Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή!!!!!!😁

Σε ευχαριστω πολυ αγαπητε φιλε μου....αντευχομαι πανω απο ενα μετρο στην συπρωτευουσα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Gary said:

Υπάρχουν βελτιώσεις για μένα μέχρι Σάββατο?

Λοιπόν Gary αδερφέ. με το που φτανει το κρυο στα 850 εχει φυγει ο υετος. Εαν ομως ο βορειοδυτικός επιφανείας κατεβάσει απο σκοπια λιγο πιο νωρις το κρυο , εισαι και στους προποδες του βουνου πολύ πιθανό τα ξημερωματα 5.00 το πρωι 😛  να το δεις να πεφτει. Αυτο ειναι το ρεαλοστικό σεναριο . Κατσε να παει πεμπτη και βλεπουμε για αλλαγες το τελευταιο 48ωρο!! οκ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τα ραν των μοντέλων στα σχετικά μακρινά η  πολική δίνη φαίνεται να πηγαίνει σε αναδιοργάνωση ...  Κοινώς σφιγγουν οι πόλοι ... Βέβαια κοιτώντας τους ζωνικους του παιου έχουμε πτωτική τάση που δεν θα έπρεπε να δικαιολογούν τέτοια σύσφιξη εκτός αν είναι προσωρινή 

ps2png-worker-commands-864475f69f-hj2z7-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-3sbhlu.png.f8616f740a38780f4d9dbda6ef0db77f.png

Διοτι στα πολύ μακρινά ο βασιλιάς σαν να ετοιμάζει  ασθ

gfsnh-10-384.png.a305904b7fb7ce4072c91f5ec1c418cf.png

 

Και τα ens για τα μακρινά ψιλοχαλασαν αλλά Κλάιν αυτά θα ξανά αλλάξουν . 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Kibo είπε:

Λοιπόν Gary αδερφέ. με το που φτανει το κρυο στα 850 εχει φυγει ο υετος. Εαν ομως ο βορειοδυτικός επιφανείας κατεβάσει απο σκοπια λιγο πιο νωρις το κρυο , εισαι και στους προποδες του βουνου πολύ πιθανό τα ξημερωματα 5.00 το πρωι 😛  να το δεις να πεφτει. Αυτο ειναι το ρεαλοστικό σεναριο . Κατσε να παει πεμπτη και βλεπουμε για αλλαγες το τελευταιο 48ωρο!! οκ??

Διαταξτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα Τακουλη..Ο Σακης ρε απο Πετραλωνα..Δε σε πηρα για τις τιμωριες κτλ..Ξερω οτι ασχολεισαι και με τον καιρο..Ο δεικτης ΝΑΟ ειναι αρνητικος η θετικος...Γνωριζεις??

tumblr_a907f53daa65d152be90ce7f1331e5f9_0fd3e10e_500.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα Τάκη, ονομάζομαι Γιάννης, από Βόλο τηλεφωνώ. Είμαι Κεντροβόρειος όταν έχει χαμηλό στην Πελοπόννησο και Προσήνεμος όταν έχει χαμηλό στην Ρόδο

%CF%84%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%BA%CE%B1%CE%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα ρε Τακαρε..Τιμοθεος απο Τουμπα...Τι με κανεις??Να σε πω...Ακουσα 25 του μηνα χιονιζει Σαλονικα...Στρωμενα ολα...Ισχυει....???

takis-tsoukalas-oxi.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα. Ο φαποκρατορας αζορικος ετοιμαζεται απο οτι φαινεται για αλλη μια φαπα... Δεν παει να ειναι 1080 στο κεντρο του αυτος ειναι συνηθισμενος στο καθηκον του. Περα απο την πλακα χαλια τα πρωινα για τα μακρινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ελα ρε Τακαρε..Τιμοθεος απο Τουμπα...Τι με κανεις??Να σε πω...Ακουσα 25 του μηνα χιονιζει Σαλονικα...Στρωμενα ολα...Ισχυει....???

takis-tsoukalas-oxi.gif

Σακαρε θα κάνω λευκά Χριστούγεννα?

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς προδιαγράφεται άλλος ένας άγευστος και άοσμος Δεκέμβρης, μόνη ελπίδα να σωθεί είναι η τελευταία εβδομάδα του μήνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Σαλάτες θα κάνω λευκά Χριστούγεννα?

