Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερα Γκόγκας και να μπει κάποια σφήνα κάτι και να το φέρουμε παρά αυλωνες στρινγκ που κοιτάς αν σε πιάνει το -7 το -8 για ένα 6ωρο για να χιονίσει !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέσος κβ βλέποντας το 6αρι του τζιφου ..

1289703109_giphy(5).gif.097836f65bc7dacbfcc1ce7a71c9b6ea.gif

Βλέπω βέβαια να αντιδράει έτσι ο οποιοσδήποτε χιονοφιλος στη Ελλάδα χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Μια μικρή ύφεση θέλουμε να τραβήξει απλά ένα κομμάτι Αυλώνα...έλεος δηλαδη

θα ερθει οταν δεν θα την θελουμε να τρυπησει κανεναν αντικυκλωνα για να μην χιονισει ΚΒ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

270 ωρες συνολικος υετος.Μιλαμε για καιρικο δραμα τετοια ανομβρια εδω, μεσα στον χειμωνα,μετα απο 2 πολυ κακες χρονιες.Ποια εικονικα χιονια,ποια προσηνεμα και μακακιες.Screenshot_20231231_124248_Chrome.jpg.87f9a96398cef6ac40c47a0f268fa374.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, swthrhs είπε:

Καλύτερα Γκόγκας και να μπει κάποια σφήνα κάτι και να το φέρουμε παρά αυλωνες στρινγκ που κοιτάς αν σε πιάνει το -7 το -8 για ένα 6ωρο για να χιονίσει !

Χαχα εμείς ένα 6ωρο ψάχνουμε, αφού συμπληρωματικά τους τελευταιους χειμώνες να έχουμε 2 ώρες ασθενούς χιονόπτωσης.. χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλα σοβαρα τωρα  μιλαμε για  σεναρια επιστημονικης φαντασιας στις τοσες μακρινες ωρες.

Μεσους ορους και ανσαμπλς ,διοτι αρκετα στην φαπα μας εχει ο καιρος  το τελευταιο διαστημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

δεν υπαρχει καν το κουραγιο για τετοια αντιδραση

Θα είναι το λιγότερο τραγικό εάν δεν κάνει τίποτα. Αν και όπως λένε και άλλα παιδιά είναι 6αρι.. τι να περιμένεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει είναι πολύ προχωρημένες οι ώρες για να δίνουμε βάση στα κύρια τα οποία είναι γενικότερα για ξεχαρμανιασμα και καζουρα σε αυτές τις ώρες...οπότε προχωράμε με τους μέσους όρους...του παιου ήταν καλός να δούμε του τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

θα ερθει οταν δεν θα την θελουμε να τρυπησει κανεναν αντικυκλωνα για να μην χιονισει ΚΒ!

έγινε ήδη αυτό. Τον Νοέμβριο που πέρασε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Berdon είπε:

Μπορείτε να μου πείτε τι θερμοκρασία είχε πιάσει στην Αθήνα στα 850 με τη Βαρβάρα; Γιατί έχω ένα σχέδιο στο μυαλό μου 😁

Σόρρυ για το οφ τοπικ 

Χρηστο καλημερα, ισως σε βοηθησει αυτο, εχει σχεδον ολες τις χιονοπτωσεις Αθηνα απο τοτε που γεννηθηκες (εκτος αν προλαβες να γεννηθεις πριν το επος του 2008)

image.png.1f390668fce0e6bcb6a857b5fbb2ac9b.png

image.png.b056277604a9371dee63dd274a2a51ca.png

image.png.85d4712951cd98060787e70ee82962f8.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θελω να πιστευω οτι ειναι απλα ενα ακυρο τρεξιμο..μου φαινεται αδιανοητο εκει που ολα μαρτυρουσανε ψυχρη εισβολη καππου στην ευρωπη,ξαφνικα να μπει ολοκληρη η ευρωπη σε αντικυκλωνα..δεν γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει χιονι για κανεναν στο 06αρι...Στο οριο θα παιξουμε γι αλλη μια φορα....Θα μας βγαλει τη ψυχη....Ολα παιζουν...Απο κεντροβορειο με καταληξη προσηνεμο ως και να μεινουμε με τον αετο του Γιωργου στο χερι...

Πολυ νωρις για κηδειες η γλεντια...Καθε αλλο...Η βαρετοκαιρια οταν φαινεται την πανε τρενο μεχρι το nowcast,μια χιονοκαιρια τα γ....να τα μοντελα μας τη βγαζουν απ τη μυτη μεχρι να τη φερουν και αν....

Ειμαστε ακομα στο παιχνιδι....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

Τι ασχολείστε με ένα τρέξιμο, ενός σεναρίου και μάλιστα 6αρι gfs?

