Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Berdon είπε:

Άστο το σχολείο έχει καταστρέψει ζωές...

Θυμάμαι Μάρτη μήνα που κάναμε τηλεκπαίδευση η καθηγήτρια μας είχε νευριάσει και λεει: ησυχία μην μιλάτε για κάτι άσχετο με το μάθημα... τότε ένα παιδί πετάγεται και λέει κυρία έξω χιονίζει! Φυσικά και μου "έπεσε το ίντερνετ" και την έκανα σαν κύριος από το μαθημα... βγήκα στον δρόμο και μετά ποιος με πιάνει...

Εγώ στην 3η Λυκείου είχα κάνει ενα σωρό απουσίες και από σχολείο και από φροντιστήριο για να πηγαίνω στο βουνό με το χιόνι (το 2015 που πήγαινα 3η έκανε τρεις χιονιάδες στην Αθήνα). Κι ας έδινα και πανελλήνιες, κλάιν. Να κάνεις κοπάνες, κι εγώ έκανα και μια χαρά έγραψα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Δικος μας είσαι ρε φίλε ... κι εγώ έτσι σκεφτόμουν ....

Βεβαια εγώ έχω χάσει κάτι πολύ χειρότερο..... τη supercellατη εκείνη ημέρα του Οκτώβρη του 2015!! Και μόλις γύρισα σταμάτησε χαχαχα .. ιστορική εκείνη η ημέρα για το λεκανοπέδιο.. λες και ειμασταν σε θύελλα ήταν έξω και μας κράτησαν και κάνα 10λεπτο παραπανω στο σχολασμα, λόγω τον ποταμιών που είχαν σχηματιστεί έξω.. είναι πλάγια το σημείο..... από πάνω είναι το Ποικίλο...

Τέλος πάντων ... για αύριο δε ξέρω τι θα κάνει, αν και παραμενω πολύ αισιόδοξος.....  εύχομαι να μη το μετανιώσω .... προς το παρόν μένουμε με τη χθεσινή ψιχαλα και το σόου των λάμψεων στα δυτικά μας...

Είχαμε και διακοπή ρεύματος απόψε εδώ.. πολύ τοπικά..... ήταν πολύ ατμοσφαιρικά με τις αστραπές και μόλις ήρθε το ρεύμα, βαρεσε και το 112🤣.. για τη διακοπή να ήταν ;;

Το θυμάμαι το 2015 στο Γαλάτσι που είχαμε πολύ κοντα ανεμοστρόβιλο και τρέξαμε στο παράθυρο. Περίεργη μέρα. Τρελά ξεσπάσματα που κρατούσαν με το ζόρι 5 και 10 λεπτά και από πίσω ήλιο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Εγώ στην 3η Λυκείου είχα κάνει ενα σωρό απουσίες και από σχολείο και από φροντιστήριο για να πηγαίνω στο βουνό με το χιόνι (το 2015 που πήγαινα 3η έκανε τρεις χιονιάδες στην Αθήνα). Κι ας έδινα και πανελλήνιες, κλάιν. Να κάνεις κοπάνες, κι εγώ έκανα και μια χαρά έγραψα 🤣

Ευχαριστώ για τη συμβουλή! Πάμε για άλλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Κάτι αρχίζει να κουνιέται στην δορυφορική επιτέλους...

Καλό βράδυ παιδιά τα καλύτερα αύριο!

Κάτσε εκεί που είσαι πέταξε στραικ Σούνιο χαχχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδα στα Δίδιμα και γενικότερα νότια Αργολίδα. Πάτρα πάλι αστραπόβροντα όλο και κοντινότερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοια φορά των νεφών ειλικρινά απορώ πως θα βρέξει σε Εύβοια Σποραδες κλπ. Σαν κακοκαιρία κέντρο δυτικής Ελλάδας μοιάζει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έναρξη καταιγίδας Πάτρα. Απλό κύτταρο φαίνεται να είναι είναι σε αντίθεση με την προηγούμενη.

ΟΠΑ κοντινό μπαμ αν και συνήθισα πλέον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σοκ και δέος μόλις ακούστηκε μπουμπουνητό εδώ! Οριακά νομίζω ότι το φαντάστηκα με την ατυχία που μας δέρνει.

Μόλις άρχισε ασθενής βροχή 

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε που να κοιμηθεις..Αρκετα αστραποβροντα, και προ των πυλων ο πυρηνας που ανηφορισε  απο δυτικες Κυκλαδες.

Καλοδεχουμενος!

Επιασε βροχουλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωωω τι μπαίνει Αττικα! Με αυτό το στριμ δε θα μου έκανε εντύπωση να γράψει καμια 100άρα τοταλ στα δυτικά! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...