Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

animmnw1.gifanimbhf5.gif

 

καλύτερος ο μέσος όρος στον Αζορικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Berdon είπε:

Ωραίος χιονιάς για μεγάλο μέρος της χώρας. Όχι για όλα τα πεδινά της Β χώρας αλλά για ημιορεινά δεν είναι καθόλου άσχημα. Πάμε να δούμε βήμα βήμα τη φορά, είμαι πολύ αισιόδοξος! Δεν πιστεύω ακόμα στις φάπες χεχεχε. Φαπα θα είναι εάν ρίξει κάτω από 1,5 μέτρο στη Λάρισα και τη Θεσσαλονίκη 🥶

306-780GR.gif.541e3be84ffd9b94732476e0fae22d02.gif

Ενδεικτικη ταση για τα ΔΚΒ και θα αλλαξουν πολλα - αν το κρατησει - σε χιονοστρωσεις.

Μονο βελτιωσεις θελουμε τις επομενες μερες και εννοειται και να βγει αξιολογος χιονιας στο τελος δεν μας αρκει ομως αυτο. 

Θελουμε και εκ νεου χιονια στην συνεχεια σερι μεχρι τον Μαρτη για να μας ξεχρεωσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

animmnw1.gif

 

καλύτερος ο μέσος όρος στον Αζορικό.

 αζορογροιλανδικος  Μιχαηλ.  🙂....αζορογροιλανδικος !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

animmnw1.gif

 

καλύτερος ο μέσος όρος στον Αζορικό.

Αυτο θα ελεγα μολις τωρα πολυ καλη βελτιωση! Ανυπομονώ να δω την συνεχεια

Τελειος!

gens-31-1-192 (1).png

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο καιρος δεν χρωστάει σε κανέναν. Μιλάμε για πιθανότητες των 12 ημερών από τώρα. Προφανώς με τους παραπάνω χάρτες ελπίδες τα ΚΒ. Τίποτα παραπάνω. Και πέρυσι κάπως έτσι ξεκίνησε η φάση και μετά η κατάληξη γνωστή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο καιρος δεν χρωστάει σε κανέναν. Μιλάμε για πιθανότητες των 12 ημερών από τώρα. Προφανώς με τους παραπάνω χάρτες ελπίδες τα ΚΒ. Τίποτα παραπάνω. Και πέρυσι κάπως έτσι ξεκίνησε η φάση και μετά η κατάληξη γνωστή. 

Μόνο που η κυκλοφορία δεν έχει καμία σχέση με την περσινή(όσο αφορά τον φεβρουάριο)

Αλλά και εγώ αν είχα 3/3  ή έστω 2.5/3 καβατζωμένο θα υπήρχε λίγο μεγαλύτερη πιθανότητα να το πω. Παρόλα αυτά...... ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ.👹 Όπως και σε εσάς βροχές.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ο καιρος δεν χρωστάει σε κανέναν.

Ε πως δεν χρωσταει. Ερχεται σιγα σιγα η ωρα να ξεπληρωσει τα χιονια ΔΚΒ 😉  Σε δοσεις μεχρι τον Μαρτιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά αναρωτιέμαι, πως θα σκεφτόμουν και εγώ αν είχαμε κάνει το 3/3? και με την σειρά ισχύος περίπου στα προσήνεμα? Δηλαδή να κάνει φέτος κάτι σαν το 2001, να λέω ξανά σε 10 χρόνια τώρα, αλλά τελικά του χρόνου να έρχεται νέο 88, και του παραχρόνου να μην περιμένω νιφάδα και να μου καθίσει ο χιονιάς τύπου Δεκέμβρη 2010. Θα είχαν πάρει τα μυαλά μου αέρα! (βασικά μάλλον χιόνι θα είχαν πάρει)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προφανώς και τα σημερινά τρεξίματα δείχνουν να διαμορφώνουν μια υπολογίσιμη τάση για εναρξη του χειμώνα από τα ΔΚΒ με εν δυνάμει σοβαρές χιονοπτώσεις.....σίγουρα έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας.....αλλά ρε παίδες γιατί τόση τοξικότητα και ρωτάω με όλο  τον σεβασμό @Snow sick και @nikolas 2365 ..... μια χαρα κυλάει μέχρι τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι μεσοι οροι ειναι τουλαχιστον εξαιρετικοι για τοσες ωρες μπροστα..Αυτο κραταμε και συνεχιζουμε...

