Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Γιαννιώτης Γ. είπε:

Και εμενα η μανα μου απο καρκινο στα 48... Αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη

Οταν ενας ανθρωπος φευγει τοσο νεος ,οχι δεν ειναι ετσι  η ζωη φιλε μου

Αλλα αδικη και σκληρη για καποιους συνανθρωπους μας

Να εισαι παντα γερος και να την θυμασαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά παιδια σε όλους και σε προσωπικό και σε παγκόσμιο επίπεδο και επίσης στα καιρικά να δούμε άσπρη μέρα αν και δύσκολα αλλα εδω ειμαστε ολοι μαζι παρέα να το παλέψουμε...είστε υπέροχη παρέα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά με υγεία σε όλους! Ευτυχία, αγαπη και χιονια σε όλους!❤️

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Λοιπόν αφήνω ένα alert εδω πέρα σε περίπτωση που κάποιος το δει να έρχεται.

Ενημερώστε με αν φανεί η θερμοκρασία να πέφτει κάτω από 6 βαθμούς ελάχιστη στη Μονεμβασιά τον Ιανουάριο. Οποιαδήποτε στιγμή. Είναι κρίσιμο για την είσοδο της Μονεμβασιάς στην ίδια ζώνη ανθεκτικότητας φυτών με το Μαϊάμι. 

Θα μου πείτε καυσωνικές αγωνίες αυτές αλλά αν το πάρει κανείς πρέφα από τα μοντέλα ας με ενημερώσει 😇

Προσωπικα το χω σιγουρακι μετα απο τετοιες ζεστες που εχει κανει μηνες τωρα...με κανα 2 εισβολες τερατα ειτε ξερες ειτε με ιστορικους αυτο δεν το ξερω, αλλωστε μονο ετσι κρυωνει ο μ.ο. εδω κατω, παρα με το να εχουμε sustained κρύο για εβδομαδες στην περιοχη μας.

Μην το ψαχνεις δε θα σου κατσει, οπως και τα 300μμ με την Αναβυσσο, με το που το πες ξεκ*λ*θηκε στις βροχες τον Ιουνιο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, billias7815 είπε:

Αυλωνας στην Βόρεια Αμερική κατεβαίνει; Αν δεν κατεβαίνει μην περιμένουμε τίποτα για Ελλάδα...

ECN1-240.GIF?31-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια με υγεια σε ολους μας! Προσωπικα θα παραγγελνα 2-3 ενσαμπλια του σημερινου δωδεκαριου του τζιφου δωρο απο τον αι Βασιλη, εστω και καθυστερημενα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Προσωπικα το χω σιγουρακι μετα απο τετοιες ζεστες που εχει κανει μηνες τωρα...με κανα 2 εισβολες τερατα ειτε ξερες ειτε με ιστορικους αυτο δεν το ξερω, αλλωστε μονο ετσι κρυωνει ο μ.ο. εδω κατω, παρα με το να εχουμε sustained κρύο για εβδομαδες στην περιοχη μας.

Μην το ψαχνεις δε θα σου κατσει, οπως και τα 300μμ με την Αναβυσσο, με το που το πες ξεκ*λ*θηκε στις βροχες τον Ιουνιο 😂

Σιγά με 317 mm έκλεισε φέτος η Ανάβυσσος ρε συ. Κλαιν. Ο μέσος ετήσιος είναι στα 315 mm αυτή τη στιγμή. Θέλουμε 2 ξηρά έτη για να πέσει κάτω από 300 mm η Ανάβυσσος. Να μου πεις αν είχαμε το έτος να κλείνει με 450+ στην Ανάβυσσο να σου έλεγα οκ ξέχνα το. Τώρα anything goes.

Επίσης για την Μονεμβασιά απέχει μόλις 0.1 βαθμό σε μέση των απόλυτα ελάχιστων για να μπει σε ζώνη 11a. Η Mονεμβασιά btw από το 2018 μέχρι το 2021 ήταν ήδη στη ζώνη 11a. Αν δε πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς το 2024 θα επιστρέψει σε ζώνη 11a. Η μόνη περιοχή της ηπειρωτικής χώρας που θα το ξανακαταφέρει. 

Βασικά τυπικά από τα ξημερώματα η Μονεμβασιά θα λογίζεται ξανά ζώνη 11a αφού δεν θα έχει πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς το νέο έτος 😇

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες εδώ και ώρα έχει μπει ένα κουνούπι μέσα στο σπίτι μου και με γυρωφερνει. Δεν υπάρχει χειμώνας δεν υπάρχει σωτηρία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απο ολα και χαρες! παμε να φερουμε τον χειμωνα επιτελους... 

εχει μια λογικη ο παιος με λιγες βελτιωσεις ειμαστε 👌

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους παιδιά. Υγεία ευτυχία και ότι επιθυμεί ο καθένας σας. Σάκη να θυμασε το πατέρας σου όπως ακριβώς το αναφερες ο καλύτερος σου φίλος είναι το καλύτερο μνημόσυνο που μπορείς να κάνεις στους κοντινούς ανθρώπους σου να του θυμάστε με αγάπη..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Σιγά με 317 mm έκλεισε φέτος η Ανάβυσσος ρε συ. Κλαιν. Ο μέσος ετήσιος είναι στα 315 mm αυτή τη στιγμή. Θέλουμε 2 ξηρά έτη για να πέσει κάτω από 300 mm η Ανάβυσσος. Να μου πεις αν είχαμε το έτος να κλείνει με 450+ στην Ανάβυσσο να σου έλεγα οκ ξέχνα το. Τώρα anything goes.

Επίσης για την Μονεμβασιά απέχει μόλις 0.1 βαθμό σε μέση των απόλυτα ελάχιστων για να μπει σε ζώνη 11a. Η Mονεμβασιά btw από το 2018 μέχρι το 2021 ήταν ήδη στη ζώνη 11a. Αν δε πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς το 2024 θα επιστρέψει σε ζώνη 11a. Η μόνη περιοχή της ηπειρωτικής χώρας που θα το ξανακαταφέρει. 

Βασικά τυπικά από τα ξημερώματα η Μονεμβασιά θα λογίζεται ξανά ζώνη 11a αφού δεν θα έχει πέσει κάτω από 5.8 βαθμούς το νέο έτος 😇

Τα ακουω ολα αυτα. Σε παιζω στοιχηματακι και για τα 2 αμα θες ομως. Θεωρω οτι εχω και το πανω χερι 😄

 

Αναβυσσος οβερ 300 & Μονεμβασια αντερ 5,8

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Τα ακουω ολα αυτα. Σε παιζω στοιχηματακι και για τα 2 αμα θες ομως. Θεωρω οτι εχω και το πανω χερι 😄

 

Αναβυσσος οβερ 300 & Μονεμβασια αντερ 5,8

Σου απαντάω στο νήμα των στατιστικών.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία σε σας και στα αγαπημένα σας πρόσωπα. 

Μόνο υγεία και τα χιόνια θα έρθουν σε όλους.

 

ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...