Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η συχνότητα και διάρκεια των ηλεκτρικών είναι απίστευτη! Θυμίζει λιγάκι 22/2/2013, αλλά σε μικρότερο βαθμό εννοείται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 6.4 mm η Χρυσούπολη Περιστερίου, με δυνατή ποτιστική βροχή ανά διαστήματα, υπερθέαμα ηλεκρικών και τρελά μπουμπουνητά.... η βροχή παρουσιάζει αυξομειώσεις στην ένταση...

Ας το απολαύσουμε !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν αυτό που γίνεται δεν είναι η Αποκάλυψη τότε δεν ξέρω τι είναι ....εδώ και μισή ώρα δεύτερος πιο ισχυρός γύρος με τρομερά κεραυνιδια μέσα σε αστικό κλοιό και ασταμάτητη βοή που ακόμα και ο Φλεβάρης 2013 μοιάζει γατάκι ..... 

Δεν περιγράφεται αυτό που γίνεται απόψε .....δεν έχω κοιμηθει καθόλου από τη μανία της φύσης 

Για την ιστορία αυτήν την ώρα 17 βαθμοί και 18mm .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην παρέα, χαμούλης απόψε στην Αιγιάλεια από τον πυρήνα που έμεινε για αρκετές ώρες σχεδόν στάσιμος από πάνω μας.. συνεχόμενοι κεραυνοί και 50mm περίπου από τα μεσάνυχτα με ραγδαιοτητα να ξεπερνάει τα 170mm/hr και φυσικά προβλήματα από κατολισθήσεις, να δούμε τι θα αντικρίσουμε και το ξημέρωμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αν αυτό που γίνεται δεν είναι η Αποκάλυψη τότε δεν ξέρω τι είναι ....εδώ και μισή ώρα δεύτερος πιο ισχυρός γύρος με τρομερά κεραυνιδια μέσα σε αστικό κλοιό και ασταμάτητη βοή που ακόμα και ο Φλεβάρης 2013 μοιάζει γατάκι ..... 

Δεν περιγράφεται αυτό που γίνεται απόψε .....δεν έχω κοιμηθει καθόλου από τη μανία της φύσης 

Για την ιστορία αυτήν την ώρα 17 βαθμοί και 18mm .....

Καλημέρα Γιώργο πόλεμο είχαμε απόψε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρούσι ο κακός χαμός....οι δρόμοι ποτάμια στην κυριολεξία..Αν συνεχίσει έτσι θα έχουμε σοβαρά προβλήματα . Η ατμόσφαιρα είναι μπαρουτι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Γέρακα ίσως να μαστε και στο επίκεντρο λεκανοπεδίου συνολικά μέσα στην νύχτα, έφτασε 50μμ ο σταθμός μου!! Ασύλληπτη ένταση με χαλάζι έξω τωρα

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ είπε:

Καλημέρα Γιώργο πόλεμο είχαμε απόψε!

Άστα Χρήστο....πόλεμος κανονικός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμούλης και Ηλιούπολη, καλή ραγδαιότητα τώρα! Κεραυνοί σκάνε ακόμη από τα νότια, δεν ξεκολλάει με τίποτα το σύστημα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοιξαν ξαφνικά οι ουρανοί εδώ! Δεν βλέπω απέναντι και αστραπόβροντα συνέχεια!! Ρε δεν κοιμάμαι σήμερα λέμεεεεεεε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...