Παντου θα το στρωσει φετος!!!😜

ScarfacePacino_thepresident.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εγω ετοιμαστηκα για το 12αρι του παιου σε λιγο....🤣

329117800_1226234918291475_6961363023866149249_n.thumb.jpg.9d135506cdec43feb5d2f00934b78e31.jpg

εχεις παρατηρησει που λειπουν ο Βαγγελης και ο Αντωνης πηγαν να νοικιασουν snowmobile! ο Αντωνης φυσικα θα πει οτι πηρε ομπρελα και ξαπλωστρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ.👹

Πεστα ρε Μιχαηλ. Τοσες φορες το γραψαμε, Πρεπει να χωνευτει καλα αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

εχεις παρατηρησει που λειπουν ο Βαγγελης και ο Αντωνης πηγαν να νοικιασουν snowmobile! ο Αντωνης φυσικα θα πει οτι πηρε ομπρελα και ξαπλωστρες!

Ο Βαγγέλης προσπαθεί να καλμαρει τα ανσμπλ που τσιροκοπανε για ΔΚΒ τοση ωρα μας έχουν πάρει τα αυτιά😋😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ!!!!!! Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ.....ΔΚΒΒΒΒΒ....ΑΕΡΑ ΠΑΤΕΡΑ ΡΕΕΕ...ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ....🤪🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Αγγελικη μου,ενημερωθηκαμε οτι αγνοειται ο γνωστος Βαγγελης απο το weather club...

-Οχι Χριστε μου...

nikolouli (1).jpg

-Μισο μισο....Να το επιβεβαιωσουμε..

nikolouli.jpg

Αυτος ειναι ο αρχηγος σπειρας καιροφιλων απο τα κεντροβορεια...Ετοιμαζει χτυπημα σε 10 μερες..Γι αυτο χαθηκε...

1562389E-2751-492B-B900-9FCEC07D741A.jpeg.23c742507206dea47ac64878fac4fa2e.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περισσότερος υετός και ψύχος από μ.ο..

Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι και να μην βρούμε ακόμα έναν σάπιο τρόπο να χαλάσει τελείως η φάση, που είδαμε στα 12αρια ποιος είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι ΚΒ προφανώς και έχετε τρελαθεί και με το δίκιο σας με 3 χρόνια αχιονιας, όμως μην ξεχνάτε ότι εμείς εδώ πληρώνουμε την μια χιονοκαιρια του χρόνου, με την απόλυτη κόλαση και καιρικη αδιαφορία τους υπόλοιπους 11μιση μήνες. Με εξαίρεση ένα χαμηλό τον Οκτώβρη του 21, η Βαρβάρα η ελπίδα και η Μήδεια πρέπει να είναι οι πιο υετοφορες κακοκαιριες των τελευταίων χρονων. Μιλάμε για τον ορισμό της καιρικης κατάθλιψης.

Μακάρι να χιονιστειτε παίδες, απλά όσο οξύμωρο και αν ακούγεται στην απόλυτη καιρικη ανωμαλία που ζούμε, ούτε εμείς δεν είμαστε ευνοημένοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

-Αγγελικη μου,ενημερωθηκαμε οτι αγνοειται ο γνωστος Βαγγελης απο το weather club...

-Οχι Χριστε μου...

nikolouli (1).jpg

-Μισο μισο....Να το επιβεβαιωσουμε..

nikolouli.jpg

Αυτος ειναι ο αρχηγος σπειρας καιροφιλων απο τα κεντροβορεια...Ετοιμαζει χτυπημα σε 10 μερες..Γι αυτο χαθηκε...

1562389E-2751-492B-B900-9FCEC07D741A.jpeg.23c742507206dea47ac64878fac4fa2e.jpeg

Το χτύπημα της κόμπρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...