Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυριοι...Εκτιμω την απελπιδα προσπαθεια που κανετε να φερετε τον χειμωνα...Αλλα....Εγω προσωπικα αυτο βλεπω...Και σκεφτομαι..Ο γυαλος ειναι στραβος η εμεις στραβα αρμενιζουμε...???

img_3370.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπέλλα Δεκέμβριος 2020:

archives-2020-12-27-0-0.png

 

Ελπίζω η δικιά μας μπέλλα Νοέμβριος 2023:

icon-0-180.png?0

 

μέχρι και το χαμηλάκι δυτικά μας είναι ίδιο με τότε, αλλά με πολύ καλύτερη θέση Αζορικού, ΑΝ πάνε όλα καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Αφιερωμενο Χρησταρα...Σε σενα και σε ολους μας!!!

sddefault.jpg

Φαντασια μου πλανευτρα εισαι η πιο μεγαλη κλεφτρα τους χιονιαδες μου τους κρυβεις κι αλλους π...δες ασπριζεις....

 

 

Ο συνονόματος θα το φέρει φέτος και θα τρίβουμε τα μάτια μας! Το πιστεύει πραγματικά!!! Για να δούμε λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τελευταίο 5ημερο του Νοέμβρη,θα είναι αρκετά φθινοπωρινό μετά από πολλά χρόνια,και θα μας πασάρει τον Δεκέμβρη στο πιάτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε αφου αρχισαμε αφιερωσεις....Σακη εξαιρετικα αφιερωμενο ( και γενικοτερα) !!!! αρκει να βρεις ενα σπιτι καπου στα βορεια ( της χωρας,,,οχι προαστεια 🙂 )

 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, INUIT είπε:

ε αφου αρχισαμε αφιερωσεις....Σακη εξαιρετικα αφιερωμενο ( και γενικοτερα) !!!! αρκει να βρεις ενα σπιτι καπου στα βορεια ( της χωρας,,,οχι προαστεια 🙂 )

 

Τι ψύχωση είναι αυτή.ακομα και σε βίντεο όταν το βλέπω μου σηκώνεται η τρίχα.για άλλη αρρώστια μιλάμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Τι ψύχωση είναι αυτή.ακομα και σε βίντεο όταν το βλέπω μου σηκώνεται η τρίχα.για άλλη αρρώστια μιλάμε 

ενταξει και το τραγουδι καλο..και η ατμοσφαιρα.....αλλα προς το τελος του βιντεο ...ειναι πατσαβουρια ρε φιλε  !!!!@!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, INUIT είπε:

ενταξει και το τραγουδι καλο..και η ατμοσφαιρα.....αλλα προς το τελος του βιντεο ...ειναι πατσαβουρια ρε φιλε  !!!!@!!

Το τραγούδι να σου πω την αλήθεια δεν του δωσα καν σημασία.μονο το χιόνι έβλεπα που έπεφτε χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Κυριοι...Εκτιμω την απελπιδα προσπαθεια που κανετε να φερετε τον χειμωνα...Αλλα....Εγω προσωπικα αυτο βλεπω...Και σκεφτομαι..Ο γυαλος ειναι στραβος η εμεις στραβα αρμενιζουμε...???

img_3370.jpg

Ή "Ο μπούσουλας είναι που στρέφει ή το καράβι ?"....Άντε να δούμε και φέτος...τι θα δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, INUIT είπε:

ε αφου αρχισαμε αφιερωσεις....Σακη εξαιρετικα αφιερωμενο ( και γενικοτερα) !!!! αρκει να βρεις ενα σπιτι καπου στα βορεια ( της χωρας,,,οχι προαστεια 🙂 )

 

Αν και γενικά ακούω μόονο instrumental μουσική, από τα Χρριστουγεννιάτικα αυτό είναι ίσως το αγαπημένο μου 🙂

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πτώση του ΣΚ θα είναι πραγματικά λύτρωση, διότι θα ψοφήσουν επιτέλους τα βρωμοκούνουπα που μας ρημάζουν ακόμη νυχθημερόν. Πάλι σκότωνα αβέρτα σήμερα στη δουλειά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένος ο μο του ευρωπαϊκού. Μας τα χαλάει το αικον όμως τώρα, να δούμε πόσο.. πραγματικά έτσι θα με πάει για 50 ώρες ακόμα...

 

δεν μου αρέσουν τα 12αρια μέχρι στιγμης..

 

βελτιώνεται το τζεμ, αλλά πάλι δεν θα την κάνει την αποκοπή...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Πειτε μου...Το be or not to be???

