Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σημερινό ξεφτιλικι ειναι παροιμιωδες.Οχι απλα δεν βρεχει,ενω οι γειτονικοι νομοι κανουν παρτυ,αλλα καιγομαστε κι ολας στη γειτονικη Σταματα.Daniel τραβα ******* λεβεντη μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το σημερινό ξεφτιλικι ειναι παροιμιωδες.Οχι απλα δεν βρεχει,ενω οι γειτονικοι νομοι κανουν παρτυ,αλλα καιγομαστε κι ολας στη γειτονικη Σταματα.Daniel τραβα ******* λεβεντη μου.

Έβλεπα δορυφορική Γιώργο μπας και οι πυρήνες της Βοιωτίας  έπιαναν τελικά στην κατάκαμένη και ανομβρη κουλά. Και όχι μόνο δεν κατέβηκαν, αλλά έκαναν και αναστροφή  προς βόρεια ευβοια στο τέλος. 

Μα είναι να τρελενεσαι με αυτό τον νόμο πια, στην κυριολεξία 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μυτικας Πρεβεζας καλη βροχουλα και 15,8mm ως τωρα με την Τ στους 19...Γερακα σπαστη συννεφια Τ στους 24,6

image.png.68d537c33e7a016e65f0cac72a96f9b2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Έβλεπα δορυφορική Γιώργο μπας και οι πυρήνες της Βοιωτίας  έπιαναν τελικά στην κατάκαμένη και ανομβρη κουλά. Και όχι μόνο δεν κατέβηκαν, αλλά έκαναν και αναστροφή  προς βόρεια ευβοια στο τέλος. 

Μα είναι να τρελενεσαι με αυτό τον νόμο πια, στην κυριολεξία 

Και το πρωι κατέβαιναν καρφί οι καταιγίδες απο ευβοια και με το που εφτασαν ευβοικό,πεθαναν.Μιλαμε για τρελο φτύσιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νταξ υπάρχουν νεύρα αλλά κάντε υπομονή...αν δεν είναι τώρα θα είναι σε άλλη κακοκαιρία αν δεν είναι σε άλλη κακοκαιρία θα είναι κάποτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το σημερινό ξεφτιλικι ειναι παροιμιωδες.Οχι απλα δεν βρεχει,ενω οι γειτονικοι νομοι κανουν παρτυ,αλλα καιγομαστε κι ολας στη γειτονικη Σταματα.Daniel τραβα ******* λεβεντη μου.

Αυτο σπάνιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Έβλεπα δορυφορική Γιώργο μπας και οι πυρήνες της Βοιωτίας  έπιαναν τελικά στην κατάκαμένη και ανομβρη κουλά. Και όχι μόνο δεν κατέβηκαν, αλλά έκαναν και αναστροφή  προς βόρεια ευβοια στο τέλος. 

Μα είναι να τρελενεσαι με αυτό τον νόμο πια, στην κυριολεξία 

Σπύρο μου ήταν βλαμμένοι θεωρείς οι πρόγονοι μας που κάνανε την πρωτεύουσα στην Αττική ????

Φυσικά και όχι ....κάτι ξέρανε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξερω ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο στην Αττικη αλλα προς το παρων δεν υπαρχει λογος ανησυχιας, το χαμηλο βρισκεται στα νησια του Ιονιου τωρα, δεν αναμενεται υετος στην Αττικη με αυτη την θεση, αν και αυριο δεν ριξει τιποτα σιχτιριστε οσο θελετε θα ναι δικαιολογημενο αλλα νομιζω εμεις γενικοτερα αυριο παιζουμε μπαλα. Τωρα για την φωτια δεν εχω τι να πω εχουν στερεψει οι λεξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σπύρο μου ήταν βλαμμένοι θεωρείς οι πρόγονοι μας που κάνανε την πρωτεύουσα στην Αττική ????

Φυσικά και όχι ....κάτι ξέρανε 

Φυσικά και όχι 

Το θεμα είναι ότι για έμας τους απανταχού καιρόφιλοι, δυστυχως αυτό Γιώργο είναι άκρα εκνευριστικό 

Να βλέπεις παντου πυρήνες στην δορυφορική, και στην μέση η τρύπα  της αττικουλας μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Ξερω ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο στην Αττικη αλλα προς το παρων δεν υπαρχει λογος ανησυχιας, το χαμηλο βρισκεται στα νησια του Ιονιου τωρα, δεν αναμενεται υετος στην Αττικη με αυτη την θεση, αν και αυριο δεν ριξει τιποτα σιχτιριστε οσο θελετε θα ναι δικαιολογημενο αλλα νομιζω εμεις γενικοτερα αυριο παιζουμε μπαλα. Τωρα για την φωτια δεν εχω τι να πω εχουν στερεψει οι λεξεις

