανάλογης δυναμικής, δεν έγινε τόσος ντόρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...