Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μόνη τάση είναι ότι απλά δεν μπορεί να συνεχιστεί εσαι αυτή η παρωδία. Οπότε 1-2 βδομάδες,κάτι θα κάνει και μετά γειά σας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 χρόνια καθολικό μεγάλο ιστορικό ΚΒ και σχεδόν 3 χρόνια πλήρους αχιονιας δημιουργούν ένα εκρηκτικό κοκτέιλ που ένα γελοουστοουν χιονιού ίσως να ετοιμάζεται να εκραγεί στα ΚΒ και ίσως και στα Δ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, INUIT είπε:

  .ενα μηνα χειμωνα προλαβαινει  !!!!

αν κι αυτη τη φορα τα μαζεψουν......δε με βλεπω καλα !!!!!!!!!🤪🤪😜

Κάναμε βλακεία ολοι μας Χρηστο..και συνεχίζουμε να τη κανουμε δε βάλαμε μυαλό ασχολούμαστε με χαρτες απο νοεμβριο ,,πρέπει να το πάρουμε απόφαση και να μπαινουμε χαρτες απο 1 Γενάρη , για να μη ταλαιπωριομαστε και απογοητευομαστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα κάνει για καμία εβδομάδα κάνα κρύο τις προκοπής τον Γενάρη.

Θα νομίζουμε ότι ήρθε επιτέλους ο χειμώνας.Αλλα θα έρθουν οι Αλκυονίδες κλασικά και τέλος και για φέτος.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το παρακάτω διάγραμμα του ευρωπαϊκού είναι περίπου 10 μέρες πριν την Βαρβάρα πέρυσι (5/2/23 ξεκίνησε)

το διάγραμμα δεν προδιαθέτει ότι η Χαλκίδα, μια παραθαλάσσια πόλη, θα στρωθεί για 3 συνεχόμενη χρονιά και μάλιστα 2 φορές (Δευτέρα και Τετάρτη, πέτσα μεν ολική δε)

θέλω να πω ότι άμα θέλει ο καιρός μπορεί και δεν θα μας το δείξει κανένα διάγραμμα 10+ μέρες πριν, το θέμα είναι να θέλει...

48391171_0Z25-01-2023.png.9d2bd46dfacf767367f8534402690397.png

δεν βάζω διαγραμμα τζίφου γιατι θα πεσει πολυ γελειο (κοιμοταν μεχρι και 70 ώρες πριν, κυριο και ανσαμπλ)

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Στεφανεερ δεν νομιζω να το πιστευεις αληθινα🤣🤣🤣

Όχι μόνο το πιστεύω ...έχω βγάλει και όνομα .... Χιονοκομπρα (θα χτυπήσει ξαφνικά και δυνατά)😝🥶

istockphoto-187206148-612x612.jpg.16dea1e504cd63b94435e78ca3d35600.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

το παρακάτω διάγραμμα του ευρωπαϊκού είναι περίπου 10 μέρες πριν την Βαρβάρα πέρυσι (5/2/23 ξεκίνησε)

το διάγραμμα δεν προδιαθέτει ότι η Χαλκίδα, μια παραθαλάσσια πόλη, θα στρωθεί για 3 συνεχόμενη χρονιά και μάλιστα 2 φορές (Δευτέρα και Τετάρτη, πέτσα μεν ολική δε)

θέλω να πω ότι άμα θέλει ο καιρός μπορεί και δεν θα μας το δείξει κανένα διάγραμμα 10+ μέρες πριν, το θέμα είναι να θέλει...

48391171_0Z25-01-2023.png.9d2bd46dfacf767367f8534402690397.png

δεν βάζω διαγραμμα τζίφου γιατι θα πεσει πολυ γελειο (κοιμοταν μεχρι και 70 ώρες πριν, κυριο και ανσαμπλ)

 

 

Ήταν καλή η κυκλοφορία τότε, είχε συνέχεια αντικυκλωνα στην Αγγλία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Ήταν καλή η κυκλοφορία τότε, είχε συνέχεια αντικυκλωνα στην Αγγλία 

Ναι αλλά και τωρα δεν ξέρεις πως θα εξελιχτεί από εδώ και πέρα, ανύψωση αζορικού θα έχουμε κατα 90%, τις άλλες παραμέτρους δε γνωρίζουμε ακόμη και θα αργήσουμε να τις μάθουμε. Πάντως θεωρώ ύποπτο το διάστημα (όχι απαραίτητα για πεδινό χιόνι εδω) 12-16/1, αλλα είναι πολυ μακριά ακόμη...

