Jump to content
sakis13

Αναφορες Ιουνιου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Καταιγιδα μεσα στον Θερμαϊκο λιγα τα ηλεκτρικα βεβαια

Μόλις θα το έγραφα! Η πρώτη νυχτερινή καταιγίδα για τον Θερμαικό είναι γεγονός. Με μεγάλη καθυστέρηση

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μόλις θα το έγραφα! Η πρώτη νυχτερινή καταιγίδα για τον Θερμαικό είναι γεγονός. Με μεγάλη καθυστέρηση

Εχει αναπτυξεις βορεια μου λες να γινει καμια εκπληξη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Εχει αναπτυξεις βορεια μου λες να γινει καμια εκπληξη?

δεν αποκλείεται, το μέτωπο είναι κοντά και κατεβαίνει πολύ αργά, ίσως πυροδοτηθεί κάτι. Σε κάθε περίπτωση δεν είναι καθόλου αδύνατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν αποκλείεται, το μέτωπο είναι κοντά και κατεβαίνει πολύ αργά, ίσως πυροδοτηθεί κάτι. Σε κάθε περίπτωση δεν είναι καθόλου αδύνατο

Οτι φαινεται απο την καμερα του κινητου μου

Δεν φαινεται καλα εδω τελικα

IMG_20230628_231039.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Οτι φαινεται απο την καμερα του κινητου μου

Δεν φαινεται καλα εδω τελικα

IMG_20230628_231039.jpg

όντως δεν φαίνεται, γιατί το μόνο που βλέπω είναι μικρά συννεφάκια😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες! Καταιγίδα μικρής διάρκειας  τοπική αλλά αρκετά ισχυρή είχαμε αργά το μεσημέρι προς νωρίς το απόγευμα μετά τις 5 εδώ στην περιοχή Βέροιας-Μακροχωρίου με μέγιστη ραγδαιότητα τα 75,2mm/h στο Μακροχώρι και 6,2 χιλιοστά....

5,6 χιλιοστά στο κέντρο της Βέροιας με 111,8mm/h μέγιστη ραγδαιότητα....

καταιγίδα που πυροδοτήθηκε και από την αυξημένη υγρασία σε συνδυασμό με την αρκετή ζέστη εκείνη την ώρα αφού η μέγιστη έφτασε στους 33,2 και οι υγρασία εκείνη την ώρα ανέβηκε πάνω από το 60%....(κουφόβραση) 

τώρα ηρεμία και δροσούλα με τη θερμοκρασία στους 24,3 βαθμούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

όντως δεν φαίνεται, γιατί το μόνο που βλέπω είναι μικρά συννεφάκια😅

Τιποτα το σημαντικο τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επεσε τελειως ο αερας, λες και ειναι ανεμιστηρας γιγαντιος και τον βγαζεις απτην πριζα, φοβερο....

Απνοια εξω που την κοβεις με το μαχαιρι που λεμε, σπανιο για την περιοχη γενικα, δεν εχει βγαλει μια τοπικη αυρα το βουνο μας....

25,5 μεν αλλα με αρκετα υψηλη υγρασια στο 67% τωρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να μου φαίνεται δροσιά η εξωτερική που είναι 26 φαντάζομαι πόσο είναι η εσωτερική τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλοκαιρία και ζέστη σχετική στην Πολίχνη σήμερα. 19-32 το θερμόμετρο η διακύμανση (μας επρηξαν για σύντομη άνοδο της θερμοκρασίας την Τετάρτη και τελικά είχαμε χαμηλότερη Τ από την Τρίτη 27/6). Αύριο λίγο συννεφιά θα την έχει (30 η μέγιστη, 18 η ελάχιστη) κι από ΠΣΚ πάμε για νέο κύμα ζέστης όχι μεγάλο όμως. Μέχρι στιγμής έχουμε ένα πολύ ευχάριστο καλοκαίρι άλλες χρονιές τέτοιες μέρες είχαμε 38αρια (πχ το 2021).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Για να μου φαίνεται δροσιά η εξωτερική που είναι 26 φαντάζομαι πόσο είναι η εσωτερική τώρα. 

