Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλώντας για 11 Γενάρη(που είναι πολύ μακριά) τα περισσότερα σενάρια έχουν μεν προσηνεμο χιονιά αλλά πολλά με χαλιες θερμοκρασίες, είναι γύρω στα 10 που είναι καλές θερμοκρασίες, και μετά έχει και κάποια που δεν τα θέλουμε, φεύγουν δυτικά η πολύ ανατολικά και επίσης έχει και κάποια κεντροβορεια αλλά πολύ λιγα

Αυτό που είναι επίσης αξιοσημείωτο είναι το πόσο πολύ ψύχος υπάρχει ΒΑ σε σχεδόν όλα τα σενάρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Να χετε παντα υγεια και βαλτε χιουμορ στη ζωη σας...Γεια σου παρεακι!!

 

Στην υγειά σου Σάκη!!! Καλή χρονιά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα, και με την ευχή να σπάσει η αχιονιά των κβ μια και καλή φέτος τον Γενάρη!!! Με καθολικό κβ που θα βάλει παντού ΑΟ 25cm και πάνω!

Στα καιρικά ο Ευρωπαίος εννοείται είναι καταστροφή. Καλός για ημιορεινά, αλλά πλέον με νοιάζει να δω σωστό χιόνι στην πόρτα μου και τίποτε άλλο! Αν δεν δω, υπομονή 3 μήνες να περάσει ο χειμώνας να παίξουμε με αστάθειες.

Το αικον στο 18αρι έχει παρόμοια λογική με κοντρόλ τζιφου. Να περασει η σφήνα θελουμε και να μην ενωθεί πολύ με τον Αυλώνα. Η σφήνα από μόνη της έχει αρκετό κρύο για παραθαλάσσιο κβ χιόνι.

Το σίγουρο είναι πως αν δεν αλλάζει κάτι παίζουμε στον κλασσικό άξονα Ιταλία Τουρκία, με εμφανή την πλάστιγγα να γέρνει στα ανατολικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν ξυπνήσει κάνας Ατλαντικός και μείνει ο Αζορικός, αν δεν μας κάτσει καλά με την πρώτη μπορεί να έρθει σε δεύτερο ή τρίτο χρόνο. Το έχουμε ξαναδεί το έργο. Ας υπάρχει ψύχος ΒΑ και θα εμφανιστούν ευκαιρίες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν αφήστε τις μπριζόλες και τα πετα σε λιγο ξεκινάει το 18αρι του μοντέλου που όλοι αγαπήσαμε χαχαχα.Για να μας μπει καλά ο χρόνος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαταραχή στρατοσφαιρική, πίεση και προσπάθειες να τον κόψει σε διάρκεια, με κάτω από τον μέσο όρο ζωνικούς, διαμηνύουν βαρυχειμωνιά διαρκείας και όσο παρακάτω σμπαράλιασμα του πολικού στροβίλου και συνέχεια τρομερών καταστάσεων για 3-7 εβδομάδες.....Ειναι πλέον εφικτό σενάριο.....Πάμε στον άλλο χρόνο και με υγεία ναμαστε καλα, γεροί και ανθρώπινοι!!

Κι όπως έλεγε ο Αναξαγόρας....

"Η φύση δεν γνωρίζει εξαφάνιση αλλά μόνο μεταμόρφωση"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είναι να το χάσουμε καλύτερα τα πάει ανατολικά να έχουμε κρύο τουλάχιστον. Αν πάει Ισπανία θα μας σηκώσει κάνα υποτροπικό για 150η φορά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Gary είπε:

Είμαι και γω στο παιχνίδι ?

Εσυ είσαι μια κατηγορία απο  μόνος σου αγόρι μου!!

Καλή χρονιά με πολλά χιόνια στη πόρτα σου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λιγο θα γιορτασουμε τη νεα χρονια. Με τις οικογενειες μας αλλα και μεταξυ μας, εδω στη δικη μας καιρικη οικογενεια οπου εχουμε αλλαξει πολλες χρονιες μαζι τα τελευταια 20 περιπου χρονια. Εδω πανω απο ενα 18αρι του gfs.

