Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

@SnowpartyΣτο Denver πάνε για λευκά Χριστούγεννα 

Το buffalo μας ζοριζει φέτος ... 

Το buffalo νομιζω οτι εχει απο περυσι ακομα δεν εχει λιωσει......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολ ιν βάλτε τα όλοι στο 28 με 2 ...δε χάνεται δε θα χρειαστεί να κάνουμε τίποτα απαλά θα έρθει πάνω μας 

Μαζί σου...all in 28/12 - 2/1...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολ ιν βάλτε τα όλοι στο 28 με 2 ...δε χάνεται δε θα χρειαστεί να κάνουμε τίποτα απαλά θα έρθει πάνω μας 

Πάμεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σε 2 μερες τι πολυ θα παρουν κατρακυλα τα ασναμπλ οχι απλα θα πεσουν 

 

images.jpeg.1b6c988f56b2bdd50b7b0f9cd597304e.jpeg

"Από αύριο άλλους χάρτες θα βλέπουμε"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι κεντροβορειοι χαθηκαν ψαχνουν τον γροιλανδικο ....ξυπνάτε ώρα...Όχι εντάξει πλακα πλακα μονο ανσαμπλ να κοιταται να μαστε εστιασμενοι στο 28 με 2 και θα ρθει μονο του μπαμ κανει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολ ιν βάλτε τα όλοι στο 28 με 2 ...δε χάνεται δε θα χρειαστεί να κάνουμε τίποτα απαλά θα έρθει πάνω μας 

Βάζω όλους τους χιονιαδες της Σαλόνικας του 2022 και 2023 επί 5 ...!! 😁

Επίσης αυτό που βλέπουμε τους άλλους χάρτες και τα ενς που κατρακυλανε το βρίσκουμε κάπου ?? Η φυτρώνει ...όχι για μένα αλλά για έναν φίλο 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Βάζω όλους τους χιονιαδες της Σαλόνικας του 2022 και 2023 επί 5 ...!! 😁

Επίσης αυτό που βλέπουμε τους άλλους χάρτες και τα ενς που κατρακυλανε το βρίσκουμε κάπου ?? Η φυτρώνει ...όχι για μένα αλλά για έναν φίλο 😁

Θα φυτρώσει οπως φύτρωσαν και τα πασχουγεννα του κλεαρχου 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Βάζω όλους τους χιονιαδες της Σαλόνικας του 2022 και 2023 επί 5 ...!! 😁

Επίσης αυτό που βλέπουμε τους άλλους χάρτες και τα ενς που κατρακυλανε το βρίσκουμε κάπου ?? Η φυτρώνει ...όχι για μένα αλλά για έναν φίλο 😁

All in και από μένα ...ρέστα μου...88 η 2004...σκληρός Ε?...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσαμπλ του ευρωαοιου υπεροχα ...τι χαλια αφου περιμένετε κατξ στις 26 ειναι πολυ δυσκολο μας νοιάζει να αρχίσουν να κατρακύλαν μετα τις 28 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως γενικά στην Ευρώπη δεν υπάρχει ίχνος σοβαρού κρύο για τις επόμενες 7-8 μέρες τουλάχιστον, ακόμη και στην Ουκρανία. Οπότε νηστεία και προσευχή μέχρι τότε, ηλιοθεραπεία τα Πασχούγεννα, και μετά τα λέμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Πάντως γενικά στην Ευρώπη δεν υπάρχει ίχνος σοβαρού κρύο για τις επόμενες 7-8 μέρες τουλάχιστον, ακόμη και στην Ουκρανία. Οπότε νηστεία και προσευχή μέχρι τότε, ηλιοθεραπεία τα Πασχούγεννα, και μετά τα λέμε.

