Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ούτε η μάνα του το έμαθε όμως. 

Ενώ με το 35άρι κάναμε θραύση διεθνώς. 

 

 

Αφου τα ποσταρεις όλα σε Αγγλικά σάιτ τι φταίμε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Το σημαντικότερο καιρικό συμβάν που είχαμε το 2023 ήταν αναμφισβήτητα το Πανευρωπαϊκό ρεκόρ των 35.1 στην Κρήτη στις 4 Νοεμβρίου. Επικοινωνήθηκε διεθνώς και παντού. Η Ελλάδα στα ουράνια αδέρφια 😇

Τετοια λογια μονο υπερηφανια και συγκινηση μας γεμιζουν τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγόρια προσηνεμα κεντροβορεια, δυτικά, ανατολικά, νησιώτικα... Να έχετε μια υπεροχη χρονιά με υγεια, αγάπη, λιγότερη γκρίνια και πιλλα χιόνια για όλους❤

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Αφου τα ποσταρεις όλα σε Αγγλικά σάιτ τι φταίμε χαχαχα

Με είχε προλάβει το άλλο το ψυχάκι ο Ιταλός από τα extremes T worldwide. Από το δικό του tweet (που τον ενημέρωσε ο τεο βασικά) έπαιξε στις ειδήσεις BBC/CNN/ITV/TV5 κτλ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

1577 η μακρινιτσα μηνιαιο τον σεπτεμβρη

Έχεις δίκιο, +250μμ απ' το δεύτερο πιο υετοφορο μήνα όλων των εποχών στην Ευρώπη,έπος!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Έχεις δίκιο, +250μμ απ' το δεύτερο πιο υετοφορο μήνα όλων των εποχών στην Ευρώπη,έπος!!!!

ισως κανει πολλα χρονια να σπασει αυτο το ρεκορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα καιρικα...μια τρυπα στο νερο η σημερινη μερα. Αν βαλουμε διπλα διπλα τους χαρτες των 4-5 μεγαλυτερων μοντελων   και τους τρεξουμε απο τις 92-168 ωρες,θα δουμε οτι ολα εχουν διαφορετικο σεναριο...Τι σημαινει αυτο??!!! Με το καλο να μας μπει ο νεος χρονος και υγεια κι ευτυχια σε ολους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα σε ολους με υγεια να χαιρεστε τις φαμίλιες σας και οτι αγαπάτε.Καιρικα λιγο περισσότερο τυχη σε αυτους που δεν την ειχαν τα τελευταια χρονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

ECE1-192.GIF?31-0

ECE0-192.GIF?31-0

Κλασσικός χιονιάς κεντροβόρεια. Ούτε εντυπωσιακά κρύα ούτε τίποτα. Ένα σωστό χαμηλό και έγιναν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε περναει ο κυματισμος στις 120-144 στο ευρωπαικο για αυτο και η κακη εκβαση. Λεπτομερεια που μακαρι να κερδηθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Με είχε προλάβει το άλλο το ψυχάκι ο Ιταλός από τα extremes T worldwide. Από το δικό του tweet (που τον ενημέρωσε ο τεο βασικά) έπαιξε στις ειδήσεις BBC/CNN/ITV/TV5 κτλ.

Α και στην Ιαπωνία και Κορέα έπαιξε το 35άρι της Κρήτης τον Νοέμβριο. Είχα βρει τα βιντεάκια και είχα λιώσει 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμπαθητικος ο παιος...Μεχρι εκει που ηθελα να δω....Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου υγεια σε ολους...Και να δειχνετε την αγαπη σας σε αυτους που πραγματικα αγαπατε...Και να περνατε χρονο μαζι τους...

Γλυκοπικρη χρονια για μενα..Εφυγε ο καλυτερος φιλος μου...Ο πατερας μου..Τοσο ξαφνικα...Πληγμα αλλα συνεχιζω...Η χρονια ομως μου εφερε και μια ευχαριστη εκπληξη λιγο μετα αλλα δεν ειναι ακομα η ωρα για να το αναφερω...

Να ειστε καλα...Και του χρονου να μη λειψει κανεις...Να θυμομαστε παντα και τα φιλαρακια που εφυγαν..Τον Ερμη και τον Αγγελο απο την Χαλκιδα!!!

Καλη χρονια!!Και καλη χιονια...Και μη ξεχνατε..Η ζωη ειναι μικρη για να ναι θλιβερη!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Συμπαθητικος ο παιος...Μεχρι εκει που ηθελα να δω....Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου υγεια σε ολους...Και να δειχνετε την αγαπη σας σε αυτους που πραγματικα αγαπατε...Και να περνατε χρονο μαζι τους...

Γλυκοπικρη χρονια για μενα..Εφυγε ο καλυτερος φιλος μου...Ο πατερας μου..Τοσο ξαφνικα...Πληγμα αλλα συνεχιζω...Η χρονια ομως μου εφερε και μια ευχαριστη εκπληξη λιγο μετα αλλα δεν ειναι ακομα η ωρα για να το αναφερω...

Να ειστε καλα...Και του χρονου να μη λειψει κανεις...Να θυμομαστε και τα φιλαρακια που εφυγαν..Μακη,Ερμη,και τους Αγγελους απο την Ευβοια!!

Καλη χρονια!!

Και εμενα η μανα μου απο καρκινο στα 48... Αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Κλασσικός χιονιάς κεντροβόρεια. Ούτε εντυπωσιακά κρύα ούτε τίποτα. Ένα σωστό χαμηλό και έγιναν!!!

Δεν φτάνουν οι θερμοκρασίες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν αφήνω ένα alert εδω πέρα σε περίπτωση που κάποιος το δει να έρχεται.

Ενημερώστε με αν φανεί η θερμοκρασία να πέφτει κάτω από 6 βαθμούς ελάχιστη στη Μονεμβασιά τον Ιανουάριο. Οποιαδήποτε στιγμή. Είναι κρίσιμο για την είσοδο της Μονεμβασιάς στην ίδια ζώνη ανθεκτικότητας φυτών με το Μαϊάμι. 

Θα μου πείτε καυσωνικές αγωνίες αυτές αλλά αν το πάρει κανείς πρέφα από τα μοντέλα ας με ενημερώσει 😇

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...