Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως με τόσο πολύ ΝΑ stream η περιοχή στην Αττική που συνήθως δίνει τα μεγαλύτερα υψη βροχης νομίζω είναι η Μάνδρα. Προς το παρον εχει μεινει χαμηλά. Ίσως ηρθε η ώρα να γραψει mm .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, galatsioths είπε:

Παιδιά αν ανέβει ατόφιο όλο αυτό θα γινει της ποπης. Δεν αστειεύεται. Οι εντάσεις είναι επιπέδου Μπαλου 22/2/2013 κτλ δείτε σταθμούς Αργολίδας που δεν είναι καν επίκεντρο.

Τώρα ναι Άλιμο πχ θα προτιμούσα να α είμαι από ότι εδώ, πραγματικά αυτό είναι μέτωπο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Τι εχεις ηλιο εκει μιχαηλ????

Βλέπω σήμερα ρίχνει πολύ πράγμα στη φθιωτιδα!Κάτι άκουσα και για Σπερχειό ότι είναι στα όρια...Φθηνά την γλυτώσαμε μέχρι τώρα,αν είχαμε τα 300+ της Καρδίτσας καιμτου Δομοκού θα γινόταν παραθαλάσσια η Λαμία..Αλλά για να δούμε μέχρι αύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καρδιτσα προσπαθει να μιμηθει τον βολο, για να δουμε που θα σταματησουν και εκει τα κοντερ! Μεχρι χθες λεγαμε οτι 300αρα σε πρωτευουσα νομου εχει γινει ελαχιστες φορες και πλεον σε 2 διαφορετικες μερες στην ιδια κακοκαιρια θα το κανουν τουλαχιστον 2 πολεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή καταιγίδα πάλι στα Δίδυμα. Έχουν θολώσει τα πάντα λέει η γιαγιά μου. Κρανίδι 240μμ τοταλ που όλα είναι από χθες το βράδυ δηλαδή.

Αθηνα πάει για κατοσταρες τοπικά το έχετε πάρει χαμπάρι τι έρχεται. Μόνο αν ψοφήσει τη γλυτώνετε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν μετα απ αυτο που φαινεται να μπαινει μεινω στο Γερακα με τα χθεσινα 0,4μμ μετακομιζω μονιμα βολο που τα χει ολα, ωραια πολη, ουζερι, βροχες, χιονια, επος γενικοτερα

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, KapelosG said:

Αν μετα απ αυτο που φαινεται να μπαινει μεινω στο Γερακα με τα προχθεσινα 0,4μμ μετακομιζω μονιμα βολο που τα χει ολα, ωραια πολη, ουζερι, βροχες, χιονια, επος γενικοτερα

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω από εδώ που μένω και να πάω στη μαγνησια και εγώ αφού σπίτι υπάρχει... σε μισή ώρα θα είμαι μέσα στα νεύρα σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Προς τα που είναι η κίνηση του ? Θα πιάσει βα προάστια η θα φύγει δυτικά?

τριγωνική διάσπαση είπαμε. Μόλις φτάσει κέντρο, το ένα μέρος θα φύγει προς Ζωγράφου και Δάφνη (εκεί που έμενες) και το άλλο προς Πατήσια και Κουκουβάουνες. Σορρυ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Αν μετα απ αυτο που φαινεται να μπαινει μεινω στο Γερακα με τα χθεσινα 0,4μμ μετακομιζω μονιμα βολο που τα χει ολα, ωραια πολη, ουζερι, βροχες, χιονια, επος γενικοτερα

Ο "ξένος" στο Βόλο θα είναι πάντα ξένος. Η μοναξιά είναι μεγάλη για τους ξένους σε αυτή την πόλη. Κάτσε Γέρακα. Καλά είσαι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

Το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω από εδώ που μένω και να πάω στη μαγνησια και εγώ αφού σπίτι υπάρχει... σε μισή ώρα θα είμαι μέσα στα νεύρα σιγουρα

Γυρνα δαφνη οπως εισαι θα φαει καλα σε λιγο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ο "ξένος" στο Βόλο θα είναι πάντα ξένος. Η μοναξιά είναι μεγάλη για τους ξένους σε αυτή την πόλη. Κάτσε Γέρακα. Καλά είσαι....

Ξενος με 1000μμ και 30 ποντακια καθε χρονο δεν γινεται.Στο μερος μου θα ειμαι🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αμφιβάλλω πάντως αν θα φτάσει εδώ πάνω η όλη φάση. Συνήθως όταν κάτι έρχεται απο νότια προάστεια, ξεψυχάει μέχρι Νεα Φιλαδέλφεια. Για να δούμε όμως!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Ξενος με 1000μμ και 30 ποντακια καθε χρονο δεν γινεται.Στο μερος μου θα ειμαι🤣 

2006-2014 που ήμουν εκεί μόνιμα, η μεγαλύτερη χιονόστρωση ήταν 3 πόντοι. Αστο....χαχαχα

Το κλέινω εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...