Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, BrainA said:

ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΘΑΝΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Klinex Hygiene On The Go Υγρά Βιοδιασπώμενα Πανάκια Καθαρισμού, 20τεμ

Αν ξεκινησει πριν τις 16.00 παρε τηλέφωνο. Μέχρι τότε θα κοιμάμαι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 hours ago, alkis91_2.0 said:

Που είσαι καυσωνακια η Γλυφάδα πάλι τον έφαγε τον Πειραιά 😄

Αυτή τη φορά στα ίδια ήμασταν σχεδόν.

Απλά εδώ παραλιακά έπιασε για 7 δευτερόλεπτα σε μερικές αμμουδιές (όχι σε όλες) big deal. Ούτε καν τα δέντρα μπόρεσαν να πιάσουν στο καρακέντρο της Γλυφάδας που είμαι εγώ.

Το ίδιο άχιονη με το λιμάνι του Πειραιά είναι η παραλιακή Γλυφάδα...και όποιος πει το αντίθετο θα έχει 50 βαθμους το καλοκαίρι 🤣🤣

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι βαρη τώρα και βλέπω την μαυρίλα στο Αιγαίο,αναμένουμε την μπούκα!Ελπίζω να είναι και η μεγαλύτερη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΘΑΝΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Klinex Hygiene On The Go Υγρά Βιοδιασπώμενα Πανάκια Καθαρισμού, 20τεμ

χαχααχ το έχω πάρει εγωιστικά!! Δεν μπορεί να είμαι ο νονός του Αρχίδαμου και να τη βγάζω με 7-8 πόντους στις εύκολες!! Αλλα όπως πολύ σοφά έλεγαν και οι αρχαίοι "ουδείς αχαριστότερος του ευεργετηθέντος". Ελπίζω τώρα, μετά τη σφοδρότατη λιακάδα που έχουμε, να μας πιάσει καλύτερα η σύγκλιση και να στρώσει και άσφαλτο. Απόψε θα έχουμε καλύτερες θερμοκρασίες στο λεκανοπέδιο πάντως. 1 βαθμός πιο κάτω, κάνει θαύματα. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Αν ξεκινησει πριν τις 16.00 παρε τηλέφωνο. Μέχρι τότε θα κοιμάμαι. 

Α ρε τυχερέ.. Εγώ εχω τρελή δουλειά και έχω βάλει 6η για να τελειώσω μέχρι τις 4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Αυτή τη φορά στα ίδια ήμασταν σχεδόν.

Απλά εδώ παραλιακά έπιασε για 7 δευτερόλεπτα σε μερικές αμμουδιές (όχι σε όλες) big deal. Ούτε καν τα δέντρα μπόρεσαν να πιάσουν στο καρακέντρο της Γλυφάδας. 

Το ίδιο άχιονη με το λιμάνι του Πειραιά είναι η παραλιακή Γλυφάδα...και όποιος πει το αντίθετο θα έχει 50 βαθμους το καλοκαίρι 🤣🤣

ούτε στον ύπνο του δε το είδε ο Πειραιάς αυτό στα 50μ υψόμετρο 😄

 χαλάλι το 50ρι αν και για εδώ αδύνατο αφού θέλει βορια κατάβαση για να σπάσει ρεκόρ!!

20230206_083716.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξέρουμε από ποιο Σαιτ είναι η φωτό; 

FB_IMG_1675686429394.jpg

Ο λαμπιρης το βαλε παντως στο fcb..οπου κεντραρει η φαση ειναι παιδες..μια λωριδα με 15-20χλμ πλατος

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, Dusterakos said:

πολυ βαθος εχει το νεφος αυτο.. Δεν νομιζω να ειναι αστεια υποτροπη... Θα το δουμε στη πραξη! Μακαρι να μεινουμε με τα στοματα ανοικτα σε λιγο.

Αν και είναι μονός αριθμός το '23 και ο Βουτζάς μαζεύει καλό χιόνι κατά κανόνα στους ζυγούς 😆, από το στόμα σου φίλε και στης Αγίας Βαρβάρας το αυτί! 😄 Κάτσε να δω μήπως προλαβαίνω να φτιάξω καμιά βαρβάρα, ώστε να την προσφέρω στα θεία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Πήγες και μου βρήκες την αμμουδιά που την έπιασε ο άνεμος λόγω προσανατολισμού και στρώθηκε σε κάποια σημεία για 7 δευτερόλεπτα. 

2 καρέ πιο αριστερά και πιο δεξιά δεν είχαν τίποτα πάντως!

από παραλιακή κάτω, φαίνονται τα μακ! Ουτε 5μ δεν είναι εδώ 😄

20230206_082813.jpg

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, alkis91_2.0 said:

ούτε στον ύπνο του δε το είδε ο Πειραιάς αυτό στα 50μ υψόμετρο 😄

 χαλάλι το 50ρι αν και για εδώ αδύνατο αφού θέλει βορια κατάβαση για να σπάσει ρεκόρ!!

20230206_083716.jpg

Ας είμαστε ακριβείς παρακαλώ διότι σε βλέπω πας για 51 βαθμούς 😜

Άλλο 50 μέτρα άλλο smack bang παραλία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Ο λαμπιρης το βαλε παντως στο fcb..οπου κεντραρει η φαση ειναι παιδες..μια λωριδα με 15-20χλμ πλατος

Καπως ετσι δειχνει στο Windy app οταν πατησεις εκει που λεει ρανταρ- δορυφορος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, Tolisk20 said:

Ο λαμπιρης το βαλε παντως στο fcb..οπου κεντραρει η φαση ειναι παιδες..μια λωριδα με 15-20χλμ πλατος

Πρωινό είναι 

τωρα βρίσκεται προ των πυλών 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Πήγες και μου βρήκες την αμμουδιά που την έπιασε ο άνεμος λόγω προσανατολισμού και στρώθηκε σε κάποια σημεία για 7 δευτερόλεπτα. 

2 καρέ πιο αριστερά και πιο δεξιά δεν είχαν τίποτα πάντως!

Χαχα για 7 δευτερόλεπτα λεει λολ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, alkis91_2.0 said:

από παραλιακή κάτω, φαίνονται τα μακ! Ουτε 5μ δεν είναι εδώ 😄

20230206_082813.jpg

Λοιπόν μετά τον απολογισμό θα ανοίξω ξεχωριστό νήμα για να βρούμε τη πιο άχιονη περιοχή της Αθήνας διαχρονικά!

Θα το κάνω poll. Αλίμονο σου αν ψηφίσεις Πειραιά 🤣

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να έρθει μετά τις 5. Να έχει πέσει η θερμοκρασία και να έχουν κρυώσει ακόμα περισσότερο οι επιφάνειες 'ωστε να πιάσει αμέσως. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή συνέχεια παίδες, δυστυχώς έπρεπε να επιστρέψω στο γαλατικο χωριό της αχιονιας και θα χάσω το υπολοιπο! Εύχομαι να ρίξει όσο περισσότερο γίνεται, πιστεύω ότι για τα προάστια 200+ πάμε για ιστορικές καταστάσεις, όχι από άποψη ύψους χιονοστρωσης, αλλά με λίγη τύχη μπορεί να χιονιζονται κατά διαστήματα μέχρι Παρασκευή. Πάμε γερά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε δειτε εδω beach snow της προκοπής, Βελικα Λάρισας εκει που κολυμπαμε το Καλοκαίρι 😉https://www.onlarissa.gr/2023/02/06/entyposiako-vinteo-chionothyella-dipla-sto-kyma-sta-paralia-tis-larisas/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...