Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

100άρισε η Ηλιούπολη και ο πανικός συνεχίζεται. Δεν θυμάμαι 3ψήφιο νούμερο σε μια μέρα στην περιοχή τουλάχιστον σε πρόσφατες κακοκαιρίες.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κουλααααα...85mm σε μενα..Σε καμια ωρα θα ανανεωσει και το Χαροκοπειο σιγα σιγα..Ξεπερασαμε σε ημερησιο και τον Μπαλο...Α ρε Κουλα αμα θες.

αρχείο λήψης.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντιλαμβάνεστε το σημερινό; Γραφουν τριψηφια νούμερα παρα πολλοι νομοι .. και γενικευμενα. 

Αυτο ειναι ισως οτι πιο ακραίο εχουμε ζησει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασταμάτητες μικρές μποριτσες εδώ, διαρκείας λίγων μόνο λεπτών με τεράστιες αυξομειώσεις στην ένταση…

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Fotis είπε:

Παιδιά πλημμύρισε το σπίτι μας και όλο το χωριό και η περιοχή δυτικά πεδινά των Τρικάλων… Το θέμα είναι ότι δεν σταματα η βροχή, ρίχνει κεραυνιδια… Στα Τρίκαλα ο ληθαιος έφτασε το ύψος της κεντρικής γέφυρας και πάει να βγει…

Ω ρε φίλε ...τι να πω σε όλους τους Θεσσαλούς ,δεν έχω κάτι να πω...και τρομερό που έφτασε ο Ληθαίος στο ύψος της γέφυρας είναι πολύ πλάτυ ποτάμι με μεγάλη κοίτη και μεγάλο ύψος...πραγματικά τρομαχτικό !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

107mm. 

Ειλικρινά δν εχω λογια. 

Και το εκνευριστικο ειναι οτι δν ξέρω και που να το πω. Δεν κατανοουν τι ειναι αυτο το ποσο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είναι πρωτόγνωρο αυτό .....δεν γίνεται απλά .....σκάνε κεραυνοί γύρω μου απανωτά .....βαρανε συναγερμοί ....κλαίνε σκυλιά .....παιδιά .....χαμός λέμε .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow_Cover είπε:

Πυρήνας νότια της Λάρισας στα Φάρσαλα, φαίνεται πολύ δυνατός 

Ναι. Βέβαια ότι φτάνει εδώ διαλύεται προς το παρόν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σα να τελιωσε ή τουλαχιστον ηρεμησε πολύ εδω Ανω Γλυφαδα. Οι κεραυνοι ακουγονται αλλα πλεον εχουν καποια αποσταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισως απτα καλυτερα σκηνικα που εχω ζησει τα λογια ειναι περιττα....ριχνει ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ καταιγιδα με.κεραυνιδια στα 20-30 μετρα.μες.στον αστικο.ιστο....

ΚΟΥΒΑΔΕΣ νερο μπορει και 30 μμ.στο μισαωρο αρρωστη ραγδαιοτητα....πανω απο 100-120 μμ θεωρω στο τσακ μπαμ παρα.πολλα προαστεια εδω Ανατολικα

Απιθανο νερο στους φρομους μεγαλη προσοχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...