Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο λογος που ειμαι αισιόδοξος για το Σάββατο για τα ηπειρωτικα είναι ένας,,,τα μο α μοντελα που πιανουν τον ορογραφικό στα ηπειρωτικά η τις υφέσεις ειναι τζιφος γαλλος αικον και νομίζω είναι καλά...Τώρα άμα αλλάξουν ενταξει ο ευρωαπιος ουτε στο νοουκαστ και να χει υετο δε θα το βρει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερές αλλαγές στην Αμερική ο τζιφος, στον ειρηνικό συγκεκριμένα, σε ακραίο σενάριο, τόσο που νόμιζα ότι έβλεπα λάθος.. για να δούμε το αποτέλεσμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τρομερές αλλαγές στην Αμερική ο τζιφος, στον ειρηνικό συγκεκριμένα, σε ακραίο σενάριο, τόσο που νόμιζα ότι έβλεπα λάθος.. για να δούμε το αποτέλεσμα.

Χειρότερες εννοείς?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τρομερές αλλαγές στην Αμερική ο τζιφος, στον ειρηνικό συγκεκριμένα, σε ακραίο σενάριο, τόσο που νόμιζα ότι έβλεπα λάθος.. για να δούμε το αποτέλεσμα.

Ποσταρε μετά αν μπορείς τους χάρτες με το αποτέλεσμα, γιατί θα πάω για ύπνο

Ευχαριστώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Cover είπε:

πωωω για σκ βελτιωνεται κ αλλο

Για βόρεια Ελλάδα  σε υετό ναι απλά καθυστερεί λίγο νομίζω την θερμοκρασία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το ΣΚ έβγαλε σενάριο παρόμοιο με κάποια από τα ενς στο 12αρι του. Αχ και να είχε 1-2 βαθμούς λιγότερο στα 850…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως θα γίνει να φέρουμε μερικά χιλιόμετρα νότια το -4 τις ώρες που έχουμε τον καλό υετο; Είναι κρίμα να χαθεί ευκαιρία για γενικευμένο χιόνια β Ελλάδος για 1-2 βαθμούς…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι από κινητό παιδιά τώρα δεν ξέρω αν μπορέσω να αβαλω χάρτες, σορυ! 

Πάντως για σκ αν υπάρχει λόγος να πάει καλά είναι ένας... Θα είναι 16 Δεκέμβρη! Η γνωστή λατρεμένη ημερομηνία κεντροβορειων!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Είμαι από κινητό παιδιά τώρα δεν ξέρω αν μπορέσω να αβαλω χάρτες, σορυ! 

Πάντως για σκ αν υπάρχει λόγος να πάει καλά είναι ένας... Θα είναι 16 Δεκέμβρη! Η γνωστή λατρεμένη ημερομηνία κεντροβορειων!

Μιχαηλ για τη συνέχεια πώς σου φαίνεται; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολλα περιθωρια βελτιωσης για σκ μεχρι κ καθολικη πασπαλα για Βορεια η διαταξη θελει υπομονη να φτασει στις 72 ωρες με συνεχεις μικροβελτιωσεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σε καλύτερη μοίρα από όλους Βέροια ναουσα ...σε κάθε ραν θα αλλαζει και ο πιο ευνοημένοι από δω και πέρα   

Αν παρατήρησες ο αντικυκλώνας αντί να πιέζει....από ΒΔ προς ΝΑ......στο 18ζ γίνεται το αγαπημένο βαλκανικό μέτωπο από Βορρά προς Νότο..είναι η τρίτη φορά φέτος αν γίνει,σε αυτήν την περίπτωση ο βαρδάρης θα ασπρίσει πολλούς(η δυτική Μακεδονία...αουντσάιντερ).....αυτός ο δρόμος εχει χαραχθεί από την ψυχρή μεταβολή του Νοεμβρίου.Κάθομαι Επταπύργιο αν βγεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Αν παρατήρησες ο αντικυκλώνας αντί να πιέζει....από ΒΔ προς ΝΑ......στο 18ζ γίνεται το αγαπημένο βαλκανικό μέτωπο από Βορρά προς Νότο..είναι η τρίτη φορά φέτος αν γίνει,σε αυτήν την περίπτωση ο βαρδάρης θα ασπρίσει πολλούς(η δυτική Μακεδονία...αουντσάιντερ).....αυτός ο δρόμος εχει χαραχθεί από την ψυχρή μεταβολή του Νοεμβρίου.Κάθομαι Επταπύργιο αν βγεί.

Ισοβαρεις ειναι και θα χουμε και δω υετο θα δεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Οι βόρειοι το νού σας στις ανακοινώσεις του Αντουάν εκ Γρεβενών,είναι μανούλα μεσω ασανπλ και τέτοια να ανιχνεύει νυφιτσοχαμηλά εκ Ιονίου....που αυτήν την στιγμή κανένα μοντέλο δεν ανιχνεύει....αν σχηματισθεί.....παίζει ολη δυτική Μακεδονία,...αλλά και οι πόλεις ανατολικά του Βερμίου....Αντουάν δικό σου παιχνίδι....από εδώ και μετά.

Κλασσική περίπτωση, χιόνι Βέροια, Έδεσσα, Νάουσα και στον κάμπο βροχή... Με αυτά τα οριακά καθόλου δεν το έχουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω την  εντυπωση οτι για μετα θα βγει καλος.....Αλλά δέχομαι συγχαρητήρια οταν ελεγε τουρκια φαβορί 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...