 

12 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Μυτικας Πρεβεζας καλη βροχουλα και 15,8mm ως τωρα με την Τ στους 19...Γερακα σπαστη συννεφια Τ στους 24,6

image.png.68d537c33e7a016e65f0cac72a96f9b2.png

Θεσπρωτία, κερκυρα και Γιαννενα τίποτα ακόμη.. Μας φοβάμαι εμάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Ξερω ειναι ψυχοφθορο ολο αυτο στην Αττικη αλλα προς το παρων δεν υπαρχει λογος ανησυχιας, το χαμηλο βρισκεται στα νησια του Ιονιου τωρα, δεν αναμενεται υετος στην Αττικη με αυτη την θεση, αν και αυριο δεν ριξει τιποτα σιχτιριστε οσο θελετε θα ναι δικαιολογημενο αλλα νομιζω εμεις γενικοτερα αυριο παιζουμε μπαλα. Τωρα για την φωτια δεν εχω τι να πω εχουν στερεψει οι λεξεις

Τι γίνεται με την φωτιά φίλε μου? 

Έχουμε κατάσταση της εικονας αυτή την στιγμή? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

 

Θεσπρωτία, κερκυρα και Γιαννενα τίποτα ακόμη.. Μας φοβάμαι εμάς 

Να δουμε τι θα γινει το απογευμα, ισως εχουμε ξεσπασματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Να δουμε τι θα γινει το απογευμα, ισως εχουμε ξεσπασματα

Λογικα και Σαμψουντα έβρεξε ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Τι γίνεται με την φωτιά φίλε μου? 

Έχουμε κατάσταση της εικονας αυτή την στιγμή? 

Δυστυχως δεν γνωριζω πολλα, απ οτι ακουσα ειναι σε υφεση αλλα εδω μυριζει ακομα καμμενο με βροχη, πιο περιεργη μυρωδια εβερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα με ΕΜΥ.την επίσημη πρόβλεψη, θα έπρεπε να βρέχει. Όσο και να το εξωραϊζουμε το πράγμα, μέχρι στιγμής δικαιώνεται ο κασκολακιας ο γλυφαδιωτης με τα γυαλιά!! Ο γνωστός.

Και η ΕΦΑΡΑ φυσικά με τις πίτσες. 

Δεν το λέω με επιθετικότητα! Χαχα. Απλά τα έχω πάρει με το νόμο μας!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σύμφωνα με ΕΜΥ.την επίσημη πρόβλεψη, θα έπρεπε να βρέχει. Όσο και να το εξωραϊζουμε το πράγμα, μέχρι στιγμής δικαιώνεται ο κασκολακιας ο γλυφαδιωτης με τα γυαλιά!! Ο γνωστός.

Και η ΕΦΑΡΑ φυσικά με τις πίτσες. 

Η εφαρα τρελό μωρό πάντως Θανάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Λογικα και Σαμψουντα έβρεξε ε?

Μεχρι τις 12:30 δεν εχει ριξει αλλα και μενα η βροχη στο χωριο ξεκινησε 1:05 οποτε θα φανει σε επομενες ανανεωσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αλλάξε το στριμ για την ηπειρο. οποτε καταιγιδες μονο μεσα στο ιονιο θα εχουμε πλεον

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτική Πελοπόννησος ετοιμάζεται... ζεστές θάλασσες - ψυχρή ατμόσφαιρα καθ' ύψος= εκρηκτικό κοκτέιλ!!!

http://en.sat24.com/en/gr/visual5#

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σύμφωνα με ΕΜΥ.την επίσημη πρόβλεψη, θα έπρεπε να βρέχει. Όσο και να το εξωραϊζουμε το πράγμα, μέχρι στιγμής δικαιώνεται ο κασκολακιας ο γλυφαδιωτης με τα γυαλιά!! Ο γνωστός.

Και η ΕΦΑΡΑ φυσικά με τις πίτσες. 

Απ οπου και να παιρνε η ΕΜΥ υετος δεν φαινεται παντως ως τις 3 πουθενα στην Αττικη, δεν εχω δει την προγνωση αλλα δεν συμφωνω στο οτι θα πρεπε να βρεχει τωρα

Ο ευρωπαιος ως τις 3 δινει αυτο

ecmwfgr-25-12.png?0

Ο τζιφος αυτο

Modele GFS - Carte prévisions

Σε μεσο ορο ως τωρα παννελαδικα εχουν πεσει περισσοτερα απ οτι εβλεπαν παντως!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...