Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ασταθειο-κακοκαιρίας 10-13/6....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα τα 40 του Τασουλη μου..Βρεχει για κεινον!!Και ερχεται πραμα απο τα βορεια...Ομορφη μερα..Αφιερωμενη δ αυτον!!Θεα απο Ταυρο,στον αδερφο μου..

20230611_133414.jpg

20230611_133430.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασθενής βροχόπτωση στους Αγίους Αναργύρους, ενώ πριν 10-15 λεπτά, κεραυνός έπεσε παρα πολύ κοντά στο σπίτι ( ίσως και κάτω από τα 100 μέτρα) , ρίχνοντας την τάση του ρεύματος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίλιον 0.4mm αλλά με εντυπωσιακή πτώση θερμοκρασίας. Η μέγιστη πρίλαβε να φτάσει λίγο πάνω από τους 30 ενώ τώρα 22.2!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για την ώρα και στη Χρυσούπολη Περιστερίου μερικές ψιχαλες.... μπουμπουνητά και μερικά κερυνιδια έχουν ακουστεί.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδα νότια της Χαλκίδας… προς Οινοφυτα-Σχηματαρι κ πιο μέσα…! Ακούγονται υπόκωφα μπουμπουνιτα! 
 

Καταιγιδα κ προς Ευβοϊκό Όλυμπο! Δεν φαίνεται να μας επηρεάζει κάτι… 

Ασθενής ΒΔ κ 28c

8B9930AB-2B42-4E08-BA75-C5E145604B50.jpeg

30E85433-A367-4A7A-BCE8-ADB0CCA717F7.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20οC εδώ και 19,5οC στα Ανω Μελίσσια....απλά ψιχαλίζει τώρα....άπνοια.....να δούμε τώρα αν θα έχουμε τον πολυπόθητο ΝΑ άνεμο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαμ μπουμ κραου εντυπωσιακη μαυριλα Ζωγραφου αλλα απο νερακι λιγα πραγματα .. νταξει με τετοιο στριμ λογικο ρε ηδη εφθασαν 45-50 μμ τα Δυτικα κοντα Παρνηθααααα!!!!!

Εδω 1-2 μμ πλησιαζει η γειτονια οπως βλεπω στουε σταθμους με.χαλαρη ωραια ποτιστικη βροχουλα κ τον Υμηττο καταμαυρο να βρυχαται απο πανω....

Εντυπωσιακοτατη πτωση και δροσια με.το τσουβαλι εδω σε καθαρα φθινοπρωινο μοτιβο και ηδη 19.5 τα ψηλα του Ζωγραφου και 21.3 εχω εγω στο βορειο μπαλκονι....μαγεια τρελα βαλτε ο.τι θελετε...

Τρωμε κ τρωμε ημερες απο το Σιχαμα...αντε να δουμε.κ Ιουλιο Αυγουστο πως θα τα καταφερουμ2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α δυναμωνει, πολυ ωραια.....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ καταμεσημερο για 11 Ιουνιου νομιζω....

Λιγο ψηλοτερα, ο Παπαγος στα 300 μ εχει δυνατη ως καταρρακτωδη βροχα, με 5 mm ηδη και ανεβαζει με γρηγορους ρυθμους....μακαρι να μπορεσει να κατεβει και σε εμας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάνω που σκεφτόμουν ότι πρέπει να βγει ο ήλιος για να  "φορτίσουμε " ,έσκασε ένα κεραυνίδι κάπου κοντά μας...Στο άσχετο τελείως.

16mm ως τωρα .Εχει κοψει πλεον αλλα ετοιμάζεται νέος γύρος απο τα Δυτικά.

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...