Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Φαίνεται κάνα χιόνι στο εγγύς μέλλον για μένα 

όχι, είναι πολυ μακριά το όποιο ενδιαφέρον και δε φαίνεται τίποτα για κανένα ακόμη, αν φανεί θα το καταλάβεις αμέσως!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παραδέχομαι πάντως ότι τα παρακάτω διάγραμμα είναι απόλυτα ακριβές, δεν υπάρχει καμία αμφιβολία για το τι καιρό θα κάνει μέχρι και τις 4/12...🤣

image.png.227561523c9808630632aa8b2856937d.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

παραδέχομαι πάντως ότι τα παρακάτω διάγραμμα είναι απόλυτα ακριβές, δεν υπάρχει καμία αμφιβολία για το τι καιρό θα κάνει μέχρι και τις 4/12...🤣

image.png.227561523c9808630632aa8b2856937d.png

Και πανω απο τα κλιματικα της εποχης ε?

Κανονικοτητα για ακομα μια φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

και το ουκμο μαζευει παρα πολυ ψυχος στην ανατολικη ευρωπη  ενα ειναι το σιγουρο αυτην την στιγμη οτι η ανατολικη ευρωπη θα εχει παρα πολυ ψυχος στο πρωτο δεαημερο του δεκεμβρη και με λιγη τυχη μπορει να βγει ενας μεγαλος χιονιας

έτσι ακριβώς, μπορεί να μην είναι 10/12 αλλά 15/12 αρκεί να βγει όμως γιατί τώρα, σε αντίθεση με άλλα χρόνια, υπάρχουν οι προϋποθέσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

και το ουκμο μαζευει παρα πολυ ψυχος στην ανατολικη ευρωπη  ενα ειναι το σιγουρο αυτην την στιγμη οτι η ανατολικη ευρωπη θα εχει παρα πολυ ψυχος στο πρωτο δεαημερο του δεκεμβρη και με λιγη τυχη μπορει να βγει ενας μεγαλος χιονιας

,,,ποιοτικα στοιχεια αγνωστα ακομη αλλα ειναι του-λα-χι-στον 2 οι χιονιαδες !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ενα κλικ θελει και το αικον.Μια χαρα παμε.

Ερχονται πολυ ωραιες μερες....Να εξαφανιστει ο κιτρινιαρης και ολα θα παρουν τον δρομο τους..Απο του Αγιου Νικολαου και μετα θα παμε οπως πρεπει..

Τωρα που τελειωσαν τα 12αρια και μεχρι να τρεξει σε καμια ωρα ο ευρωπαιος...Θα μου επιτρεψεις..Με αυτο που εγραψες με πηγες πολλα χρονια πισω...🤣Ενα κλικ κι ολα αλλαζουν κι ολα ανατρεπονται...Αντυπας αρχοντας!!!

R-3924806-1516521757-7283.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ερχονται πολυ ωραιες μερες....Να εξαφανιστει ο κιτρινιαρης και ολα θα παρουν τον δρομο τους..Απο του Αγιου Νικολαου και μετα θα παμε οπως πρεπει..

Τωρα που τελειωσαν τα 12αρια και μεχρι να τρεξει σε καμια ωρα ο ευρωπαιος...Θα μου επιτρεψεις..Με αυτο που εγραψες με πηγες πολλα χρονια πισω...🤣Ενα κλικ κι ολα αλλαζουν κι ολα ανατρεπονται...Αντυπας αρχοντας!!!

R-3924806-1516521757-7283.jpg

Ασε με ρε...προσπαθω να φερω χιονια στους κ.β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ασε με ρε...προσπαθω να φερω χιονια στους κ.β

Το ξερω ρε αγορινα μου...Σκιζεσαι...Μεχρι τις 48 ωρες...Θα κανεις τα παντα για τους κ.β..Και τις τελευταιες επιμαχες 48 ωρες ως δια μαγειας θα τον κανεις χιονια δροσοπηγης....🤣Αντε 3 νομων...

Περα απ την πλακα..Μακαρι να τους κατσει...Ο καιρος δε χρωστα σε κανεναν...Αλλα αντικειμενικα θα θελα εναν δυνατο Δεκεμβρη απο Λαμια και πανω....Και μετα ας παρουμε σειρα εμεις...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αχ αισχρό είναι βρε τζορτζ το γιουκμο 

Μπορει ευκολα να φτιαξει.Αυτο κοιταω.Υπομονη,αυριο θα δειξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το ξερω ρε αγορινα μου...Σκιζεσαι...Μεχρι τις 48 ωρες...Θα κανεις τα παντα για τους κ.β..Και τις τελευταιες επιμαχες 48 ωρες ως δια μαγειας θα τον κανεις χιονια δροσοπηγης....🤣Αντε 3 νομων...

Τακτική Ταλιμπάν. Τους κάνει να ασχολούνται όλοι με τα τρεξίματα και στις 96 ώρες το χαμηλό θα καρφωθεί στην Τήνο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χαχαχα...ειστε αισχροι.

Εμεις η εσυ???🤣Ετοιμασου να κοιμηθεις παλι στον Μητσο...Φιλοξενια"Ο προσηνεμος".

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Τακτική Ταλιμπάν. Τους κάνει να ασχολούνται όλοι με τα τρεξίματα και στις 96 ώρες το χαμηλό θα καρφωθεί στην Τήνο.

Εγώ προσωπικά θα αρχίσω τις προσευχές άμα καρφωθεί το χαμηλό στη Τήνο να ξεκαρφωθεί αχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Winterlove είπε:

Εγώ προσωπικά θα αρχίσω τις προσευχές άμα καρφωθεί το χαμηλό στη Τήνο να ξεκαρφωθεί αχαχαχα

Το χαμηλό φέτος το Χειμώνα θα ειναι κολλημένο πανω απο την Αττική δινοντας άφθονο νερό στην διψασμένη Αθηναικη γη 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Γιωργαρος οταν λογω δουλειας δεν μπορει να παρακολουθησει τα 12αρια...

-Λοιπον Βαγγελη σε πηρα τηλ να σε ρωτησω αν κλειδωσε ο κβ χιονιας στις 72ωρες???🤣

90b85-225955g-eight_0.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το ξερω ρε αγορινα μου...Σκιζεσαι...Μεχρι τις 48 ωρες...Θα κανεις τα παντα για τους κ.β..Και τις τελευταιες επιμαχες 48 ωρες ως δια μαγειας θα τον κανεις χιονια δροσοπηγης....🤣Αντε 3 νομων...

Περα απ την πλακα..Μακαρι να τους κατσει...Ο καιρος δε χρωστα σε κανεναν...Αλλα αντικειμενικα θα θελα εναν δυνατο Δεκεμβρη απο Λαμια και πανω....Και μετα ας παρουμε σειρα εμεις...

Ευχής έργον αυτό. Έχω πει. Χειμώνας 2001-2002 να πέσουν τα τσιμέντα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Πολύ κρίσιμο το 12αρι του παιου 

Κρισιμο οχι αν ακολουθησεις ουκμο που συνηθως πανε σχετικα μαζι θελει 2-3 μερες ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η φώτο είναι ακριβώς πάνω απο το Βέρμιο τώρα και αυτό το τόξο υπάρχει εδώ και μία ώρα.Η φώτο είναι απο κινητό υψηλής ανάλυσης.Μπορεί να υπάρξει ουράνιο τόξο το βράδυ?Ακούω γνώμες,ευχαριστώ.

IMG-eddf70e651f434e9d76b2fab003c15a5-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...