Δεν υπάρχει ίχνος κρύου? Βαλτικη και Σκανδιναβία Ευρώπη είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Galanto said:

Τα ανσαμπλ του ευρωαοιου υπεροχα ...τι χαλια αφου περιμένετε κατξ στις 26 ειναι πολυ δυσκολο μας νοιάζει να αρχίσουν να κατρακύλαν μετα τις 28 

Έλα ρε Αντώνη που ειναι υπέροχα 😂😂εχει μπει ο beach snow μεσα σου;Σιγα την κατρακύλα μετα τις 28

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ του ευρωαοιου υπεροχα ...τι χαλια αφου περιμένετε κατξ στις 26 ειναι πολυ δυσκολο μας νοιάζει να αρχίσουν να κατρακύλαν μετα τις 28 

Καλά είναι ... Κάτι αχνό φαίνεται 

1943799278_ens_image(3).png.5f6628f80eafe2d2af4618b59366ec87.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Δεν υπάρχει ίχνος κρύου? Βαλτικη και Σκανδιναβία Ευρώπη είναι 

Σοβαρού κρύου. Για να έρθει ένα -7 εδώ που αρκεί για πεδινά εκεί πρέπει να έχουν -12, μην πω -16 που δεν έχει. Άλλωστε το κρύο δεν μας έρχεται από εκεί αλλά από Ουκρανία και Ρωσία οι οποίες θα είναι πάνω από τα κλιματικά μέχρι τις 26 περίπου. Εκτός αν ήμαστε ευχαριστημένοι με τα -2 και τα χιόνια στα 1000μ.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Καλά είναι ... Κάτι αχνό φαίνεται 

1943799278_ens_image(3).png.5f6628f80eafe2d2af4618b59366ec87.png

Εγώ γιατί έχω την προαίσθηση ότι 24-25 θα πάει κοντά στο +8 και μετά θα έχουμε μια πτώση στο -2, -3 και όλοι θα τρελαθούν "10 βαθμοί πτώση σε μια μέρα" αλλά από ουσία πάλι μηδέν; Μακάρι να βγω λάθος πανηγυρικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Καλά Χριστούγεννα από το ευρωπαϊκό το gfs στην φώτο που μας έστειλαν από της διακοπές στην Αβάνα 

Screenshot_20231218_223100.jpg

Σκεφτητε το χιονάνθρωπος από άμμο θα φορεθεί πολύ στο μέλλον. 😊😊😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

Εγώ γιατί έχω την προαίσθηση ότι 24-25 θα πάει κοντά στο +8 και μετά θα έχουμε μια πτώση στο -2, -3 και όλοι θα τρελαθούν "10 βαθμοί πτώση σε μια μέρα" αλλά από ουσία πάλι μηδέν; Μακάρι να βγω λάθος πανηγυρικά.

Συμφωνω,ολο τον Δεκεμβριο τα ιδια βλεπουμε αν δεν αρχίζουμε να βλεπουμε σεναρια να πλησιάζουν εστω και απο τωρα το -10 δεν γινεται δουλίτσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Συμφωνω,ολο τον Δεκεμβριο τα ιδια βλεπουμε αν δεν αρχίζουμε να βλεπουμε σεναρια να πλησιάζουν εστω και απο τωρα το -10 δεν γινεται δουλίτσα 

Έχουμε δρόμο για το -10. Ας κρατήσουν ένα διάστημα με κάπως πιο σοβαρό κρύο (όχι -2 με κίτρινα γεωδυναμικά) και ας μην το πάνε όλο και πιο πίσω. Το διάστημα μετά τις 26 κοιτάμε τώρα και βλέπουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ γιατί έχω την προαίσθηση ότι 24-25 θα πάει κοντά στο +8 και μετά θα έχουμε μια πτώση στο -2, -3 και όλοι θα τρελαθούν "10 βαθμοί πτώση σε μια μέρα" αλλά από ουσία πάλι μηδέν; Μακάρι να βγω λάθος πανηγυρικά.

Εγώ πιστεύω ότι ήρθε η ώρα του δυνατού ... Μας έκανε 2-3 καλά ημιορεινά ορεινά εεε μπαίνουμε και στοη καλη περίοδο στατιστικά οπότε θα πάρουμε σειρά ... Εμένα με προβληματίζει η διάρκεια του κρύου που κανει 2-3 μέρες και μετά +7 σχεδόν από τα κλιματικα 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...