Καιροφιλος γεννηθηκα αυτη ειν η τιμωρια κι ολη τη μερα τη βαρω απο τη καιρικη ανια..

IMG-a739af70f91b38eef770bdf400a0cf8e-V.jpg

Τον ξέρω ... Σάκης ο Τριφυλλοφορος.  Διανοούμενος , ιδρυτής του καιρικου διαφωτισμού και μελος της καιροφιλικης εταιρείας ... 

My lord ... Τα σέβη μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έχω σιχαθεί αυτή την χώρα κια τα φολομοντέλα της.

Σημαία του Καναδά - Βικιπαίδεια

 

 

πάλι ζωνική έβγαλε η μ@λ@κι@.....!!!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγη ακόμα ψυχραιμία θέλει και όλα θα γίνουν... Το πράγμα αρχίζει να στραβώνει 😂

Ο Σάκης έχει μεταμορφωθεί σε φιλόσοφο και προσπαθεί να μας φρενάρει... Να μας βάλει  στην θέση μας  και να μην παίρνουμε πολύ αέρα...

Ο Μιχαήλ τραγουδάει από τώρα το Merry Christmas και ονειρεύεται πως  χορεύει στο καθιστικό περιμένοντας την έλευση ενός νέου 87'...

Ο Χρήστος, INUIT, σκέφτεται πάντα αισιόδοξα και νιώθει βαθιά μέσα του ότι θα γίνει το μεγάλο... Μπαμ!

Εγώ... ας πούμε ότι βλέπω να στολίζουν τα χριστουγεννιάτικα στα μαγαζιά και με πιάνει ίλιγγος... 

Από χάρτες κατα τ' άλλα πάμε πολύ καλά χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα μου άρεσε το ukmo και το τζεμ στα πιο κοντινά... Έχουν ανατολικό σενάριο για τον άυλωνα στις 22..

Ενω ο τζίφος πάει πιο δυτικά και μας στέλνει την Αφρική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Εμένα μου άρεσε το ukmo και το τζεμ στα πιο κοντινά... Έχουν ανατολικό σενάριο για τον άυλωνα στις 22..

Ενω ο τζίφος πάει πιο δυτικά και μας στέλνει την Αφρική. 

μακριά από το φολοτζεμ.. αν βγει πάμε ζωνική και κάψιμου Δεκμεβρίου.. Ενώ με τζίφο καιτέτοιυ είδους σενάρια ναι μεν μπορεί να μην βγει αυτό το χαμηλό, αλλά η συνέχεια έχει δεδομένη δημιουργία πολύ πιο ισχυρής και ψυχρής διαταραχής...

 

τζιφάρας..

gfs-13-246.png?12

 

 

 

ok to ukmo.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι έβγαλε ο τζίφος!! Το κλειδώνω τώρα!! Και αυτό ούτε καν με το μέγιστο δυνατό σενάριο οπου είχε το πρωινό αικον...

gfseuw-0-264.png?12gfseuw-13-264.png?12gfseuw-2-264.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τι έβγαλε ο τζίφος!! Το κλειδώνω τώρα!! Και αυτό ούτε καν με το μέγιστο δυνατό σενάριο οπου είχε το πρωινό αικον...

gfseuw-0-264.png?12gfseuw-13-264.png?12gfseuw-2-264.png?12

Τι να κλειδωσεις?Τα παραμυθια της χαλιμας?

Αφου καθε και ενα 6ωρο, αλλο σεναριο βγαζει στην δευτερη καρτελα του

 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγνωμη αλλα κατανταει κουραστικο στο να ανεβαζουμε σεναρια τοσο μακρινα,που τις περισσοτερες φορες δεν βγαινουν

Οταν τα δουμε ολα αυτα εκει κοντα στις 150 ωρες το ξανασυζηταμε,κατα ποσο μπορει να κλειδωσουν η οχι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τι έβγαλε ο τζίφος!! Το κλειδώνω τώρα!! Και αυτό ούτε καν με το μέγιστο δυνατό σενάριο οπου είχε το πρωινό αικον...

gfseuw-0-264.png?12gfseuw-13-264.png?12gfseuw-2-264.png?12

ειχα δολιτσες να κανω και το βλεπω στο κινητο...και επειδη ειμαι λοου τεχνολοτζυ ,,,,τα παραταω ολα , παιρνω τη στροφη χωρις φλας , γλιτωνω την τρακα στο παρα5.......για να ερθω να κλειδωσω με τον Μιχαηλ παρεα 😂😂!!!!!....δε χανεται λεμε !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...