Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές μακράς θερμής περιόδου 12-27/7/2023 ''Κλέων''

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, oasis είπε:

Περίεργο μου φαίνεται 9 βαθμοί σε 1 ώρα ;;;;;

https://penteli.meteo.gr/stations/tinos/

Λογικά απότομη ενίσχυση τοπικού καταβάτη........ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το διάλυσε το ρεκόρ του το Κρανίδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Κώστας. said:

Ooooooooo 45.6 c

45.9 έχει δώσει το Κρανίδι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43.9 Γύθειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Μονο ετσι θα εξιλεωθουμε το χειμωνα με χιονιαδες....

Δωσε 50ρια........ρεεεεεε

ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Χαχαχα στα λόγια μου έρχεσαι,41 η Μακρακώμη!αργότερα θα ενισχυθεί και ο λίβας!παιζουναι δυναμικά.Καλα Τετάρτη περιμένω τα μεγάλα αλλά και σήμερα ίσως δούμε παπάδες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.2 Ίλιον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Χαχαχα στα λόγια μου έρχεσαι,41 η Μακρακώμη!αργότερα θα ενισχυθεί και ο λίβας!παιζουναι δυναμικά.Καλα Τετάρτη περιμένω τα μεγάλα αλλά και σήμερα ίσως δούμε παπάδες!

Ετσι μητσαρα μου παμε αγορι μου...η μακρακωμη θα σαρωσει σημερα ενισχυεται και ο λιβας....θα παρουμε σωβρακα........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάθετη πτώση υγρασίας σδ μπήκε απιστευτα καυτος λιβας παιδιά. Περιμένω ταξί σε μια σκιά νερατζιας για τη δουλειά κέντρο. Είναι μαρτύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40,1 νωρις νωρις Βυρωνας και Παπαγου

39,3 το δικο μου μπαλκονι

Τα διαλυει ολα ενα ασθενες Δυτικο ρευμα, καταξερο, σε τσουζουν ματια, μυτη εξω....

Κουραγιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Ετσι μητσαρα μου παμε αγορι μου...η μακρακωμη θα σαρωσει σημερα ενισχυεται και ο λιβας....θα παρουμε σωβρακα........

Γι αυτό είστε fit εκεί από εσωτερικό Φθιώτιδας. Με τις ζέστες εκεί, ταχύτερη εφίδρωση, λιγότερη όρεξη για φαγητό κλπ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ μεγάλες θερμοκρασίες νωρίς νωρίς αν και τα μοντέλα μας για Αττική δείχνουν ότι θα μείνουν εκεί. Πχ Ασπρόπυργος και Πολυτεχνείο έχουν πιάσει 40 αλλά δεν θα πιάσουν πάνω από 41.

Η Λάρισα είναι λίγο πάνω από το αναμενόμενο αλλά αναμένει το μοντέλο 43.4. Άρα θεωρητικά μέσα στη πόλη το ΕΑΑ θα γράψει κάπου 44,5

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είναι λίγο διαφορετικά από εχθές... κάτι τα πιο ζεστά 850αρια, κάτι ο ασθενέστερος άνεμος κι από μεταβλητές διευθύνσεις.... το αποτέλεσμα να έχουμε ήδη ξεπεράσει τους 40 βαθμόυς στη Χρυσούπολη Περιστερίου!

Η σημερινή ημέρα η πιο ζεστή του καλοκαιριού, εφόσον δε γράψουμε υψηλότερες θερμοκρασίες Τρίτη με Τετάρτη.... απόψε γράψαμε ελάχιστη 30.0°C !!

 

Το ρεκόρ μέγιστης ελάχιστης θερμοκρασίας του σταθμού μου είναι 31.4°C (4/8/2021)

Το ρεκόρ μέγιστης θερμοκρασίας είναι 43.3°C (3/8/2021)

Να δούμε εάν θα σπάσω κάτι απ' τα παραπάνω μέχρι τη Πέμπτη, που θα υποχωρήσει ο καύσωνας!

 

Δε στέκεσαι έξω σήμερα για κανένα λόγο !!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 Ελευσίνα ΕΜΥ με Β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geornik said:

Ξενερωτα πραματα...

Ε αφού δεν έχει ανέμους η Αττική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44.1 Γύθειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως το μοντέλο καιρού μας έχει βγει εντελώς λάθος στο νομό Αργολιδας κάπου στη μέση του πουθενά όπου εκτιμάει αυτή τη στιγμή 7 βαθμούς λάθος. Εκτίμηση 34 και έχει 41. Αν συνεχίσει γραμμικά το λάθος εκεί θα πάει γύρω στους 44.

https://temperature.gr/details/Αγια Παρασκευή Επιδαύρου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...