Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκ νέου στούπα όπως πριν!! Έκανα και το πατροπαράδοτο ξεχιόνιασμα της τέντας για να μην μου πέσει στο κεφάλι χαχαχα. Όνειρο!!! Αλλά δουλεύω σε μια ώρα ααααα. Και απ' το σπίτι κιόλας. Ούτε μια βόλτα της προκοπής δεν μπορώ να παω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εκ νέου στούπα όπως πριν!! Έκανα και το πατροπαράδοτο ξεχιόνιασμα της τέντας για να μην μου πέσει στο κεφάλι χαχαχα. Όνειρο!!! Αλλά δουλεύω σε μια ώρα ααααα. Και απ' το σπίτι κιόλας. Ούτε μια βόλτα της προκοπής δεν μπορώ να παω χαχα

Α ρε ζηλεύωω..

Εδω Αλμυρό απλά συννεφιά αλλά ο Παγασητικός είναι φουλ μπουκωμενος στις χιονοκουρτινες.. Εντυπωσιακό θέαμα. 

Από σουρπη και κάτω πρέπει να κάνει τον χαμό του Βόλου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, giannis.mar said:

Α ρε ζηλεύωω..

Εδω Αλμυρό απλά συννεφιά αλλά ο Παγασητικός είναι φουλ μπουκωμενος στις χιονοκουρτινες.. Εντυπωσιακό θέαμα. 

Από σουρπη και κάτω πρέπει να κάνει τον χαμό του Βόλου 

Μιτζελα τι γινεται;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Α ρε ζηλεύωω..

Εδω Αλμυρό απλά συννεφιά αλλά ο Παγασητικός είναι φουλ μπουκωμενος στις χιονοκουρτινες.. Εντυπωσιακό θέαμα. 

Από σουρπη και κάτω πρέπει να κάνει τον χαμό του Βόλου 

Κλασσική σύγκληση από ΒΑ Πήλιο-Βόλος-Ιστιαία-Θήβα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Μιτζελα τι γινεται;

Την πιάνει ξυστά η σύγκλιση του Βόλου αλλά δεν πρέπει να χει βάλει πολύ.. Άμα δω καμία φώτο από κει θα την ποσταρω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κουβάλησα, το έφερα αλλά μόνο εδώ δεν χιόνισε. Δεν πειράζει παιδιά. Χαρείτε το όλοι με την ψυχή σας. Και εγώ μαζί σας. Τουλάχιστον το φεραμε και χιονίζει. 

Καλημέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...