Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Κατάλαβα. Τα πήρε όλα πίσω. Τσάμπα οι ρετσινες 

Οι ρετσίνες ποτέ δεν είναι τσάμπα. 

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε λίγο έλειψα και έγινε μπουρλότο εδώ μέσα.. Πω μου φαίνεται θα είμαι συνέχεια μέσα.. 

Για τους φίλους που χαρήκανε με το κύριο να πω ότι έχει 0,3333% πιθανότητα να βγει και είναι μόνο του αυτή τη στιγμή σαν σενάριο. Ο Μέσος όρος εντυπωσιακός για Κβ και ημιορεινα προσήνεμα

Την καλημέρα μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Ρε λίγο έλειψα και έγινε μπουρλότο εδώ μέσα.. Πω μου φαίνεται θα είμαι συνέχεια μέσα.. 

Για τους φίλους που χαρήκανε με το κύριο να πω ότι έχει 0,3333% πιθανότητα να βγει και είναι μόνο του αυτή τη στιγμή σαν σενάριο. Ο Μέσος όρος εντυπωσιακός για Κβ και ημιορεινα προσήνεμα

Την καλημέρα μου!

καημέρα? Σε 3 ώρες νυχτώνει. χαχαχααχ

 

Εντωμεταξύ το κύριο έχει λογικά κάποου στο -1 ΝΑΟ και δεν πιάνει ούτε τουρκια καλά καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Μπα εγώ θα έλεγα ότι ξεκινάει από τις 72 ώρες με την υπόνοια και μόνο ότι θα βοηθηθεί η κυκλοφορία να ανέβει ο αζορικός.... και μη ξεχνας ότι η μεταβλητή στις νήσους του Πάσχα είναι ευνοική ήδη από τις 0 ώρες.....🤣

Χαχαχ ρε συ κλείστε και το φόρουμ να τελειώνουμε να μη σχολιάζουμε αν είναι....να το κάνουμε εμυ φόρουμ και να κάνουμε μόνο τριήμερη πρόγνωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νωρίς να παθιαζόμαστε ακόμα με τα κύρια θεωρώ.. 

Προς το παρόν το μενού έχει μέσο όρο..

Με την ευχη να χιονιστούμε από Βορά μέχρι το νότο!

Μιχαήλ τώρα ξύπνησαααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες έχω ένα 2λιτρο μπουκάλι τσίπουρο παραγωγής μου. Όταν βγουν τα απογευματινά ειδοποιειστε με να αρχίσω να κατεβαζω

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Μάγκες έχω ένα 2λιτρο μπουκάλι τσίπουρο παραγωγής μου. Όταν βγουν τα απογευματινά ειδοποιειστε με να αρχίσω να κατεβαζωυ

Μόνο με 2λιτρο τσίπουρο θα τα βλέπουμε όμορφα τα σημερινά 12αρια🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαστε σε μεταβατικό στάδιο αυτό που λες μια έρχεται μια όχι και ξαφνικά θα σκάσει θα αρχίσουμε να το βλέπουμε στης 200 ώρες και ξεκινάει το κυνήγι !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήπια μια διπλή γραπα (ρακί για όσους δεν την ξέρουν) και θα συνεχίσω τη γκρίνια. ΤΣΆΜΠΑ ΧΑΙΡΌΜΑΣΤΕ ΑΧΙΟΝΙΑ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΣΒΉΣΕΙ Ο ΉΛΙΟΣ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ήπια μια διπλή γραπα (ρακί για όσους δεν την ξέρουν) και θα συνεχίσω τη γκρίνια. ΤΣΆΜΠΑ ΧΑΙΡΌΜΑΣΤΕ ΑΧΙΟΝΙΑ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΣΒΉΣΕΙ Ο ΉΛΙΟΣ 

Γκαρυ με μια διπλη γραπα τα μπερδευεις καμια σχεση η γραπα με την ρακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

Γκαρυ με μια διπλη γραπα τα μπερδευεις καμια σχεση η γραπα με την ρακι

Τη μπερδεύουν οι Αθηναίοι πατριώτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Gary είπε:

Ήπια μια διπλή γραπα (ρακί για όσους δεν την ξέρουν) και θα συνεχίσω τη γκρίνια. ΤΣΆΜΠΑ ΧΑΙΡΌΜΑΣΤΕ ΑΧΙΟΝΙΑ ΜΈΧΡΙ ΝΑ ΣΒΉΣΕΙ Ο ΉΛΙΟΣ 

Γεια σου ρε Γκαρυ...!!!Δε πειραζει ρε φιλε και μεις θα πινουμε μεχρι να σβησει το συκωτι μας...Βιβες αδερφε...Και μη μασας...

Και γω ρακουλα πινω,παραγωγης μου απο την Κρητη...Αλλα τη συνοδευω με κολλυβα....Ετσι για να τιμησω τον πεθαμενο χειμωνα..🤣Θα βαλω και φλουρι μεσα..

1.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Γεια σου ρε Γκαρυ...!!!Δε πειραζει ρε φιλε και μεις θα πινουμε μεχρι να σβησει το συκωτι μας...Βιβες αδερφε...Και μη μασας...

Στην υγειά σου αδερφέ. Ελπίζω να χιονοστουμε όλοι εδώ μέσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκατσα και είδα 1 προς 1 όλα τα σενάρια του κλόουν. Δεν θυμίζουν σε τίποτα το κύριο..

Χαλάω το όνειρο σε μερικούς αλλά τι να κάνουμε ρε παίδες.. έχει και ανσαμπλ η φάση,,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Έκατσα και είδα 1 προς 1 όλα τα σενάρια του κλόουν. Δεν θυμίζουν σε τίποτα το κύριο..

Χαλάω το όνειρο σε μερικούς αλλά τι να κάνουμε ρε παίδες.. έχει και ανσαμπλ η φάση,,

καλά κάτσε να δούμε όμως ποιος θα ζήσει το όνειρο.. Η πρωινή αλλαγή ήταν τόσο μεγάλη που αλλάξαμε ήπειρο ολόκληρη στην ψυχρή εισβολή.. και εκεί που η αποκοπή στον ατλαντικό δεν άλλαζε ποτέ, είπε να αλλάξει τώρα προς το πολ΄χειρότερο που είμαστε πιο κοντά στις ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Λοιπόν μετά από τον ΜΕΓΑ κβ χιόνια ΑΙΡΧΑΙΤΕ καπάκι αυτό και καθαρίσαμε😂

gens-30-1-324.png.01685e7dd69a023566bf3046eb47e831.png

gens-30-0-324.png.c409106c196488e75d03281eb37aef68.png

gens-30-0-336.png.f72ad2c6bbd3550c050437534d672932.png

gens-30-2-336.png.e079d552f7a7754817ef32ba0ca54618.png

Κάτι τέτοια σενάρια είναι πραγματικά για αρχειοθέτηση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάπα παρεμένει ο ευρωπαίος στο 6αρι σε αυτά που κοιτάω.

 

βασικά ακόμα χειρότερο. τέλεια.....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Michael είπε:

Κάτι τέτοια σενάρια είναι πραγματικά για αρχειοθέτηση 

Θα γίνω λίγο @Santa snow  (φωνη λογικής) και θα πω ότι δεν θα είχαμε υετο λογικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μάπα παρεμένει ο ευρωπαίος στο 6αρι σε αυτά που κοιτάω.

Δεν κατεβάζει τίποτα; αυτό θα είναι το χειρότερο. Ας το πάει Ρώμη και να φτάσει το κρύο μέχρι Λαμία να ξεχαρμανιασετε εσείς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...