Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σενάριο 27 και 29 τα απόλυτα και έχει αρκετα που ακονίζουν τη βορεια ελλαδα κυρίως Θράκη παιζει με βάση τζιφο και ανσαμπλ του να δει σοβαρό χιονι με πιθανοτητες πανω απο 60 τοις εκατο ,,αν βγει φυσικά αλλα και εδω αύξησε πολυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

μια χαρά ο Γάλλος στις 102 ώρες!

arpegeeur-0-102.png?6

Ουψ παρέθεσα λάθος ποστ, αλλά καταλαβαίνεις. χχεχεχε

 

Πραγματικά το σενάριο 17 είναι ακραίος χιονιάς για Μακεδονία

gens-17-1-108.pnggens-17-1-114.png

και συνεχίζει με σφοδρή σύγκλιση και ανέμους επίπέδων τυφώνα μέσα στην μαύρη θάλασσα

gens-17-1-120.pnggens-17-8-126.png

 

gens-17-0-108.pnggens-17-0-114.pnggens-17-2-108.pnggens-17-2-114.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Ρε παίδες εγώ πάλι στο τίποτα ?

Θα δούμε , Παρασκευή λογικά θα ξέρουμε τι θα γίνει περίπου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Ρε παίδες εγώ πάλι στο τίποτα ?

Θα δούμε το απόγευμα αν έχουμε ελπίδες οταν τρέξει κανενα σοβαρό μοντέλο...Και θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο καλύτερος ο Ιάπωνας:

J108-21.GIF?21-6J114-21.GIF?21-6

 

 

 

και αν το ξαναπώ. τι σου κάνει ΜΙΑ ΑΠΟΚΟΠΗ!! που εν τέλη κλείδωσε ολοκληρωτικά στην έδβομη μέρα από τότε που την ανέφερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Κάπως έτσι είχε χιονίσει Λαρισα τελευταία φορά Νοέμβριο...το 2001

..μη τετοια νουμερα σε παρακαλω.......μη τετοια τετοιες ωρες !!!!!😂 ....δεν θελω πολυ  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ θέλω σενάριο 3 χαχαχ.παντως για να λέμε την αλήθεια είμαστε στις ώρες που εμφανίζονται από το πουθενά οι κεντροβορειοι μη το ξεχνάμε ,, αν είχε χαλάσει κάτι θα φαινόταν από τις 144 κάπου εκεί χάνουμε το παιχνίδι ,, κάτω όμως από τις 100 φτιάχνουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ρε παίδες εγώ πάλι στο τίποτα ?

πιο στανταρακι απο σενα ...δεν υπαρχει !!!!!!!!! μεχρι που "ψηνω" τη γυναικα και σου 'ρχομαι να κερασεις τσιπουρο Σαββατοκυριακο 🙂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το σενάριο 27 είναι κανονικός κεντροβορειους ανώτερος απο όλους τα τελευταία χρόνια 

Εδώ το 29 είναι καλύτερο πάντως, τουλάχιστον σε θέμα υετού περνάει την Αριάδνη για Θεσσαλία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο @Severe_Lover προετοιμαζει τους πιστους της φθιωτιδας για τον μεγαλο κεντροβορειο χιονια που ερχεται......

Screenshot_20231121_080756_Google.jpg

Επεξεργάστηκε από Snowparty
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εδώ θέλω σενάριο 3 χαχαχ.παντως για να λέμε την αλήθεια είμαστε στις ώρες που εμφανίζονται από το πουθενά οι κεντροβορειοι μη το ξεχνάμε ,, αν είχε χαλάσει κάτι θα φαινόταν από τις 144 κάπου εκεί χάνουμε το παιχνίδι ,, κάτω όμως από τις 100 φτιάχνουν 

Καλά κάτσε να δούμε τι θα δείξουν και τα 12αρια, ειδικά το ούκμο το οποίο στην προκειμένη τα πήγε καλύτερα από όλους και βλέπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διαγραμμα "Ιανουαριου" ,στον αλπικο Σταυρο (35% Νοεμβρη μηνα , σπανιο αν οχι μοναδικο ) !!! απιστευτες στιγμες μας χαρισαν τα μοντελα αυτες τις μερες.( ειδικα ο αγαπημενος τζιφος)...αντε και τα καλυτερα απ το παραθυρο !!!!!

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, INUIT είπε:

πιο στανταρακι απο σενα ...δεν υπαρχει !!!!!!!!! μεχρι που "ψηνω" τη γυναικα και σου 'ρχομαι να κερασεις τσιπουρο Σαββατοκυριακο 🙂

Χαχα καλησπέρα Χρήστο. Μου αρκεί μια πέτσα για αρχή

 Τα καλύτερα τον υπόλοιπο χειμώνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλά κάτσε να δούμε τι θα δείξουν και τα 12αρια, ειδικά το ούκμο το οποίο στην προκειμένη τα πήγε καλύτερα από όλους και βλέπουμε

Ε δεν είπα ότι θα γίνει αλλα τουλάχιστον εχουμε καποια πιθανότητα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Χαχα καλησπέρα Χρήστο. Μου αρκεί μια πέτσα για αρχή

 Τα καλύτερα τον υπόλοιπο χειμώνα 

!

50 % σου δινει το μοντελο Σαββατο βραδυ προς κυριακη ξημερωμα...χωρις να ξερει οτι εισαι 230 μετρα 🙂!!! εγω σου εδωσα ηδη "κατι παραπανω" !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μετά μπείτε να δείτε τι δίνει το cfs 1 mois 12z για πρωτοχρονά για κβ.. Θα ήταν τέλειο χεχεχε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά.θελουμε το χαμηλό να περάσει πάνω Πελοποννήσο ώστε να βάλει 40 πόντο η Λαμία ,εύκολο πιστεύω,τραβήξτε νότια, μας το χρωστάει,πόσους χιονιαδες μας έφαγαν οι Σκοπιανοί με τα χαμηλά να φεύγουν βόρεια τελευταία στιγμή;;;; Άπειρους!θα πάρουμε το αίμα μας πίσω!!

Σοβαρά τώρα,τα Γιάννενα είναι πολύ κοντά σε κάτι πολύ καλό και με λίγο τύχη και πολλές περιοχές της βόρειας Ελλάδας,δε δεύτερη φάση τα κόλπα είναι πολλά και θέλει γερά νεύρα για τους κεντροβορειους!!Καλό μόντελινγκ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

!

50 % σου δινει το μοντελο Σαββατο βραδυ προς κυριακη ξημερωμα...χωρις να ξερει οτι εισαι 230 μετρα 🙂!!! εγω σου εδωσα ηδη "κατι παραπανω" !!!

Μακάρι μακάρι 🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ της Κυριακής έχει και τα 1αα χιόνια στα ψηλά της Πάρνηθας το 6ρι. Αντε καλή αρχή να έχουμε...στατιστικά μιλώντας μετά από πολύ θερμή περίοδο Ιουλίου-Νοεμβρίου, ένα σχετικά ψυχρό διάστημα είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα ακολουθήσει. Και το τάιμινγκ για να γίνει αυτό τώρα είναι ότι πρέπει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...