Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ψυχρής εισβολής 15-18/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, freeze είπε:

Απλα ξεχνάει που μένει 😁 του το έχω γράψει και παλαιότερα ...!!!

 χαχα  Μωρέ αυτός ξέρει....αλλά....εχει μονάδική στρατηγική....για να το απολαύσει στο τέλος...!Αντε και στα δικά σου εύχομαι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ γύρω μου έχω ηλεκτρικά.

 

Εκει που λές οτι πέρασαν και πάνε προς Καντήλι, Θεολόγο, Κτυπά, τσουπ, ξανα ένας στην Αρτάκη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζέστη και μπίχλα στο Κέντρο με 20+ νωρίτερα και 18αρια τώρα, λίγη ώρα πριν τα μεσάνυχτα. Έξω κυκλοφορεί άνετα με μια ελαφριά ζακέτα και ο πιο κρυουλιάρης, αλλά ο κόσμος φοράει χειμωνιάτικα λόγω κλίματος ημερών. Ευτυχώς το ΣΚ θα πέσει η Τ σε χειμερινά επίπεδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το γυρνάει και στο πήλιο αλλα θέλει δουλειά ακόμα η τ

https://www.astratv.gr/xania-live/

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εύοσμος βροχή κατά διαστήματα και κρύο.Στους 6,5 το θερμόμετρο τώρα και σχεδόν 11mm έγραψε το βροχόμετρο του σταθμού μου.Πολύ ψηλά η υγρασία 91%

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δομοκός 500m,2,9c !!!!!!!!την ίδια ώρα που Καρπενήσι έχει 4,8 και καταφύγιο Οίτης 5+ στα 1200,,,,η δυναμική του ΒΔ στο Δομοκό!!Ελπίζω να πέσουν παντού οι Τ αργότερα να σπείρουν τα ορεινά μας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοένα σφίγγει ο κλοιός από όλες τις πλευρές με τα ηλεκτρικά κ ήδη ξανάρχισε να ρίχνει δυνατά!

12β

Γίνεται πάρτυ κυκλωτικά!

Επεξεργάστηκε από Μεσσαπός
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρή βροχόπτωση πριν λίγο στο Αγρίνιο με αστραπόβροντα και 13οC...Oλη την μέρα μόνο ψιχαλες ειχε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Ισχυρή βροχόπτωση πριν λίγο στο Αγρίνιο με αστραπόβροντα και 13οC...Oλη την μέρα μόνο ψιχαλες ειχε!!!

Ήπειρος τέλος από υετο γείτονα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε βροχή Καλάβρυτα με 10 βαθμούς ....3mm και βρέχει μέχρι τα 2000μ στο Χελμό σίγουρα ....

Για Αττική τι θα γίνει ρε παιδιά ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν η καιρικη καταντια,ξεφτιλα και αηδία είχε όνομα,αυτο θα ηταν ΚΟΥΛΑ!Μια ολοκληρη μερα χαμενη χωρις σταγονα βροχης.2 χρονια με το μαρτυριο της σταγονας.Αντε ******* ΚΟΥΛΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει δυνατά, αλλά σε σχέση με πριν, ηρέμησε.

Τί θα γίνει με αυτές τι; θερμοκρασίες; Πότε θα πέσουν να χώσουν χιόνι τα βουνά μας;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...