Jump to content
Berdon

Αναφορές Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στη παρεα απ τον Πανουργια..βροχη ποτιστικη απο χτες το βραδυ και σημερα ολη μερα..

20231123_160116.jpg

20231123_153018.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Αρκετή ζέστη τώρα στο Κέντρο όπου βρίσκομαι, άνετα 22αρι γεμάτο και άλλη μια σπαστικά θερμή μέρα για τέλη Νοεμβρίου...

Ο σταθμός των Πατησίων είναι οφφ απο χτες

Σε νιώθω... Τα ίδια χάλια και εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24+ σήμερα η Αττική βλέπω στην Ελευσίνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαφνική βροχούλα εδώ Μελίσσια.....ούτε καν το περίμενα, αν και ο παίος έδινε κάτι ψίχουλα, που ούτε είχα προσέξει!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προαστια Θεσσαλονικης σημερα..Οριακα διακρινεται το Σειχ Σου.Και Καλυβια σημερα τα ξημερωματα!!

405538815_10233270373800229_4585445760209450802_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μωρέ μπράβοοοο....βρέχει στρωτά και συνεχόμενα εδώ στα Μελίσσια....Πολύ καλή έκπληξη απόψε....15,5οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρίς βροχή σήμερα αλλά με την Τ να σταματάει στους 18,4 το μεσημέρι και στις ελιές που ήμουν να με ενοχλούν συνέχεια μύγες και κουνούπια την ώρα που ράβδιζα! Από αύριο όμως τελειώνουν τα ψέμματα και μπαίνουμε επιτέλους σε πιο χειμωνιάτικους ρυθμούς ώστε να ψοφήσουν και τα έντομα γιατί μας έπρηξαν 6 μήνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Beach-snow NG said:

Ξαφνική βροχούλα εδώ Μελίσσια.....ούτε καν το περίμενα, αν και ο παίος έδινε κάτι ψίχουλα, που ούτε είχα προσέξει!!! 

το βγαζε και ο γερο τζιφος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στον ευβωικο εβγαλε και καταιγιδα για λιγο......περισσοτερεσ ελπιδες για κατι καλο τα ποιο νοτια του νομου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταχνιά και ψιλόβροχο στην Θεσσαλονίκη όσο είναι εδώ, καθαρά φθινοπωρινό τοποιο και ένιωσα απουσία κρύου.

Κατά τα άλλα εχθές περπάτησα από το Αριστοτέλειο έως το σπίτι που φιλοξενούμε στην άνω Τούμπα και  μου πήρε 40 λεπτά. Είναι όντως τόσο μεγάλη η απόσταση η εγώ είμαι αργος? Όποιος θεσσαλονικιός ξέρει να μου απαντήσει, χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλαρό ψιλόβροχο και εδώ για κανενα 15λαπτο και Τ στους 17,7β... 

Κατά τις έξι και, ψιλόβροχο και στη Λάρισα από οτι ενημερωθηκα.. Το αναφερω γιατι ο Μιχαηλ μας την εκανε για αλλου😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...