Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μου χάλασε λίγο την συνέχεια, αλλά δεν έχει σημασία. Πάντως είναι εμφανές ότι πάμε σε γιγάντια αλλαγή κκλοφορίας, αφού και η Αμερική από τα +20 από τα κλιματικά πάει στα -20 από τα κλιματικά.

Κλάιν ρε...😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το τέλειο τρέξιμο!!!εκεί τον θέλουμε τον αζορ δυτικά της Αγγλίας κάθετο και κίτρινο...αρχίζουν τα κύρια να δίνουν πόνο σιγά σιγά...🤪🤪🤪🤪

Τι πονο να δωσει.Τιποτα δεν σου δινει.Τσαμπα αυλωνες που ξενικανε απο πολυ δυτικα και δεν δινουν κυκλογεννεση αδριατικη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πολύ σωστά. με κοντομάνικα θα την βγάλουν εκεί σε αυτή την εισβολή!

Όπως εδώ και 4 χρόνια. Μπουχτίσαμε από κοντομάνικα. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι πονο να δωσει.Τιποτα δεν σου δινει.Τσαμπα αυλωνες που ξενικανε απο πολυ δυτικα και δεν δινουν κυκλογεννεση αδριατικη.

Άντε και φέτος με κοντομάνικα θα τη βγάλουμε εδώ κάτω Γιώργο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ναο στο τζιφο στις 11 στο συν 2 περίπου χαχαχχα...άλλο ένα  άκυρο τρεξιμο ...άσε που γενικα τα 18 αρια και τα 6 αρια υποφέρουν 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι πονο να δωσει.Τιποτα δεν σου δινει.Τσαμπα αυλωνες που ξενικανε απο πολυ δυτικα και δεν δινουν κυκλογεννεση αδριατικη.

Ε αφού ξέρεις ότι στις 200 ώρες δεν μιλάμε ποτέ για πιθανά χαμηλά κτλ κτλ...εκεί τον θέλουμε τον Αυλώνα να ξεκινά σαν γενική φιλοσοφία και εκεί τον εμποδισμο...και σε γα σιγά από σήμερα αρχίζει το ΠΑΡΤΥ...🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα να λέμε τα ανσμπλ να φουντώνουν 9-11 Γενάρη...ταργκετ ιμηλοκ...έλα να πέφτουν τα 30% και τα 40% σιγά σιγά...ΕΛΑ ΠΣΜΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Ε αφού ξέρεις ότι στις 200 ώρες δεν μιλάμε ποτέ για πιθανά χαμηλά κτλ κτλ...εκεί τον θέλουμε τον Αυλώνα να ξεκινά σαν γενική φιλοσοφία και εκεί τον εμποδισμο...και σε γα σιγά από σήμερα αρχίζει το ΠΑΡΤΥ...🤪🤪🤪

Βρε μακαρι αλλα εγω το εχω πει πολλες φορες,οτι το χιονι το μεγαλο θα βγει με πλαγιαστο αυλωνα απο β.ανατολικα και το χαμηλο στα δυτικα που θα σας επηρεασει θα κινειται αργα ανατ8λικα αναγκαστικα μη παρασυρομενο απο τον αυλωνα.Τεσπα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Άντε και φέτος με κοντομάνικα θα τη βγάλουμε εδώ κάτω Γιώργο. 

Ενταξει,εδω μεχρι τους 30-40 ποντους με κοντομανικα κοβουμε ξυλα.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βρε μακαρι αλλα εγω το εχω πει πολλες φορες,οτι το χιονι το μεγαλο θα βγει με πλαγιαστο αυλωνα απο β.ανατολικα και το χαμηλο στα δυτικα που θα σας επηρεασει θα κινειται αργα ανατ8λικα αναγκαστικα μη παρασυρομενο απο τον αυλωνα.Τεσπα.

Το θάψιμο θα βγει με στάσιμο χαμηλο στο ιονιο ...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βρε μακαρι αλλα εγω το εχω πει πολλες φορες,οτι το χιονι το μεγαλο θα βγει με πλαγιαστο αυλωνα απο β.ανατολικα και το χαμηλο στα δυτικα που θα σας επηρεασει θα κινειται αργα ανατ8λικα αναγκαστικα μη παρασυρομενο απο τον αυλωνα.Τεσπα.

Ναι ξέρω τι λες αλλά ποτέ δεν ξέρουμε ένας τέτοιου είδους Αυλώνας εάν και τι χαμηλό μπορεί να βγάλει στην πορεία...πιο σύντομα ίσως αλλά πιο βίαια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακολουθούν την λογική του κυρίου τα εσνέμπλ.

Τώρα το κύριο, για μια αποκοπή έγινε η ζωνική, αν γινόταν στις διακόσες τόσες ώρεςε θα έκανε και άλλη αναδίπλωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θετικο σημερα ειναι οτι μιλαμε πλεον για ρεαλιστικες ωρες καθως στις 168 αρχιζει να γινονται οι καλες αλλαγες τι ξα γινει θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω ξερω οτι αυτο εφερε το επος.Τωρα εσεις κυνηγηστε χιονια στη μαδριτη και τη λυων και τον αντθκυκλωνα στο Nuuk.

archives-1988-12-15-0-0.png.f5df8b05c482acfc41833222a37992d3.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω ξερω οτι αυτο εφερε το επος.Τωρα εσεις κυνηγηστε χιονια στη μαδριτη και τη λυων και τον αντθκυκλωνα στο Nuuk.

archives-1988-12-15-0-0.png.f5df8b05c482acfc41833222a37992d3.png

Αυτό δεν χιονισε καθόλου Αττική; Ούτε ημιορεινά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfsna-1-300.png?18

Ασχετο με τα δικα μας καιρικα δρομενα

Αλλα τι τρομος και φοβος ειναι αυτο το πολικο ποταμι που εδωσε για αμερικη ο τζιφουλας ρε  ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτό δεν χιονισε καθόλου Αττική; Ούτε ημιορεινά;

Εννοειται οτι χιονισε και αρκετα μαλιστα στα ημιορεινα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...