Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ Χιονο-Βροχο-Ανεμο κακοκαιρίας "Oliver-Βettina" 25-26/11....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Ρε παιδιά είναι έκπληξη να στρωθεί η Φλώρινα σε αυτη την κακοκαιρία; Ποιο μοντέλο δεν έδινε χιονόστωση ; 

Όλα τα μοντέλα έδειχναν, απλώς δεν έπεσαν μέσα στις ώρες της απότομης πτώσης της θερμοκρασίας... Άρα μιας και τώρα είναι στο 3+ θα δει πιο νωρίς ( εάν υπάρξει υετός ) χιονόπτωση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

και μονο τετοια πτωση....αξιζει να τη ζεις !!!! πριν καμια ωρα ειχες 12...13???

Είχε 13 είχα κατα τις 12 το μεσημέρι , μετά μόλις ξεκίνησε ο βαρδαρης έπεφτε συνέχεια και συνεχίζει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Ποσό διαφορετικές περιοχές. Εδώ πριν μια ώρα είχαμε 14 τώρα 13.3….

Δεν φυσάει εκεί??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειλα δειλα αχνοφαινεται η αλλαγη και στο Λεκανοπεδιο Αττικης...

Καποια ακακα συννεφακια εκρυψαν λιγο το λαμπρο βρωμιαρη Ηλιο και σηκωθηκε μετριος ΝΝΔ.....παντελως εξω παντως η προγνωση για θυελλες και 120 χαω....ποσος κοσμος τρομοκρατηθηκε αδικως....

19,2 μεγιστη τελικα για εδω, νωριτερα με τον ηλιο, και τωρα πτωση στους 17,9 με αισθηση....φθινοπωρινη....

ΥΓ: Αχ Ρε Κωστη, ποια τζακια, μακαρι, ισως το φουντωσω για θαλπωρη, εδω δεν ειμαστε ημιορεινα Πεντελης, τα μπετα ΒΡΑΖΟΥΝ με τοσους μηνες ζεστης και ηλιοφανειας, 23αρια εσωτερικες εχω παντου ακατεβατες....θερμανση ουτε δευτερολεπτο μεχρι στιγμης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω βαλει καμερα στη Βασιλισσα Φλωριναρα να χαζευω....

Αυτο ειναι κλιμα, Κεντρικη Ευρωπη, 3,7 καταμεσημερο και ετοιμο για το 1ο χιονακι.....αισθηση 1 βαθμο, dp, υγρασιες ολα τελεια, και παχια παχια ολολευκα χιονονεφη....

Βλεπω αυτο, βλεπω μετα εξω απο το παραθυρο εδω, και μου ρχονται κλαμματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Όλα τα μοντέλα έδειχναν, απλώς δεν έπεσαν μέσα στις ώρες της απότομης πτώσης της θερμοκρασίας... Άρα μιας και τώρα είναι στο 3+ θα δει πιο νωρίς ( εάν υπάρξει υετός ) χιονόπτωση!

Και τι έγινε; Θα αλλαξει το αποτέλεσμα;  Τέλοσπαντων,  δεν βρίσκω εγω μάλλον τον λογο να χαρώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Δε πρόκειται να δω χιόνι.. η Τ ήταν στους 10 και αντί να πέσει ανέβηκε στους 11

ε ..παλι διπλα στη σχαρα το χεις το θερμομετρο???? 😂  θα πεσει φιλε...δεν μπορει, θα πεσει!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Ποτε δεν φυσάει εδώ. Η ντροπή της Κ Μακεδονίας είναι η περιοχή μας…😂

Α εδώ αυτή τη φορά τελείως αλλιώς τα πράγματα απτις 11 - 12 ώρα πολύ δυνατό βαρδάρη κατά διαστήματα με συνεχή πτώση θερμοκρασίας . Αν και δεν πρόκειται να κάνει κάτι αλλά τουλάχιστον έχω χειμωνιάτικο σκηνικό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Και τι έγινε; Θα αλλαξει το αποτέλεσμα;  Τέλοσπαντων,  δεν βρίσκω εγω μάλλον τον λογο να χαρώ. 

ε το πιο πιθανο ειναι να εχει περισσοτερες ωρες χιονοπτωσης και μεγαλυτερα υψη χιονιου οπως και οι αλλες περιοχες που βρισκονται εκει περα... βεβαια υπαρχουν παντα εκπληξεις θετικες ή αρνητικες, οποτε στην τελικη ποτε δεν ξερεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

Δεν λέει να σταματήσει … δυνατή βροχη δίχως τέλος … από το τελευταίο μυνημα έχουν μπει περίπου ακόμη 25mm… Άντε και τα καλύτερα έρχονται ..

Ερχεται μεγάλο θαψάρρρ Τάκη....Το τανκς υπάρχει;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι όπως έχουν τα πράγματα μόνο η Φλώρινα θα το δει... Κεντρική Μακεδονία δεν έχουμε ελπίδες όταν τα Σκόπια έχουν βροχή με 2.4 βαθμούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι υποαλπικες περιοχες της Ηπειρου που ειναι ποιο ψηλα απο τις ορεινες περιοχες στα 1500 - 2000 μετρα να δω τι θα προλαβουν γυρω απο τα Γιαννενα. Εστω πετσα με βαση το υψομετρο τους καλα θα ειναι.

Στο χιονοδρομικο κεντρο Ανηλιου μεχρι και τα 1850 μετρα ειναι ακομα νωρις για χιονια. 3,2 βαθμοι σχεδον ολη μερα και βροχες. 

Οι καιρικες συνθηκες τωρα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3,2οC η Φλώρινα....1,7οC dp.....αίσθηση -0,1οC!!! Πολύ πριν τις 5 θα χιονίσει και θα σπάσει όλα τα κοντέρ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

3,2οC η Φλώρινα....1,7οC dp.....αίσθηση -0,1οC!!! Πολύ πριν τις 5 θα χιονίσει και θα σπάσει όλα τα κοντέρ!!

Εγώ τι κάνω? Παντού φυσάει Βαρδάρης εδώ δε κουνιέται φύλλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...