Να τα...τα λεγα εγώ γείτονα χαχαχα πάντως,κ στο πρωινό η πλειοψηφία των σεναρίων έδινε το ψύχος να μπαίνει μετά τις 11 του μήνα..θα προσθέσω ότι με εξαίρεση τον χιονιά των φώτων του 2017,δεν θυμαμαι χιονο κακοκαιρία που να έχει έρθει,να μην χαλάει σε τέτοιες ώρες κ να φτιάχνει εκεί στις 92...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

θελω να πιστευω οτι ειναι απλα ενα ακυρο τρεξιμο..μου φαινεται αδιανοητο εκει που ολα μαρτυρουσανε ψυχρη εισβολη καππου στην ευρωπη,ξαφνικα να μπει ολοκληρη η ευρωπη σε αντικυκλωνα..δεν γινεται

Στις τοσες μακρινες ωρες ,ανετα  βγαινει ακυρο το κυριο του καθε τρεξιματος

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα εμείς ένα 6ωρο ψάχνουμε, αφού συμπληρωματικά τους τελευταιους χειμώνες να έχουμε 2 ώρες ασθενούς χιονόπτωσης.. χαχαχα

Εσυ είσαι και άτυχος εκεί που μένεις ! Εγώ εδώ που μένω μόνο από -9 και με κάποια υποστήριξη βλέπω λίγο χιόνι και νιφιτσαααα η χαμηλό Ρόδο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Χρηστο καλημερα, ισως σε βοηθησει αυτο, εχει σχεδον ολες τις χιονοπτωσεις Αθηνα απο τοτε που γεννηθηκες (εκτος αν προλαβες να γεννηθεις πριν το επος του 2008)

image.png.1f390668fce0e6bcb6a857b5fbb2ac9b.png

image.png.b056277604a9371dee63dd274a2a51ca.png

image.png.85d4712951cd98060787e70ee82962f8.png

Πω πω σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Οπότε βρω χρόνο θα το μελετήσω και φυσικά θα το βγάλω και φωτοτυπία να το έχω μαζι μου χεχεχε

Σε ευχαριστώ και πάλι! Κάνεις καταπληκτική δουλειά πάνω στα στατιστικά και οφειλω να σου πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ!

Γεννήθηκα Οκτώβρη του 08 αρα δεν το πρόλαβα. Έχουμε όμως πλούσιο φωτογραφικό υλικό από τους γονείς μου...

( Θύμισε μου το όνομα σου αν μπορείς 😁 )

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Δεν υπαρχει χιονι για κανεναν στο 06αρι...Στο οριο θα παιξουμε γι αλλη μια φορα....Θα μας βγαλει τη ψυχη....Ολα παιζουν...Απο κεντροβορειο με καταληξη προσηνεμο ως και να μεινουμε με τον αετο του Γιωργου στο χερι...

Πολυ νωρις για κηδειες η γλεντια...Καθε αλλο...Η βαρετοκαιρια οταν φαινεται την πανε τρενο μεχρι το nowcast,μια χιονοκαιρια τα γ....να τα μοντελα μας τη βγαζουν απ τη μυτη μεχρι να τη φερουν και αν....

Ειμαστε ακομα στο παιχνιδι....

Απλα ειναι τρομαχτικο το ποσο ασταθης πια εχουν γινει τα κυρια τρεξιματα των μοντελων

Δεν ξερω τι μπορει να φταει για αυτο.Αλλα στο παρελθον ειχαμε πολλα παραδειγματα αυλωνων που κλειδωνανε απο την δευτερη καρτελα για πλακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, athper είπε:

θελω να πιστευω οτι ειναι απλα ενα ακυρο τρεξιμο..μου φαινεται αδιανοητο εκει που ολα μαρτυρουσανε ψυχρη εισβολη καππου στην ευρωπη,ξαφνικα να μπει ολοκληρη η ευρωπη σε αντικυκλωνα..δεν γινεται

2 πράγματα μπορεί  να συμβαίνουν 

Ή είναι άκυρο  το ραν 

Ή βάζουν τα δεύτερα στο προσωπικό εκεί λόγω αργιών και δεν ξέρουν τι τους γίνεται

Δεν παίζει κάτι άλλο....😎

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και πραγματικά μπορεί οι μέσοι όροι να έχουν φτιάξει για αναδίπλωση αλλά ειλικρινά δεν με νοιάζει. Κάθε μέρα θα μένουμε στις 300 ώρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

2 πράγματα μπορεί  να συμβαίνουν 

Ή είναι άκυρο  το ραν 

Ή βάζουν τα δεύτερα στο προσωπικό εκεί λόγω αργιών και δεν ξέρουν τι τους γίνεται

Δεν παίζει κάτι άλλο....😎

 

Που να δεις το 18αρι το σημερινό που στα κεντρικά θα κουμπώνουν και τσιπουρακια. Θα βγάλει εικονικό Αιγύπτου 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...