Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Ναι και εγώ πιστεύω η θερμονησιδα έφταιγε γιατί δεν φυσούσε και καθόλου ....επίσης είχε αρκετή ένταση παντού οπότε είναι περίεργο να μην έστρωνε λόγο έντασης στον βολο

Νέα Ιωνία που είμαι έστρωνε πάντως και Τετάρτη. Και φαντάζομαι ψηλότερα, προς Πανθεσσαλικό π.χ., ακόμη πιο πολύ. Καλά περιφεριεκό και Γιαννη Δήμου δεν το συζητάω, χαμός. Νομίζω θα την έβαζα τρίτη μετά από 2006 και 2014.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 02 ηταν καλυτερο για τα παραλια... η ελπιδα απλα δεν ειχε τις Τ να το κραταει με το που εκοβαν τα φαινομενα, κι ας εριξε παραπανω μμ..... η μηδεια ακομα χειροτερη ως προς αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ύβρις κύριοι! Ύβρις! Το 2002 ήταν και είναι ο αυτοκράτορας. Οι υπόλοιποι είναι γατάκια μπροστά του. Αξεπέραστο πραγματικά...Για αβατολικα μιλάω. Χαλάνδρι ήμουν 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ύβρις κύριοι! Ύβρις! Το 2002 ήταν και είναι ο αυτοκράτορας. Οι υπόλοιποι είναι γατάκια μπροστά του. Αξεπέραστο πραγματικά...Για αβατολικα μιλάω. Χαλάνδρι ήμουν 

κοιτα μισο μετρο δεν ειχε νομζιω ηλιουπολη το 2002. μπορει να ηταν παρομοιο. ημουν μολις 4 ετων δεν θυμαμαι

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, weatherfan είπε:

Δεν ξέρω για Ζωγράφου αλλά άνω Γλυφάδα η Μήδεια ήταν ανώτερη του 2002 και η Ελπίδα πολύ ανώτερη του 2002.

Εδώ Ζωγράφου Ελπίδα και 2002 ισοπαλία με 60 πόντους .....Μήδεια τα μισά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Snow sick said:

Ύβρις κύριοι! Ύβρις! Το 2002 ήταν και είναι ο αυτοκράτορας. Οι υπόλοιποι είναι γατάκια μπροστά του. Αξεπέραστο πραγματικά...Για αβατολικα μιλάω. Χαλάνδρι ήμουν 

Χολαργό πάντως περισυ με την Ελπίδα είχα περί ύψους 45 πόντους, οσό με το 2002. Απλά το 2002 είχε φιαρκρια και ήταν απολαυστικό.

Είχε πιάσει και νύχτα και το κράτησε όλη υην επόμενη μέρα. 

Αλλά από άποψη εκατοστών σχεδόν ίδια για την περιοχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σέττα χθες καινουργιες....με το συνεργείο από το STAR Κεντρικής Ελλάδος....Πάνω από 2 μέτρα!!!

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο και χιόνι

Μπορεί να είναι εικόνα 5 άτομα, άτομα που στέκονται και χιόνι

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα, άτομα που στέκονται και χιόνι

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Εδώ Ζωγράφου Ελπίδα και 2002 ισοπαλία με 60 πόντους .....Μήδεια τα μισά 

Ζωγράφου θυμάμαι περισσότερο απο 60. Πανεπιστημιούπολη σίγουρα αλλα να μου πεις είναι ψηλά εκεί. Αλλά και σε φίλο που είχα πάει στην ταράτσα του το χιόνι αρκετα πάνω από τα γόνατα ήταν. Μπορέι πάλι να έμενε ψηλά βεβαια δεν θυμάμαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χαμηλό που θα μας έθαυε εδώ αν ερχόταν βρίσκεται στην Σικελία, και έχει εξελιχθεί ως τροπικός κυκλώνας!!!

image.png.5ac9ec1212495320fcb19200f5045b78.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΡΕ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΤΙ μαγικη εβδομαδα ζουμε κ συνεχιζει...

Ελαχιστη 3.6 στο.βορινο μπαλκονι αισθηση πολλα μειον με δυνατες.ριπες ΒΒΑ απυα κημερωματα...

Χιονοκουρτινες στα ορεινα βαρια συννεφια στο λεκανοπεδιο κ βορισμα διαρκες.εδω Ζωγραφου μουσκεμα οι δρομοι!!!!

5.8 νταλα.καταμεσημερο με αισθηση 2....

Στανταρ φρεσκαρει απο 600 μ κ πανω....

