Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Γενικά σκατα είναι ο Νοέμβρης τα τελευταία χρόνια.. Μη σπατε το κεφάλι σας

Πέρυσι ήταν καλός από άποψη νερών για την Θεσσαλία που κρατάω στατιστικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Γενικά σκατα είναι ο Νοέμβρης τα τελευταία χρόνια.. Μη σπατε το κεφάλι σας

Εγώ επιμένω ο Νοέμβρης του 21 αν εξαιρέσεις το πρώτο 10ημερο ήταν καλός αλλά ο καλύτερος των τελευταίων ετών ήταν του 18

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος θα έλεγα πως έβγαλε ένα ονειρεμένο σενάριο για τον Νοέμβριο! Ίσως είχε κέφια μιας και μπήκαμε στο νέο μήνα.. ή ίσως να είναι όντως κλόουν μιας και κάνει φοβερά ταχυδακτυλουργικά χαχαχα. Την μια εμφανίζει χιοναδες την άλλη τους εξαφανίζει...

Προσωπικά τους αποθήκευσα δεν ξέρω για εσάς... 

384-780GR.gif.16b11e6c4fd29a2500c94376f9de5b09.gif

372-779GR.gif.f8348c1e5b113904553b5ad876951703.gif

788539138_366-779GR(1).gif.bae4f1c11b4a3affd89a510aac999980.gif

Υ.γ. Η ιδέα μου είναι ή κάπως χάλασε η διαταραχή του σκ σε σχέση με αυτά που βλέπουμε εδώ και κάποιες μέρες;

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εκείνη τη στιγμή έχω στοιχηματίσει όλα μου τα λεφτά... Αν δεν βγει κάτι δυνατό δεν ξέρω πότε θα βγει. Πιστεύω εξάλλου πως στο μέτωπο θα υπάρξουν καθ' όλη τη διάρκεια δεκάδες μεγάλες ανά τροφοδοτήσεις

78-505GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, nikolasxm είπε:

Περιμένω ομηρικές μάχες Βαγγέλη-Γιώργου από τα παλιά

Δεν εχει μαχες φετος Νικολα.Εχω ταξει μεγαλο κεντροβορειο και κανα 2 μικροτερους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί το 6αρι του ευρωπαίου να αύξησε υετό εδώ, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα έκοψε Cape.. Βέβαια θεωρώ απίθανο να βγει τέτοια εποχή 2 χιλιάρικα cape μέσα στην πεδιάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν εχει μαχες φετος Νικολα.Εχω ταξει μεγαλο κεντροβορειο και κανα 2 μικροτερους.

ΑΧΧΧΧΧ....ΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😋😋😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι από φθινόπωρο θα θυμηθούμε το σκ ενώ αρχίζουν να ζωντανεύουν τα διαγράμματα των ανσμπλ όσο προχωράει ο μήνας...άντε να ζεστάνουμε τις μηχανές σιγά σιγά😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωχ έπαθα μια νιλα νόμιζα ότι διαγράφηκε ο λογαριασμός μου. Μπακ του τοπικ. Τραγικός θα βγει και αν όχι όλος, ο μισός Νοέμβριος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

image.png.2be8e6d15435c0636fff6aff83866b03.png

Τραγικό που το κύριο του τζιφου, ενώ εδώ και καιρό τρέχει σχεδόν μόνο του στο σύνολο των ενσεμπλες. Καταφέρνει τις περισσότερες φορές και παρασέρνει τα υποσεναρια μαζί του. Αλλά πάντα Τυχαίος μόνο στα ποιο θερμά μοτίβα του 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μισός Νοέμβριος φαίνεται να καίγεται με στόρυ γιαμπανάκηδων τα ΣΚ εδώ στα νότια. Άντε να δούμε αν μπορούν να σωθούν τα προσχήματα εκεί προς τα μέσα του μήνα και να βάλουμε έστω ένα κοντομάνικο και ένα σορτσάκι μέσα στα σπίτια μας, μην στολίζουμε με το σώβρακο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κάτι από φθινόπωρο θα θυμηθούμε το σκ ενώ αρχίζουν να ζωντανεύουν τα διαγράμματα των ανσμπλ όσο προχωράει ο μήνας...άντε να ζεστάνουμε τις μηχανές σιγά σιγά😋

