Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκλεισα 3 ώρες το κινητό μου για διάβασμα. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΠΟΣΣΣΣΣΣΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ ΕΠΟΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φρέσκο φουρνισιο ρεπορτάζ από.φιλο στη ζωγράφου!!Πλατεία αγ Γεωργίου!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Και ποιος ανοιξε το θεμα????🤣

1978273510_20220319_212457.thumb.jpg.ab1216783055210f612dbd664c8b2ba1.jpg.9578f6247d87dc2440ed9205a3-d8259d7229bf325a6a1a1a.jpg.45fe7675fa4f561bd47f27c48d368fcd.jpg.4af34612d797dd306ff81225b14a374a.jpg

Φιλε μπορεις να μετονομαστεις πλεον..αλλα οχι δεν θα χαρουν τα γαυρακια..

Προτεινω το sakis ΠΑΛΕΦΙΠ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάξτε και ακούστε πόσο φορτώνει η ένταση μέσα σε μόλις 20 δευτερόλεπτα...

Εντωμεταξύ ούτε ένας σταθμος δεν έχει καταγράψει τι συμβαινει τις τελευταίες ώρες... Δεν έχουμε πολύτιμα δεδομένα από την πιο σημαντική κακοκαιρία εδώ και δεκαετίες για την περιοχή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχής δημιουργία καταιγίδων στις ήδη πληγωμένες περιοχές της Θεσσαλίας. Πρέπει να ανέβουν βορειότερα, να χαρώ εγώ και να μην έχουν περισσότερα προβλήματα εκεί. Έχει καταιγίδες εκεί όπου έχει ήδη ρίξει 200-300 χιλιοστά σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΠΟΣ Χαλάνδρι. Αδιανότητη βροχή μέσα σε συνεχόμενα κεραυνίδια. Ρίχνει με τρομερή ραγδαιότητα. Υπέροχη ιστορική μέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΣΩΣΕ ΜΑΣ 

Πραγματικά δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο στην Αθήνα πρώτη φορά φοβάμαι τόσο κάποιο καιρικό φαινόμενο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απολογισμος ημερας στην καρδιτσα 404mm... και συνολικα 632mm απο την δευτερα!!!

 

τρομερο νερο εχει πεσει σε ολο τον καμπο και πραγματικα δεν ξερω τι θα αντικρισουμε αυριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Μόλις ξεκίνησε χαλαρά Γέρακα, κατάπιε μαςςς

Ρεκόρ Θησείου για Σεπτέμβριο απειλείται;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

82μμ η Γλυφαδα μεχρι τις 11:10μμ απο τον ντειβις του χαροκοπειου, αραγε καταφερε να κατοσταρισει? Ακριαο σε καθε περιπτωση, μια φορα στη 10 ετια γινεται αυτο... αναμενουμε αυριο κ το Ελληνικο ελπιζοντας οτι τα εγραψε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ έχω κανονισνενη ποδήλατο βόλτα το Σάββατο. Έχω απορία να δω τι θα αντικρίσω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...