Μη σταματας Αρχιδαμε....αραγε θα παρει παραταση κ ΣΚ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Νέα Ιωνία που είμαι έστρωνε πάντως και Τετάρτη. Και φαντάζομαι ψηλότερα, προς Πανθεσσαλικό π.χ., ακόμη πιο πολύ. Καλά περιφεριεκό και Γιαννη Δήμου δεν το συζητάω, χαμός. Νομίζω θα την έβαζα τρίτη μετά από 2006 και 2014.

θα κανουμε απολογισμο αυριο! αλλα σιγουρα παει πολυ ψηλα.....παντως ενας φιλος μου,μου ειπε οτι  χθες προς φυτοκο (εκει που ειναι το τμημα ιχθυολογιας στα χαμηλα του φυτοκου) ειχε περιπου ιδιο χιονι με πευκακια, το οποιο ειναι πραγματικα σπανιο...που σημαινει οτι οντως προς πευκακια ισως ειχε πιο μεγαλη ενταση οπως και στην αγρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Το 02 ηταν καλυτερο για τα παραλια... η ελπιδα απλα δεν ειχε τις Τ να το κραταει με το που εκοβαν τα φαινομενα, κι ας εριξε παραπανω μμ..... η μηδεια ακομα χειροτερη ως προς αυτο

Εδώ είχαμε χιονοκαλυψη για πολλες μέρες παντως δε συμφωνώ σε αυτό. Ενώ και από ποσοστητα χιούμορ ειχαμε παρα πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, 4 βαθμοί εδώ συννεφιά και κατά διαστήματα ψιλοβροχο. Από χθες κατά τις 6 το απόγευμα το γύρισε σε χιονόνερο εδώ και έφαγε όλο το χιόνι... Πάντως είναι αξιοσημείωτο το γεγονός ότι είναι η 7η σερί μέρα με φαινόμενα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Steliosnow said:

Εδώ είχαμε χιονοκαλυψη για πολλες μέρες παντως δε συμφωνώ σε αυτό. Ενώ και από ποσοστητα χιούμορ ειχαμε παρα πολυ

Ναι ειχε μερικες μερες, 30μμ εριξε λογικο ειναι αλλα αν ειχες δει το 2002 θα συμφωνουσες μαζι μου φιλε, ειναι διαφορετικο να χιονιζει με αρνητικη και να πιανει -2,2 ελαχιστη την επομενη μερα ..

Το 2008 με ουτε τα μισα χιλιοστα παιζει να το κρατησε το ιδιο η και παραπανω απο την ελπιδα στο εδαφος, με ελαχιστη -4!

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Χιών είπε:

Θήβα εν τέλει σε τι ύψος έφτασε η χιονόστρωση; Ξεπέρασε την Ελπίδα;

Μεχρι 60εκ μου ειπαν...στην Ελπιδα ειχε φτασει μεχρι 80

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σχετικη ασχετη παρατηρηση --- > αυτο που τα ανεμοσουρια τα θεωρουμε φυσικη χιονοπτωση/χιονοστρωση και μετραμε συνολικά εκατοστα (μετρα) χιονοπτωσης, όπως επισης και τα χιονια που συνολικα εναποτίθενται στην ακρη/έρεισμα του δρόμου μετα απο προσπαθεια εκχιονισμου. . - ε, συγγωμη, αλλα με ξεπερναει. Εκτος εαν ο σχολιαστης/παρατηρητης ειναι..δημοσιογραφος, παω πασο. 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειτε τι ριχνει στη Σεττα τωρα! Χαχα

http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/καμερεσ-ευβοιασ/σέττα-ευβοιασ.html

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, geod είπε:

σχετικη ασχετη παρατηρηση --- > αυτο που τα ανεμοσουρια τα θεωρουμε φυσικη χιονοπτωση/χιονοστρωση και μετραμε συνολικά εκατοστα (μετρα) χιονοπτωσης, όπως επισης και τα χιονια που συνολικα εναποτίθενται στην ακρη/έρεισμα του δρόμου μετα απο προσπαθεια εκχιονισμου. . - ε, συγγωμη, αλλα με ξεπερναει. Εκτος εαν ο σχολιαστης/παρατηρητης ειναι..δημοσιογραφος, παω πασο. 

Εδω ειχα ανεμοσουρι με πανω απο 1 μετρο.Να το βαλω σαν χιονοστρωση?😅 

20230207_115655.jpg.477d12d06f4ae814eea9421b8b9aa476.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...