Jump to content
sakis13

Αναφορες Ιουνιου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα απροσμενο μικρο καιρικο δωρακι....

ΣΥΝΝΕΦΙΑ καταμεσημερο, ακριβως στις πιο θερμες ωρες της ημερας και ετσι δεν θα βρασουμε οσο υπολογιζαμε...

Εως 30 - 30,5 η γειτονια, δεν μπορεσε για ψηλοτερα και ηδη σε πτωση....λετε να ριξει και καμια σταγονα η μπα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωρε μια μαυρίλα έξω !!!!!!!!!

29 βαθμοί !!!!

30αρες ριπές ΑΒΑ

Τέλεια !!!!!!

Από σκ και μετά έρχεται ψήσιμο σε εσάς στα ανατολικά... Διάρκειας... Διότι το ρεύμα γίνεται δυτικό...τωρα,ειναι περίοδος να, έρθεις στα πεθερικά.. Νομιζω😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 βαθμοί εδώ τώρα, κάπως συννέφιασε, αλλά δείχνει να σπάει, μπας και δούμε τίποτα.

Μεγάλη ηλεκτρική δραστηριότητα σε βόρειοανατολική Ευρώπη, λόγω θερμών αερίων μαζώ σήμερα

image.png.aada639307522a97d7378523d3e82bbc.pnggfs-15-6.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Αύριο θέλω να ανέβω Φλώρινα... Πως θα είναι ο καιρός λες? 

Καλό καιρό όλη μέρα σχεδόν δείχνει(προγνωστικά) για αύριο και μόνο αργά μεσημέρι και το απόγευμα τοπικές μπόρες στα ορεινά κυρίως της Ηπείρου της Θεσσαλίας και της δυτικής Μακεδονίας...δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι ή αν θα αλλάξει κάτι και τι θα συμβεί εν τέλη...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Καλό καιρό όλη μέρα σχεδόν δείχνει(προγνωστικά) για αύριο και μόνο αργά μεσημέρι και το απόγευμα τοπικές μπόρες στα ορεινά κυρίως της Ηπείρου της Θεσσαλίας και της δυτικής Μακεδονίας...δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι ή αν θα αλλάξει κάτι και τι θα συμβεί εν τέλη...χαχαχα

Θέλω να πάω Νυμφαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Θέλω να πάω Νυμφαιο

Άρα υπάρχει πιθανότητα τοπικής μπόρας ή καταιγίδας μεσημβρινές και απογευματινές ώρες .....μακάρι να είσαι τυχερός να μην κάνει τίποτα και να απολαύσεις την βόλτα σου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την ώρα που η ανατολικη Εύβοια… απολαμβάνει ένα φθινοπωρινο σκηνικό… με το που περνάς την ορεινή ζώνη - καλοκαίρι!! 

20.2c Παππαδες… 28.5c Χαλκίδα με αυξημένη υγρασία 63%…

Στην 3η φωτό φαίνεται πολύ καθαρά το όριο! 

2ACA0F18-FF7E-4DE0-B3EE-25986C8AFD1E.jpeg

71A31216-D7B5-4172-A8E6-24BB23F45727.jpeg

EF76E933-69C0-4BA6-BC99-BA443E957DCE.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28,6 η μέγιστη στον Τύρναβο ενώ τώρα επικρατεί ένας βοριάς ο οποίος έχει ρίξει την θερμοκρασία στoυς 25 και γενικά επικρατεί δροσιά. Αν μας κάνει και καμία καταιγίδα αργότερα ακόμη καλύτερα.

Μόλις ξεκίνησε ψιλόβροχο από μπόρα δυτικά μας

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σέττα Ευβοίας λίγο νωρίτερα, στην περιοχή της Αμπουδιώττισσας....Της Παναγιάς....Κι όπως το λέει άψογα η φίλη Βαγγελίτσα  (πρόεδρος του χωριού), καλό χειμώνα απλά!!!

FB_IMG_1688041981844.jpg

FB_IMG_1688041984306.jpg

FB_IMG_1688041986770.jpg

FB_IMG_1688041988924.jpg

FB_IMG_1688041991573.jpg

FB_IMG_1688041993790.jpg

FB_IMG_1688041998075.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Από σκ και μετά έρχεται ψήσιμο σε εσάς στα ανατολικά... Διάρκειας... Διότι το ρεύμα γίνεται δυτικό...τωρα,ειναι περίοδος να, έρθεις στα πεθερικά.. Νομιζω😆

Ισχύει Γιάννη ....μόνο που φέτος είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα οικονομικά και δεν ξέρω καν αν θα ανέβω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιάννενα αναπτυξαρες, εδώ ψιλοβροχα και μπουρδιτσες...

 

17-25-45-jpgwebcam.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Τις μερες τις μετρω για να περασει ο χρονος και διακοπες να παω για να βουταω μονος...

Γεννηθηκα μεγαλωσα κι ειμαι καταιγιδακιας μα θελω να γενω και γω για λιγο γιαμπανακιας..

34 βαθμους βαρεσαμε και παλι και απο την βρωμα μου θαρρω,θα μου ρθει παλι ζαλη...

Συννεφιασε ψαρωτικα για λιγο στο Χαιδαρι και πιστευα θα ριξει,μα πηρα το πα....ρι...

Εκανα μπανιο στο λεπτο σαν εφτασα στο σπιτι,μα παλι ιδρωσα πολυ μου τα σκασε στη μυτη...

Το καλοκαιρι ειναι ομορφο και εχει σημασια μοναχα αν εχεις αδεια και εισαι παραλια...

Τελειωσα και γω με την αναφορα μου αντε να ερθει Οκτωβριος,βοηθα Παναγια μου!!

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γρεβενά βλέπω έβρεξε στο σταθμό...Είμαι πεταλιδι Μεσσηνία οπότε δε ξέρω,  Α ρε πελοποννησαρα τι ωραία μέρη τι κάνουμε εμείς ακόμα εκεί πάνω χαχαχαχα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βορειο ρευμα μεχρι τα Ανατολικα της Ευβοιας, βροχες καταιγιδες και δροσιες απο Θεσσαλια και πανω και δυτικοτερα, μονο η Αττικαρα δεν ξερει τι καιρο θελει να κανει αχαχαχαχα

Μουφοσυννεφιασε, ξανανοιξε, το μονο που καταφερε ειναι να εκτοξευσει υγρασια και δυσφορια....

28,9 και δεν πεφτει ευκολα, με αρκετη υγρασια 50-55%αρια και σχεδον απνοια....

Για αυριο και Σαββατο ισως οι δροσεροτερες ημερες μια τζουρα για τη δυσκολη συνεχεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...