Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αρκετά πιο κοντά προς ευρωπαϊκό ο τζιφος στην Αμερική με τις προφανείς όμως διαφορές στην Ευρώπη. Να δούμε το αποτέλεσμα.

Και εγώ έτσι το βλέπω αλλά δεν ήμουν και πολύ σίγουρος και περίμενα κάποιος να το γράψει χαχα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περαστικά παίδες και εγώ η αλήθεια είναι είμαι ψιλοαρρωστος όχι κάτι το τρομερό ευτυχώς 

Πρέπει να φτάσουμε λίγο πιο κοντά σε ημερομηνίες γιατί ακόμα είναι πολύ θολά τα πράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατι μου λεει πως θα το κατεβασει σαν τον παιο

διαφορες στις 192

732481641_ECM1-192(1).gif.f5f898574051f48caef82c653c4859fd.gif

gfs-0-192.png.30df0dfb34bc3afc75f506da0113cbc2.png

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς παιο ο τζιφος με την σφήνα να έρχεται από βορρά...παιος ον φαιρ μάλλον θα βγάλει τούρμπο φάση εξαφάνισε και τον εμποδισμο στη Ρωσία ..Ω ρε μανα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δηλώνω και εγώ παρόν για να παρακολουθήσω το 18αρι. Έτσι για να σπάσουμε λίγη πλάκα.

Περαστικά σε όλα τα παιδιά! Πω πω τι μας βρήκε; χεχεχε

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον εξαφάνισε τη θερμή εισβολή στις 7 του μηνός και εμφάνισε χαμηλό δυτικά της Ελλάδας .Κάτι είναι και αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Και εγώ έτσι το βλέπω αλλά δεν ήμουν και πολύ σίγουρος και περίμενα κάποιος να το γράψει χαχα...

 

Ε επιβεβαιώθηκες από έγκριτη πηγή. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν έχει ιδιαίτερη σημασία (καθόλου μη πω) το τι δείχνει στις 200+ το 18αρι του τζίφου, αυτό που θέλαμε να δούμε το είδαμε στις <170 ώρες

ανσάμπλ τώρα που έχουν κάποια σημασία ως προς ποια λογική θα ακολουθήσουν (και αυτά σε λογικές ώρες, μέχρι 200 ώρες χοντρικά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκινάει το τραινακι του ψύχους. Σας λέω δεν είναι τυπικός γροιλσνδικους αυτός! Είναι καλοήθης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήταν λίγο χειρότερο το αποτέλεσμα γιατί ξεκίνησε πιο δυτικά ο Αυλώνας, αν δείτε διάφορες με πάθος θα το καταλάβετε στις ίδιες ώρες, το καλό είναι ότι κάπως τα βρήκαν και είναι στην ίδια λογική, να δούμε όμως αν θα αντέξει και αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_evia είπε:

Ήταν λίγο χειρότερο το αποτέλεσμα γιατί ξεκίνησε πιο δυτικά ο Αυλώνας, αν δείτε διάφορες με πάθος θα το καταλάβετε στις ίδιες ώρες, το καλό είναι ότι κάπως τα βρήκαν και είναι στην ίδια λογική, να δούμε όμως αν θα αντέξει και αυριο

διαφορές με πάθος...με γριφους μιλας φίλε...χαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιο το 18αρι. Για τη φρανκφουρτη που με ενδιαφερει σε πρωτη φαση και για τη βορεια ελλαδα σε δευτερη. Και σε πιο νορμαλ ωρες ξεκιναει, καπου στις 200 για γερμανια, στις 300 περιπου για ελλαδα, αλλα για να βγει καλο στις 300 πρεπει απο τις 200 να ειναι σωστα φτιαγμενο, οπως στο 18αρι δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τέλειο τρέξιμο!!!εκεί τον θέλουμε τον αζορ δυτικά της Αγγλίας κάθετο και κίτρινο...αρχίζουν τα κύρια να δίνουν πόνο σιγά σιγά...🤪🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου χάλασε λίγο την συνέχεια, αλλά δεν έχει σημασία. Πάντως είναι εμφανές ότι πάμε σε γιγάντια αλλαγή κκλοφορίας, αφού και η Αμερική από τα +20 από τα κλιματικά πάει στα -20 από τα κλιματικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

21_132_20200730_KT_4556_SOOC.jpg

Πολύ σωστά. με κοντομάνικα θα την βγάλουν εκεί σε αυτή την εισβολή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...