Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εφτασε να το διαλυσει ολο και το κρατησε ??????????????? ειμαστε κομπλε !!!!!,

κατι αναγουλες στον ατλαντικο με αφηνουν παγερα αδιαφορο ......ερχεται τουμπανο  και αγριεμενο !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε άμα δεν βγει καλό αρχίζω τις γνωστές δικαιολογίες "έλα μωρέ κλασικό άκυρο 6 Άρι είναι ,θα περιμένω τα 12αρια "😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν χιονιστουν τα βόρεια στο διάστημα 10-15/1 εγώ διαγράφομαι από το φόρουμ και θα βλέπω καιρό αυστηρά και μόνο από την 7ημερη πρόβλεψη του φορεκα. Πάει πολύ αν χαθεί κι αυτό… 🥲

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Αν δεν χιονιστουν τα βόρεια στο διάστημα 10-15/1 εγώ διαγράφομαι από το φόρουμ και θα βλέπω καιρό αυστηρά και μόνο από την 7ημερη πρόσληψη του φορεκα. Πάει πολύ αν χαθεί κι αυτό… 🥲

Κοσμά δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα το πιο πιθανό ειναξ να μη κατέβει αυλωνας χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Αν δεν χιονιστουν τα βόρεια στο διάστημα 10-15/1 εγώ διαγράφομαι από το φόρουμ και θα βλέπω καιρό αυστηρά και μόνο από την 7ημερη πρόβλεψη του φορεκα. Πάει πολύ αν χαθεί κι αυτό… 🥲

το ιδιο ακριβως θα εγραφα..δεν αντεχεται αλλο αυτη η κατασταση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαγεια και μονο που βλεπω μπορντοροδοκοκκινα χρωματα αλλα θα καταληξουν στους γειτονες...Θα μας το φερει ο Μπακασετας ομως...

gfs-1-258.png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πιθανοτητα να μην κατεβει αυλωνας αυξηθηκε με τα πρωινα.Προχωραμε ακαθεκτοι,εδω δεν μπορει να βρεξει καν τι να λεμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Αν δεν χιονιστουν τα βόρεια στο διάστημα 10-15/1 εγώ διαγράφομαι από το φόρουμ και θα βλέπω καιρό αυστηρά και μόνο από την 7ημερη πρόβλεψη του φορεκα. Πάει πολύ αν χαθεί κι αυτό… 🥲

να χιονιστουν τα ποια?🤣😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Μαγεια και μονο που βλεπω μπορντοροδοκοκκινα χρωματα αλλα θα καταληξουν στους γειτονες...Θα μας το φερει ο Μπακασετας...

gfs-1-258.png

Αγνο ηπειρωτικο ψυχος,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοσμά δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα το πιο πιθανό ειναξ να μη κατέβει αυλωνας χαχαχαχ

 

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Η πιθανοτητα να μην κατεβει αυλωνας αυξηθηκε με τα πρωινα.Προχωραμε ακαθεκτοι,εδω δεν μπορει να βρεξει καν τι να λεμε.

Να μια φορά που συμφωνήσαμε χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-0-270.png?6

Και ομως αν ο εμποδιστης ριτζαρει ποιο βορειοανατολικα

Ανετα γινεται μπακ ντορ η καθοδος τους αυλωνα,σε αυτο το υποτιθεμενο σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...