Jump to content
sakis13

Αναφορές Αυγούστου 2023..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αχαχχαχα...ετοιμαζω μεγαλυτερη βομβα.Που να δεις τι σου χω για μετα..🤣🤣🤣🤣

SalonikaTaso με πανό "1 μέτρο στο Σύνταγμα"???  Αυτό να δω και θα τα έχω δει όλα!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οργανώνεται το κυρίως πιάτο για την Θεσσαλία. .

Αν δεν ήταν τελείως αντίθετο το στριμ ήδη θα είχα ξεκινήσει για κυνήγι.

 

IMG_20230826_160704.jpg

IMG_20230826_160756.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, menidi είπε:

Πάρνηθα βρέχει καλά τώρα. Έλα λέμε!!! Παμε!!! Έστω να πιούν νερό τα ζωάκια!!

Θανάση στην πρώτη δυνατή βροχή κλείσε καλά πόρτες και παράθυρα γιατί η μπόχα από τα καμμένα θα είναι τεράστια αφού είσαι δίπλα στα καμμένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα ψιχάλες μετά από 2 μήνες στην Αρτεμιδα παρά το βοριά . 

στην Άνδρο από κεραυνό έπιασε σε απόμερη περιοχή πυρκαγιά που τέθηκε γρήγορα υπό έλεγχο αλλά παρόλα αύτα κάηκε μια υδροφόρα των εθελοντών! 
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Θανάση στην πρώτη δυνατή βροχή κλείσε καλά πόρτες και παράθυρα γιατί η μπόχα από τα καμμένα θα είναι τεράστια αφού είσαι δίπλα στα καμμένα 

Ευχαριστώ Γιώργο!! Ρε συ και σήμερα μυρίζει φουλ σε μένα. Νέα Ιωνία που είμαι στη δουλειά μου, δεν μυρίζει ιδιαίτερα. Μενίδι όμως που έβρεξε, μυρίζει λες και έχεις ψησταριά αναμμένη. Έβρεξε και στο βουνό. Πρώτος στόχος να βγει χορτάρι. Δεύτερος στόχος είναι να προσαρμοστούν τα ζώα που ζούσαν εκεί. 

Τρίτος στόχος, η άθληση στο βουνό, αντέχοντας το θέαμα. 

Τέλη Σεπτεμβρίου έχει το γύρο της Πάρνηθας. 17 χλμ κυκλική στις κορυφές. Ελπίζω να έχει συμμετοχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο φθινοπωρο απο Δυτικη Φθιωτιδα...δεν μας ξεχασε τελικα 12.30 με 15.30 σκοτος κ περασματα ομβροι βροχη καταιγιδα καλη κ χαλαζακι....εριξε πολυ νερο κ τοπικα αλλα.κ καμπο....Μακρακωμη Σπερχειαδα επισης με.επιασε μια εξαρση χαλαζιου κατα τις 14.30....

Ωραια δροσια, απο 33 σχεδον βουτια στους 24.5 -25....τωρα εκ νεου ηλιος αλλα.φουντωνουν αναπτυξεις κ μακρινα μακροσυρτα μπουμπουνητα απο ΒΒΑ...παει για τον απογευματινο γυρο ελπιζω πιο δυνατο....

Βροχομετρο δεν εχω δυστυχως υπολογιζω ομως ενα 8-10 μμ τα εριξε για πλακα....αντε να 20αρισουμε ως το βραδυ....6.5 μμ η Μακρακωμη το κοντινοτερο βροχομετρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλό που του θέλω του τζίφου να βγουν επιτέλους τα φαινόεμαν που δίνει για το βράδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ευβοϊκή δρυς... Βόρεια Εύβοια, καμμένα! 

FB_IMG_1693058382937.jpg

FB_IMG_1693058397863.jpg

FB_IMG_1693058422933.jpg

Η φύση ξέρει να βρίσκει το δρόμο της

Ας την αφήσουμε  επιτέλους στην ησυχία της. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά σε 1-2 ώρες θα έχει φαινόμενα και εδώ (Θερμαϊκό) αλλά μάλλον όχι κάτι το ιδιαιτερο

Επεξεργάστηκε από Yata
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...