Ένα καλό κ/β θέλω εγώ και ας βάλει ένα καλό χιόνι η Στενή στο τελείωμα και είμαι κομπλέ για φέτος...α και μερικές βροχές μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αρχιζει και εμφανιζει εικονικους σιγα σιγα στις 300 ωρες. κατι γινεται. σε 5 μερες αν δειχνει κατι για κατω απο 240 ωρες τοτε θα ειναι επιτυχια απο μονο του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανήμερα πρωτοχρονιά μου δινει εδώ στο Λετονικο παράδεισο, ο μπέμπεος 20ποντους και ο τζίφος ίχνος υετου. Στις 60 ώρες. Γελάει ο κοδμοθ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω να έχει κόσμο το 18αρι του τζίφου να κάνουμε λίγο χαβαλε, εγώ, λόγω της ίωσης, έχω κοιμηθεί άπειρες ώρες τις 2 τελευταίες μέρες οπότε δε βλέπω να κλείνει εύκολα το μάτι απόψε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Ελπίζω να έχει κόσμο το 18αρι του τζίφου να κάνουμε λίγο χαβαλε, εγώ, λόγω της ίωσης, έχω κοιμηθεί άπειρες ώρες τις 2 τελευταίες μέρες οπότε δε βλέπω να κλείνει εύκολα το μάτι απόψε...

Περαστικά Μήτσο!!!γίνεται χαμός με κορώνα και ιώσεις...εδώ είναι εγώ τα βλέπω όλα...μπιγκ μπροδερ😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Περαστικά Μήτσο!!!γίνεται χαμός με κορώνα και ιώσεις...εδώ είναι εγώ τα βλέπω όλα...μπιγκ μπροδερ😋

Τράβα για ύπνο...Έχουμε ξενύχτια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, DIMITRIS said:

Ελπίζω να έχει κόσμο το 18αρι του τζίφου να κάνουμε λίγο χαβαλε, εγώ, λόγω της ίωσης, έχω κοιμηθεί άπειρες ώρες τις 2 τελευταίες μέρες οπότε δε βλέπω να κλείνει εύκολα το μάτι απόψε...

Αστα Δημήτρη,κ εγώ είμαι με στομαχικό ιό εδώ και δύο μέρες,με έχει τσακίσει... περαστικά και σόρρυ για το off topic 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Περαστικά Μήτσο!!!γίνεται χαμός με κορώνα και ιώσεις...εδώ είναι εγώ τα βλέπω όλα...μπιγκ μπροδερ😋

Γρίπη Α και είναι λίγο πιο δύσκολη (για εμένα) από την κορώνα που περασα στην αρχή της πανδημίας (την Δέλτα), αλλά ειμαι καλύτερα σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και εγω με κοβιντ απο το προηγουμενο σαββατο. Σημερα βγηκα απο το σπιτι για δουλεια. Αν και δεν με επιασε βαρια ειχα μια ζαλη που ερχοταν εφευγε και ευκολη κοπωση οποτε την αραξα σπιτι και λιαζομουν  στο μπαλκονι σαν τη σαυρα 😛 😛 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

Αστα Δημήτρη,κ εγώ είμαι με στομαχικό ιό εδώ και δύο μέρες,με έχει τσακίσει... περαστικά και σόρρυ για το off topic 

Επίσης περαστικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ρε παιδιά κορώνα γιοκ ούτε μια φορα...περαστικά σε όλους σας παίδες.Βλεπω στο τρέχων ραν σημαντικές αλλαγες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά πιο κοντά προς ευρωπαϊκό ο τζιφος στην Αμερική με τις προφανείς όμως διαφορές στην Ευρώπη. Να δούμε το αποτέλεσμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...