Ακόμα ζεστές είναι πάντως βαγγο 

Φουλ καλοκαίρακι έχουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ωχ έπαθα μια νιλα νόμιζα ότι διαγράφηκε ο λογαριασμός μου. Μπακ του τοπικ. Τραγικός θα βγει και αν όχι όλος, ο μισός Νοέμβριος 

Ετοίμασε φασόλια!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Ο μισός Νοέμβριος φαίνεται να καίγεται με στόρυ γιαμπανάκηδων τα ΣΚ εδώ στα νότια. Άντε να δούμε αν μπορούν να σωθούν τα προσχήματα εκεί προς τα μέσα του μήνα και να βάλουμε έστω ένα κοντομάνικο και ένα σορτσάκι μέσα στα σπίτια μας, μην στολίζουμε με το σώβρακο.

Καθόλου υπερβολικός χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπήκα να δώσω μια νότα αισιοδοξίας......απίστευτο κι ομως αληθινό ειδα κοκκινολαιμη στα 2 μέτρα μπροστά στο παράθυρο πανω στα ξύλα..ειναι η πρώτη φορά μετά το 2016 που βλέπω κοκκινολαιμη το Νοέμβρη και μάλιστα 1 νοεμβρη τα τελευταία 2 χρόνια βλεπω μονο Φλεβάρη και Μάρτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπήκα να δώσω μια νότα αισιοδοξίας......απίστευτο κι ομως αληθινό ειδα κοκκινολαιμη στα 2 μέτρα μπροστά στο παράθυρο πανω στα ξύλα..ειναι η πρώτη φορά μετά το 2016 που βλέπω κοκκινολαιμη το Νοέμβρη και μάλιστα 1 νοεμβρη τα τελευταία 2 χρόνια βλεπω μονο Φλεβάρη και Μάρτη 

Έρχεταιααααααααααααααααααα

Ετοίμασε τα φτυάρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλια τα 12αρια, έκαναν ακριβώς ότι δεν ήθελα.. Μάλλον θα συκολευτεί ακόμα και το 100-200 Cape Να μας προσσγίσει... το ούκμο είναι αυτό που με απογοήτευσε περισσότερο.

 

να δούμε πόσο cape θα μείνει...

UKMHDOPIT00_84_11.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 hours ago, sakis13 said:

Οπως τα λες ειναι καλε μου φιλε...Εγω που πλεον εκλεισα τα 43 εχω πραγματικα ξεχασει αυτα που ηξερα...Το Φθινοπωρο δεν υφισταται αλλα και ο χειμωνας προς τα εκει παει....Οι νεοι δεν μπορουν να καταλαβουν αυτα που γραφουμε...Οι αριθμοι ειναι αμειλικτοι!!!

Η νεα πραγματικοτητα ειναι εδω...Βγαζουμε πλεον την χρονια με τρια-τεσσερα χαμηλα..Και μιλαμε για Νοεμβρη-Δεκεμβρη που ηταν μεχρι προσφατως οι πιο υετοφοροι μηνες του ετους πανελλαδικα..

Το ριχνω στη πλακα γιατι ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου αλλα ειλικρινα δεν ξερω για ποσο...Ξεπεσμος....Πολυ ψυχοφθορο χομπι δυστυχως....

Θα επρεπε να ειχαμε νοτιαδες, βροχες,καταιγιδες,επελαση χαμηλων και σιγα σιγα τα πρωτα χιονια στα βουνα μας..Αλλα ολα αυτα πλεον απο κανονας,θα γινουν εξαιρεση...

Και για να συνεχίσουμε την γκρίνια, μην ξεχνάμε πως πλέον τα χαμηλά όταν με το καλό εμφανίζονται , έρχονται σε διαφορετικές τροχιες από παλιά και σε στυλ Κεντέρης . Λες και εάν κάτσουν πάνω από 24 ώρες στον ελλαδικό χώρο  θα τους πεσει ο κ@λος ξέρω γω. Και όταν είναι στάσιμα πρέπει να είναι Ζορμπάς ή Ιανός σε στυλ κυκλώνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καθόλου υπερβολικός χαχαχα

Χαχαχα ε τι να πω, για την περιοχή μου μιλάω. Στα δυτικά και βόρεια αλλουνού παππά Ευαγγέλιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...