Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Παιδιά σας ικετεύω συνεχίστε την γκρίνια 

Μόνο έτσι θα έρθει το 3/3

Εγω δεν το αποκλείω και καθόλου να γίνει χαμός το βράδυ. Λέω απλά αυτό που είδαμε όλοι. Για σήμερα ήταν αστεία η κακοκαιρία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα σοβαρά. Αυτη η προσωρινή παύση που κάνει αυτή την στιγμή ο καιρός έξω 

Είναι ευλογία 

Φανταστείτε μετά από κάνα τρίωρο με την πρώτη σφοδρή μπούκα, και την σημαντική πτώση της θερμοκρασίας 

Κατευθείαν στρώσιμο θα είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kouvanos είπε:

Εαν δεν βγει Κολυδας να πει "τα δυσκολα περασαν, αραιες νεφωσεις λεκανοπεδιο" δεν προκειται να κανει Ιστορικο, χαχα

Φιλε μου Snow sick, νομιζω 80-90% μεσα ειναι οι προβλεψεις....μην πω οτι τα καραπεδινα και καραπαραθαλασσια Δυτικα του Νομου Αττικης πηραν ηδη χιονοπρωταθλημα.....ποσα χρονια εχει να το δει στρωμενο η τσιπουρα του Περαματος ??? 

Οκ. Βαριέμαι να τις παραθέσω. Εκεί είναι για όποιον ενδιαφέρεται να τις δει. Εδώ δεν έχει η Κηφισια και η Ν. Ερυθραια χιόνι. Τι να λεμε.Οκ ιστορικός περαματος και μόνο τότε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

Ο κολυδάς πριν λίγο είπε θα το στρώσει και στο κέντρο μετά τις 3...

Πόσους βαθμούς έχει το κέντρο; Εμείς κοντεύουμε 5.5 εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σύμφωνα με αυτά πού γίνονται δυτικά τώρα θα γινεί χαμός μετά λεκανοπέδιο!! οκ ίσως δε χρειαστεί εκχιονιστικο στην παραλιακή αλλά το πιάνετε το νόημα νομίζω. ξεκούραση γιατί η νύχτα είναι μεγάλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχετε..ξεκινησε να χιονιζει σε μενα ασθενως..θερμοκρασια σε αμεση πτωση..0.6 τωρα..ισως ερθει λιγο πιο νωρις!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5.1 Π.Φάληρο με θετικό dp

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

Ο κολυδάς πριν λίγο είπε θα το στρώσει και στο κέντρο μετά τις 3...

Ε όλοι βλέπουν αυτά που βλεπουν και εμεις 

Να πέσουμε όλοι έξω? 

Ε μετά θα μιλαμε για το μεγαλύτερο τρολαρισμα του καιρου εβερ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Πόσους βαθμούς έχει το κέντρο; Εμείς κοντεύουμε 5.5 εδώ 

Είναι που οι προβλέψεις έπεσαν μέσα Νικόλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5.2 Γλυφάδα γκόλφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Πόσους βαθμούς έχει το κέντρο; Εμείς κοντεύουμε 5.5 εδώ 

Γκάζι 4,2, Γαλάτσι που είμαι εγώ και θεωρείται κεντρικός τομέας απλά έχουμε υψόμετρο είμαστε στους 2,8 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Εγω βλέπω οτι ο τζίφος έπιασε εξαιρετικά τον υετό. Ακόμα και τις ώρες! Αν επαληθευθει για τη νύχτα, καθίστε μην έχουμε καμια νέα Μήδεια απο το πουθενά και ψαχνονται όλοι αυριο το πρωι....

Ο Κλεαρχος πάντως έδωσε χιονοαρμαγεδώνα 23.00-11.00. Στο open πριν λίγο. Και μη μου πείτε οτι πάντα αυτά λέει. Εχει μαζευτεί πολύ.

Πάντα αυτά λέει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

ΣΚΟΤΩΝΕΙ Περαμα και Ασπροπυργος σωστα ??? καραπεδινα, καρα παραθαλασσια και μαλιστα στο δυσκοιλιο για χιονια Θριασιο πεδιο....μπραβο μπραβο μπραβο !!!! Πετρουπολη ψηλα, Κορυδαλλος ψηλα λοφος Πολυβολειων τι να γινεται αραγε ??? κασπερ ??

Επισης, σημαντικο, τωρα ειδα οτι Ζωγραφου-Παπαγου-Αγια με το τσουκου τσουκου μαζεψαμε 11 - 14 mm για σημερα μεχρι στιγμης....εαν το δει καποιος μισοαδειο το ποτηρι, με καλυτερες θερμοκρασιες θα ειχαμε 25-30 ποντο....αλλα αν το δεις μισογεματο, ειναι ΠΟΛΥΣ υετος, μια χαρα, με τα διπλασια αλλα και χιονοθερμοκρασιες απο τα μεσανυχτα παμε για τα θαψααααααρ μας κι εμεις !

Εδώ είναι σχιστά που κάνεις αριστερά για πυροβολια στο περίπτερο....ποιο πάνω δεν πήγα δν είχα αλυσίδες...θα έχει βάλει πολλούς πόντους πάνω το βουνό σίγουρα 

Screenshot_20230205-202715_Instagram.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

σύμφωνα με αυτά πού γίνονται δυτικά τώρα θα γινεί χαμός μετά λεκανοπέδιο!! οκ ίσως δε χρειαστεί εκχιονιστικο στην παραλιακή αλλά το πιάνετε το νόημα νομίζω. ξεκούραση γιατί η νύχτα είναι μεγάλη 

Αφιέρωμενο σε όλα τα παιδιά εδώ μέσα 

Έλα για πάμε 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονι που δεν λιωνει περιμενει και αλλο μας ελεγαν οι παλιοι....

ΣΤΑΓΙΑ 950μ δ.φθιωτιδας...χιονιζει απ το πρωι... και βρισκει το προηγουμενο χιονι πριν 10ημερες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Πάντα αυτά λέει. 

Διαφωνώ. Αλλα οκ. 

Μενίδι χιονίζει πάλι. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρινή εικόνα για φου λόγου το αληθές, μεγάλη ζημιά από το λιώσιμο, εμένα με καίει κυρίως αυτό και δευτερευόντως ποτέ θα έχουμε ξανά φαινόμενα 

20230205_202739.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...