Προσωπικα θα ηθελα  να ευχηθω στον καθενα ξεχωριστα,2 αγαθα τα οποια δεν αγοραζονται. Υγεια και αγαπη. Οσοι τα ειχατε να συνεχισετε να τα εχετε, και οσοι καποιο απο αυτα δεν ειχατε, να το αποκτησετε μεσα στο 24 και να κρατησει για παντα. 

Στα καιρικα,μακαρι η νεα χρονια να φερει σε ολους, οτι μας εχει λειψει. 

Καλη χρονια παιδες,με ειρηνη στον κοσμο.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως μη μπορώντας να κάνω και πολλά καθώς ο πυρετός παίρνει την ανηφόρα το βλέπω το 18αρι και τα μάτια είναι στην Ισλανδία ...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ πάντως μη μπορώντας να κάνω και πολλά καθώς ο πυρετός παίρνει την ανηφόρα το βλέπω το 18αρι και τα μάτια είναι στην Ισλανδία ...😋

Αρρώστησες και εσύ βρε Βαγγέλη? Πωωω περαστικά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ πάντως μη μπορώντας να κάνω και πολλά καθώς ο πυρετός παίρνει την ανηφόρα το βλέπω το 18αρι και τα μάτια είναι στην Ισλανδία ...😋

Περαστικά φιλαράκι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ πάντως μη μπορώντας να κάνω και πολλά καθώς ο πυρετός παίρνει την ανηφόρα το βλέπω το 18αρι και τα μάτια είναι στην Ισλανδία ...😋

Περαστικά Βαγγέλη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγώ σπίτι γιατί είναι όλοι άρρωστοι, οπότε φάγαμε οικογενειακά και περιμένουμε την αλλαγή του χρόνου και εγω βλέπω 18αρι τ΄ζιφου...αξία ανεκτίμητη χαχα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ πάντως μη μπορώντας να κάνω και πολλά καθώς ο πυρετός παίρνει την ανηφόρα το βλέπω το 18αρι και τα μάτια είναι στην Ισλανδία ...😋

Περαστικά φίλος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Και εγώ σπίτι γιατί είναι όλοι άρρωστοι, οπότε φάγαμε οικογενειακά και περιμένουμε την αλλαγή του χρόνου και εγω βλέπω 18αρι τ΄ζιφου...αξία ανεκτίμητη χαχα!!!

Χαλκίδα κυκλοφορούν κοβιντ γαστρεντερίτιδα, κοξάκι, στρεπτόκοκκος, γρίπη α και γρίπη β. Ο μισός πληθυσμός είναι άρρωστος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Εγώ πάντως μη μπορώντας να κάνω και πολλά καθώς ο πυρετός παίρνει την ανηφόρα το βλέπω το 18αρι και τα μάτια είναι στην Ισλανδία ...😋

Καλη Χρονια , Χρονια πολλα ...και το 18αρι να σε βοηθησει να αναρρωσεις γρηγοροτερα !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Και εγώ σπίτι γιατί είναι όλοι άρρωστοι, οπότε φάγαμε οικογενειακά και περιμένουμε την αλλαγή του χρόνου και εγω βλέπω 18αρι τ΄ζιφου...αξία ανεκτίμητη χαχα!!!

Καλη Χρονια , περαστικα !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή Χρονιά, ευτυχισμένο το 2024 υγεία σε όλους και στις οικογένειές σας!!!

Να ευχηθώ επίσης η καιρική μας παρέα να παραμείνει ανέγγιχτη το νέο έτος, αν είμαστε όλοι καλά και θα θυμόμαστε πάντα τους τέσσερις που έφυγαν νωρίς (Αγγελος, Μάκης, Άγγελος και Ερμής).

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά φιλαράκια!!Ο καινούργιος χρόνος να φέρει στον κάθε ότι έχει στην καρδιά του!!και πολλά χιονακια στην πόρτα μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...