Βαλσαμικο Γκάρυ να βάλεις και θα γίνει ο Σάκης τέλεια σαλάτα...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Βαλσαμικο Γκάρυ να βάλεις και θα γίνει ο Σάκης τέλεια σαλάτα...🤣🤣🤣

Δυνατό το 6αρι αικον, καλύτερο από το πρωινό του που ήταν το καλύτερο σενάριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Ελα ρε Τακαρε γιατι μου το κλεισες..??Θα στρωσει Σαλονικα και η χαβουζα 20αρια...

-Λες πολλα φιλε..Παρα πολβδξδξδβξδξδ....Ακηηηηηηηηη,Πεφτωωωωωωω..

-Ελα ρε Τακηηηηη...Που πηγες ρεεεεε?????

Dk4y0p.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Βαλσαμικο Γκάρυ να βάλεις και θα γίνει ο Σάκης τέλεια σαλάτα...🤣🤣🤣

Χαχαχαχα τυπογραφικό λάθος. Το διόρθωσα. Για πες Βαγγέλη τι βλέπεις για μένα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δυνατό το 6αρι αικον, καλύτερο από το πρωινό του που ήταν το καλύτερο σενάριο 

Μιχαήλ για την περιοχή μου το λες αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Χαχαχαχα τυπογραφικό λάθος. Το διόρθωσα. Για πες Βαγγέλη τι βλέπεις για μένα?

Γκάρυ μου το ψύχος έρχεται από β.ανατολικα οπότε εμείς οι της κοιλάδας του αξιου δεν ελπίζουμε σε πολλά...τώρα εσύ έχεις και κάποιο υψόμετρο οπότε ελπίζεις να έχεις υετό όταν θα υπάρχει όντος καλό ψύχος για χιόνι από Σάββατο απόγευμα μέχρι και ξημέρωμα Κυριακής...στην αρχή της κακοκαιρίας δεν ξέρω χλωμό το κόβω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δυνατό το 6αρι αικον, καλύτερο από το πρωινό του που ήταν το καλύτερο σενάριο 

Ναι αυτό θα έγραφα...κάτι καλό έκανε στον Ατλαντικό και λογικά στην Αμέρικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Γκάρυ μου το ψύχος έρχεται από β.ανατολικα οπότε εμείς οι της κοιλάδας του αξιου δεν ελπίζουμε σε πολλά...τώρα εσύ έχεις και κάποιο υψόμετρο οπότε ελπίζεις να έχεις υετό όταν θα υπάρχει όντος καλό ψύχος για χιόνι από Σάββατο απόγευμα μέχρι και ξημέρωμα Κυριακής...στην αρχή της κακοκαιρίας δεν ξέρω χλωμό το κόβω...

Δηλαδή θα το δω να πέφτει Σάββατο ξημερώματα?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, vorios_polos είπε:

Έτσι όπως το κόβω και εάν δεν αλλάξουν πολύ τα 12αρια και το αργότερο μέχρι αύριο τα πρωινά το καλό σενάριο είναι κάτι λάιτ μέχρι πριν τα Χριστούγεννα που θα προκύψει από την αποτυχημένη αναδίπλωση του αζορ και θα μεταθεσουμε τις ελπίδες σε μια εκ νέου προσπάθεια ανσδιοκωσης ακριβώς αμέσως μετά ...αυτό είναι το καλό σενάριο με δεδομένο της ημιαποτυχημενη αναδίπλωση του αζορ...υπάρχει και το κακό σενάριο σε παραλλαγές και το καλό φυσικά...αυτά σαν μια πρώτη δίκη μου εκτίμηση με βάση τα σημερινά πρωινά...ελπίζω στα 12αρια που φέτος μας κάνουν χαρούμενους να αλλάξουν τα δεδομένα ...

Κάπως έτσι φαίνονται τα πράγματα Βαγγέλη έχεις δικιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Ακόμη είναι νωρίς για να ξέρουμε ε Βαγγέλη?

Πέμπτη βράδυ και Παρασκευή ακόμα πιο σίγουροι θα είμαστε. Υπομονή και θα δούμε. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...