χαχαχαχα....εισαι αλλος οργανισμος φιλε μου, τυχερος εισαι....εγω πανω απο 25-26 αρχιζω να μην ειμαι καλα, για 27-28 εσωτερικη δε, δεν το συζητω, νιωθω οτι θα παθω εγκεφαλικο, ιδρωνω σαν σουμο εντωμεταξυ και υποφερω

Στους 25 - 25,5 κολλημενη εδω και ωρες, δεν την αφηνει να πεσει αυτος ο ΝΝΔ ανεμος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύννεφα βορείου ρεύματος στα ανατολικά του νησιού μας σήμερα! 
Ενω στο χωριό μου στην β Εύβοια στους Παππαδες, η θερμ τώρα είναι μόλις 20c… 

58361887-CC6D-4E7C-9267-214B8FC287B7.jpeg

FE30A685-C28A-454F-BD81-4001E1F9C402.jpeg

0D1B6ED1-4B72-4159-8C77-08D72533F5C9.png

7442D1FA-F084-4E46-854B-E06313C3B041.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους!

Ρε τι άλλο θα δούμε φέτος απίστευτα πράγματα..... βαρύς συννεφιασμένος ουρανός με βροχούλα φθινοπωινού τύπου και ψύχρα έχουμε κλείσει πόρτες και παράθυρα..!!! με τη θερμοκρασία σε πτώση κάτω από τους 20 πλέον 19,7 βαθμοί....

http://www.stravon.gr/makrochori/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μία από τις καλύτερες παραλίες του Ιονίου....Blue Lagoon Syvota....respect!!
Xρόνια πολλά στους εορτάζοντες Πέτρο και Παύλο....Τα σέβη μου και την καλημέρα μου σε όλους....

ΥΓ Ερωτευμένος με το πραγματικό Ελληνικό καλοκαίρι!!!

FB_IMG_1688024686560.jpg

FB_IMG_1688024697729.jpg

FB_IMG_1688024704628.jpg

FB_IMG_1688024676886.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρουφιανοι γιαμπανακηδες τα παιρνετε χοντρα,με σκαφη πατε βολτες σε ολα τα νησια..

Ο καυσωνακιας εμαθα πως ειναι ο αρχηγος,του Κωστα και του Γιωργαρου,μεγαλος χορηγος...

Πουλησατε τα χιονια,πουλησατε βροχες,το καλοκαιρι περιμενετε να κανετε βουτιες...

Στο φορουμ μου το παιζετε πως θελετε τα χιονια,σας μαθαμε προδοτες οσο περνουν τα χρονια..

Ποτε δε ξεπουλαμε τα καιρικα ιδανικα μας,χιονια βροχες,χαλαζια για παντα στη καρδια μας...

Δε ξεπουλαμε τη ψυχη μας για ενα καλοκαιρι,χιλιες φορες στη Γκιωνα με το π...λι στο χερι!!!🤣

Κωσταρα μου να περασεις ομορφα!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια μικρη χορηγιουλα ταπεινη 3 ημερων ηταν, τι να καναμε....Ω ρε φίλεεεε Σακουλίνο....δεν υπάρχεις....Έχω τρελαθεί στο γέλιο....χαχαχα....Όλα καλά κι όλα ωραία, καλό χειμώνα!!!

ΥΓ Εχω δακρυσει, νασαι καλα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Μία από τις καλύτερες παραλίες του Ιονίου....Blue Lagoon Syvota....respect!!
Xρόνια πολλά στους εορτάζοντες Πέτρο και Παύλο....Τα σέβη μου και την καλημέρα μου σε όλους....

ΥΓ Ερωτευμένος με το πραγματικό Ελληνικό καλοκαίρι!!!

FB_IMG_1688024686560.jpg

FB_IMG_1688024697729.jpg

FB_IMG_1688024704628.jpg

FB_IMG_1688024676886.jpg

Καλώς όρισες στα μέρη μου... Καλά να περασεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Καλημέρα σε όλους!

Ρε τι άλλο θα δούμε φέτος απίστευτα πράγματα..... βαρύς συννεφιασμένος ουρανός με βροχούλα φθινοπωινού τύπου και ψύχρα έχουμε κλείσει πόρτες και παράθυρα..!!! με τη θερμοκρασία σε πτώση κάτω από τους 20 πλέον 19,7 βαθμοί....

http://www.stravon.gr/makrochori/

Αύριο θέλω να ανέβω Φλώρινα... Πως θα είναι ο καιρός λες? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...