Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νωρίτερα που είχε ξαστεριά φαίνονταν τα χιονισμένα βουνά της Μαγνησίας - σύνορα με Φθιωτιδα ! Τώρα χιονάκι !

7C35A3CC-2449-4FAF-8312-683268532DCD.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εδώ έναρξη χιονόπτωσης. Όχι ιδιαίτερης έντασης να πω την αλήθεια, αλλά έχουμε 4η μέρα με φαινόμενα.

Edit: Κι όμως πιάνει στα αυτοκίνητα!

Επεξεργάστηκε από Scythe
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψαχνά χιονίζει και το στρώνει ακαριαία (Ν.Αλεξίου).....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όσο μπορεί ρίχνει αλλά αμα δεν σκάσει ηλεκτρικό δεν θα έχει μέλλον. Καλό βράδυ !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε το άτιμο....κοντά τρία εικοσιτετράωρα μέσα στο χιόνι ημουν αλλά μάλλον και για αυτό το λίγο θα ξενυχτήσω😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Χιονίζει και στον Αλιμο....βλέπω αναφορά!!

Είμαι έξω τώρα δυστυχώς όχι θέλει λίγο ένταση να το γυρίσει είναι ψεκαδες - μυγακια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολικό κλείσιμο ουρανού στον Πειραιά! Έλλειψη ορατότητας και θολούρα προς σχιστό! Είναι από αυτά που ρητορικά αναρωτιέσαι και μονολογείς "Μήπως γίνει κάνα μπραφ? Μπαααα δε νομίζω.....δε μας θέλει από πέρυσι....αλλά λες και να???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ σας καληνυχτίζω από Αγία Παρασκευή. Θα βάλω ξυπνητήρι στις 5 μήπως και μπει τίποτα πιο ωραίο εκείνες τις ώρες. Μακάρι να τα έβρισκα και στρωμένα. Έξω άχνη στα δέντρα, λευκά τα σπασμένα κλαδιά του πεύκου από την Ελπίδα, χιόνι στα κάγκελα του μπαλκονιού. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιφαδόπτωση στο Γαλάτσι. Δεν καταφέραμε να φτάσουμε καν το μέτριο σε ένταση σε κανένα βραδινό κύμα. Τα αμαξάκια ακόμα άσπρα αλλά μέχρι πέτσα. Δεν βλέπω να το θέλει πολύ το 17ο... θα περιμένω άλλο λίγο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δε βλέπω μέλλον οπότε καληνυχτω. Τ 2,2 ανοιχτός καιρός και ξυπνητήρι 8 για ανάβαση στο βουνό! 

 

Υγ:Υπόψιν η σχολή απαράδεκτη υπάρχουν άτομα από υπέρ βόρεια που δε μπορουν να μετακινηθούν και εχουν στειλει μειλ και τα μαθήματα θα δώθουν κανονικα

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...