Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Κουλα και ο Ροκι εχουν ενα κοινο..Δεν τελειωνουν στον ενα γυρο...Παμε λοιπον για τον τεταρτο!!!

Αναεβηκα ταρατσα..Απλα πανδαισια..Ο Σαρωνικος κερναει!!!Καλη απολαυση..

Rocky-IV-53.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Michael_SN είπε:

Αυτά έδωσε σήμερα η ΕΜΥ για χθές (mm υετού, από 04/09/2023 21:00 έως 05/09/2023 21:00


8 Λήμνος ................................. 15,1

* Οι παραπάνω σταθμοί δεν είναι όλοι οι σταθμοί της ΕΜΥ με υετό αλλά μόνο αυτοί που δημοσιεύει το ogimet. Οι υπόλοιποι, αύριο επίσημα στο site της ΕΜΥ (με πιθανές διορθώσεις κάποιων τιμών).

Πάντως όσον αφορά τη Λήμνο, ο μετεωρολογικός σταθμός στο Λιβαδοχώρι (κάπου σχετικά κεντρικά του νησιού), ιδιοκτησίας Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών https://penteli.meteo.gr/stations/lemnos/ δίνει 9,4mm, ενώ τα αναλογικά μου στη Μύρινα 7,6mm.

To ψηφιακό μου του σταθμού μου (davis) έχει κάποιο θέμα και δεν κατέγραψε (πρέπει να το κοιτάξω αλλά έτσι κι αλλιώς εμπιστεύομαι περισσότερο τα αναλογικά).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Πω επιδεινώθηκε 

Εσπασε η ταφρος και στο υψος του αγιου γεωργιου ο δημος εβγαλε ανακοινωση οτι τα νερα βγαινουν στο δρομο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εσπασε η ταφρος και στο υψος του αγιου γεωργιου ο δημος εβγαλε ανακοινωση οτι τα νερα βγαινουν στο δρομο

Εχει.και χωραφια εκει Βολου σύνορα Τούμπα κλπ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εσπασε η ταφρος και στο υψος του αγιου γεωργιου ο δημος εβγαλε ανακοινωση οτι τα νερα βγαινουν στο δρομο

για αυτα επρεπε να στελνουν 112....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Μεσσαπός said:

Μου φαίνεται πολύ λίγο για κάποιες περιοχές....

Η πάνω λίστα είναι η επίσημη από ΕΜΥ, για χθες.

Η κάτω λίστα είναι αυτή που θα δώσει η ΕΜΥ αύριο, για σήμερα. Εδώ θα προστεθούν αύριο και άλλοι σταθμοί και πιθανόν να υπάρξουν διορθώσεις.

Η 24ωρη περίοδος είναι από 21:00 έως 21:00.

Δεν είναι απίθανο να έχεις δίκηο.

Φιλικά, τα όποια παράπονα στην ΕΜΥ 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

για αυτα επρεπε να στελνουν 112....

Εδω εστειλαν και ο δημος ενημερωνει απο το πρωι μεσω ολων των social ειμαστε σε πολυ καλο επιπεδο οργανωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένω πως και πως να έχουμε την ένταση της βροχής που αντιστοιχεί σε καταιγίδα. Προς το παρόν ποτιστικη. Αξιόλογα ηλεκτρικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εδω εστειλαν και ο δημος ενημερωνει απο το πρωι μεσω ολων των social ειμαστε σε πολυ καλο επιπεδο οργανωσης

Αυτο ειναι ασχημο και στεναχωρο. Δηλαδή εχει γινει τοση προετοιμασία επιτέλους, οργανωση κτλ. Και ο καιρός βγαζει το χειρότερο δυνατό. Μανία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...