Jump to content
sakis13

Αναφορές Αυγούστου 2023..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! Ωραία είναι σήμερα, αλλά ριπές στα 7bf. Τεράστια προσοχή. Προχθές είχαμε μια φωτιά μέσα στις ελιές στο χωριό (Κάτω Γατζέα Πήλιο) αλλά ευτυχώς την προλάβανε άμεσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ ασχημη μερα σημερα..Θλιβερη...Γ..μω τις οπαδικες συμμαχιες και τις βλακειες σας!!!Μπαλα θελουμε να βλεπουμε..Οπαδοι ειμαστε οχι φονιαδες..Εγω που ταξιδευα παντου για την Παναθα,δε μπορω να παω πουθενα εξ αιτιας σας. Και μετα λεμε ναι στις μετακινησεις οπαδων...

Ειμαστε ομως και ξεφραγο αμπελι..200 κροατες εφτασαν στην Αθηνα με αυτοκινητα ανενοχλητοι...Κριμα για το φιλο της Αεκ που εφυγε..Η ομαδα ειναι ιδανικο και τροπος ζωης,για μενα τουλαχιστον αλλα μεχρι εκει....

Για καιρικα τι να γραψω,οταν πεθαινουν νεοι ανθρωποι για ομαδες...Ντροπη και θλιψη...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 hours ago, Zisis said:

Δεν έχω ιδέα ούτε γιατί γίνεται ούτε τι σημαίνει καθώς η πρόβλεψη και η ανάγνωση δεδομένων καιρού δεν είναι η ειδικότητα μου....

Η Λιάκουρα αυτή τη στιγμή παίζει σε ελάχιστες υγρασίες.....μέχρι και 2% κατέγραψε ο σταθμός ....

https://temperature.gr/details/Λιάκουρα 2457μ

Screenshot_2023-08-08-01-53-35-841_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-08-08-01-57-41-881_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-08-08-01-58-10-629_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-08-08-02-00-23-682_com.android.chrome.jpg

Και ενώ πάνω από 8 ώρες η υγρασία έπαιζε σε ελάχιστες τιμές, γύρισε ο αέρας και μέσα σε 15 λεπτά από 2% πήγε 70%

Screenshot_2023-08-08-09-29-03-072_com.android.chrome.jpg.2e544e8dffb8787e129d330a606f208b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Πολυ ασχημη μερα σημερα..Θλιβερη...Γ..μω τις οπαδικες συμμαχιες και τις βλακειες σας!!!Μπαλα θελουμε να βλεπουμε..Οπαδοι ειμαστε οχι φονιαδες..Εγω που ταξιδευα παντου για την Παναθα,δε μπορω να παω πουθενα εξ αιτιας σας. Και μετα λεμε ναι στις μετακινησεις οπαδων...

Ειμαστε ομως και ξεφραγο αμπελι..200 κροατες εφτασαν στην Αθηνα με αυτοκινητα ανενοχλητοι...Κριμα για το φιλο της Αεκ που εφυγε..Η ομαδα ειναι ιδανικο και τροπος ζωης,για μενα τουλαχιστον αλλα μεχρι εκει....

Για καιρικα τι να γραψω,οταν πεθαινουν νεοι ανθρωποι για ομαδες...Ντροπη και θλιψη...!!!

Οχι μόνο κροάτες Σακουλίνο μου.Αλλοι τους προμηθευσαν με μαχαιρια κλπ,οι ντροπες των οπαδων.Ασε με τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι μόνο κροάτες Σακουλίνο μου.Αλλοι τους προμηθευσαν με μαχαιρια κλπ,οι ντροπες των οπαδων.Ασε με τωρα.

Μα για αυτο γραφω ρε αδερφε μου,γ..μω τις οπαδικες συμμαχιες....Τους δικους μου κραζω πιο πανω οχι τους κροατες.. Εμεις με 4 ομαδες εχουμε αδελφοποιηθει..Ραπιντ βιεννης Αυστριας,Χαμαρμπι Σουηδιας,Ρομα Ιταλιας και Ντιναμο Ζαγκρεμπ Κροατιας..

Μακαρι με τοσο ζηλο να συμμαχουσαμε μεταξυ μας ως Ελληνες για τοσα προβληματα που μαστιζουν τη χωρα μας αλλα δυστυχως...

Καποτε ρωτησαν εναν Εβραιο...

-Τι φοβασαι περισσοτερο στον κοσμο..

-Τον Ελληνα..

-Και τι φοβασαι λιγοτερο στον κοσμο??

-Δυο Ελληνες!!

Οποιος καταλαβε καταλαβε!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είναι η πιο ωραία μέρα εδώ και πααααααάρα πολύ καιρό… Μάλιστα, από χθες το απόγευμα ήταν εμφανής η διαφορά. Μόλις 30 βαθμοί η μέγιστη μέχρι στιγμής με δυνατό βοριαδάκι κατά διαστήματα και χαμηλή υγρασία. Το πρωί η ελάχιστη έπεσε στους 18,3 βαθμούς, μια δροσούλα την είχε. 
 

Κατά τ’αλλα συνεχίζεται η ξηρασία εδώ, δεν ξέρω και γώ από ποτέ έχει να βρέξει…

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία μέρα και σήμερα εδώ στην Κέρκυρα με μαιστρο στα 3-4 Μποφώρ και αρκετούς θυσσανους στον ουρανο....μέγιστη 29.8 εδώ πριν λίγο και μέγιστη αίσθηση 31 βαθμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία μέρα σήμερα. Οσο γίνεται δηλαδή. Στην δουλειά στο κεντρο σε κάποια φάση κρύφτηκε ο ήλιος πισω από ένα συννεφάκι και όλοι κοιτάξαμε να δούμε τι γίνεται χαχαχαχ. Κυριολεκτικά πανω από μήνα είχε να σημειωθεί αυτό το φαινόμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 βαθμοί και ισχυρός μαΐστρος με ριπές πάνω από 60χλμ την ώρα στον Ποταμό ....φαντάζομαι τι χαμός θα γίνεται στη δυτική πλευρά του νησιού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπεροχο μελτεμι σημερα!!Ολα ανοιχτα στο σπιτι μπας και πεσουν οι εσωτερικες...Καθομαι σαλονι χωρις να ιδρωνω!!!Απιστευτο ρευμα κανει μ ολες τις μπαλκονοπορτες ανοιχτες..Μετα απο παρα πολλες μερες νεφωσεις και στην Αθηνα!!!

Συννεφια και βροχουλα στη Χιλιαδου Ευβοιας...Προβα για τον χειμωνα...

365282654_3585986925057905_4154085179004900200_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Άγγελος said:

11,6c στον Παρνασσό στα 2200μ! Χειμώνας! 

BDD88928-336C-42A7-B2A4-FEB0A3F7781A.jpeg

9AF2D358-B8C4-46A7-A953-91A2469050BB.jpeg

Και το βράδυ είχε -2.5......αυγουστο μήνα......το βλέπω και δεν το πιστεύω...

http://penteli.meteo.gr/stations/vathistalos/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28.6 βαθμοι στην Καλλιθεα..Χωρις καμια δυσφορια ομως...Ο βοριας και η χαμηλη υγρασια..Βοηθουν..Καθομαι μπαλκονι και οχι μονο δεν ιδρωνω αλλα δροσιζομαι κιολας!!!

Ομορφος ουρανος και καποια συννεφα που ειχαμε πολυ καιρο να δουμε...

20230808_204027.jpg

Ο επιβλητικος Ολυμπος ανημερα του Σωτηρος...06/08.

364771936_6919976848036676_7202327857410941814_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...