Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ukmo-0-168.png?12

 

Το κρύο ποου κατεβάζει πάει εκεί που πρέπει μενμ αλλά απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ...

 

στοιχηματίζω μάλιστα πως με το πρωινό του επειδή θα κατέβαζε μεγαλύτερο αυλώα θα ήταν και πιο αναοτλικά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αφηνω εδω πριν φυγω για δουλεια.

 

ellpanastas_1.jpg

Γιωργαρα μου μαζι σου..Αλλα εγω θα σηκωσω το λαβαρο της γαλαζιας σημαιας καλου κακου..Μας βλεπω να συνεχιζουμε τα μπανια..🤣

galazia-simaia-1-768x467-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πανελλαδικοι σε διαφορετικες φασεις και επαναληψεις.ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΜΛΚΙΕΣ.

και κάποια άλλη ψυχή βγαίνει σαν τα μανιτάρια  εδώ μέσα όταν έρχεται χιονιάς προσηνέμων και μιλάει για πανελλαδικούς χιονιάδες.....χαχαχαχα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν κρατιεμαι πλεον ρε ....τελειωσε  !!!!!! θα παιχτουν πολλα και απανωτα επεισοδια  για ολους !!!!!

τα προσηνεμα , κατι ευβοιες , κατι 3 τρεις νομοι δυνατα στο παιχνιδι !!!!!!!✈️🤯💌💥🤽‍♂️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 minutes ago, Galanto said:

Το ουκμο αν συνεχιζει το πρωί θα πήγαινα  Γαλλία ισα ισα τώρα μπορεί να και πιο κοντά στο τζεμ και να φέρει κάτι 

αυτό ακριβώς έγραψα και το πρωί ,,, απορώ ιδίως για όσους ΚΒ θελουν τόσο ψηλά το κέντρο του αντικυκλώνα, όπως ήταν του UKMO το πρωί ,,,, τέτοια θέση είναι λουκούμι για ΚΔ Ευρώπη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μη βλέπετε απο τωρα αυλώνες κλπ..  Αμα ξεκινήσει,  θα χιονίζει μέχρι τον Δεκαπενταύγουστο....

Καλη χρονια Μπαμπινο μου....Εγω περιμενω χιονουρες στην Καλλιθεα στα στενα μεχρι Σεπτεμβρη..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Καλη χρονια Μπαμπινο μου....Εγω περιμενω χιονουρες στην Καλλιθεα στα στενα μεχρι Σεπτεμβρη..🤣

Καλή χρονιά Σάκαρε...ηδη εχω πάρει φτυάρια αλάτια και τα σχετικά🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, SNOW ADDICTION είπε:

αυτό ακριβώς έγραψα και το πρωί ,,, απορώ ιδίως για όσους ΚΒ θελουν τόσο ψηλά το κέντρο του αντικυκλώνα, όπως ήταν του UKMO το πρωί ,,,, τέτοια θέση είναι λουκούμι για ΚΔ Ευρώπη!

Δες βόρειο πόλο και θα καταλάβεις γιατί ήταν το πρωινό πολύ καλύτερο για κβ από το 12αρι, ένωση αζορικού και πολικού αντικυκλωνα και κατάβαση ισχυρής ψυχρής εισβολής κατευθείαν από τον πόλο.

Στο 12αρι μετά την χαλαρή λίμνη δεν θα κατέβαινε τίποτα, αφού θα κατέρρεε ο αζορικος, και θα ενωνόταν το κρύο από τα βορειανατολικά με τα χαμηλά του Ατλαντικού.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μη βλέπετε απο τωρα αυλώνες κλπ..  Αμα ξεκινήσει,  θα χιονίζει μέχρι τον Δεκαπενταύγουστο....

καλα ειπες Μπαμπη μου   αμα ξεκινησει που μαλλον δεν βλεπω να ξεκιναει   χρονια πολλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγνωμη παίδες αλλά πρέπει να υπενθυμίσω οτι το τμήμα εξομολόγησης και μετάνοιας του forum ηδη εχει ανοίξει...προλαβαίνετε δε προλαβαίνετε.

Θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας..

Ωράριο αγοράς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

καλα ειπες Μπαμπη μου   αμα ξεκινησει που μαλλον δεν βλεπω να ξεκιναει   χρονια πολλα 

Και οι τυφλοί θα δούν Μιχάλη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Και οι τυφλοί θα δούν Μιχάλη...

ειμαι σιγουρος οτι κ αυτο θα γινει  το θεμα ειναι οτι θα τα δουν ολα ....... χιονι δεν θα δουν χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Καλή χρονιά Σάκαρε...ηδη εχω πάρει φτυάρια αλάτια και τα σχετικά🤣

Και εγώ. Παίρνω άπειρο αλάτι να το ρίξω στον δρόμο, όχι για να λιώσει το χιόνι, αλλά για να δει λίγο άσπρο το ματάκι μου και να νομίζω πως το αλάτι είναι χιονι😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
12 minutes ago, [weathermaniac] said:

Δες βόρειο πόλο και θα καταλάβεις γιατί ήταν το πρωινό πολύ καλύτερο για κβ από το 12αρι, ένωση αζορικού και πολικού αντικυκλωνα και κατάβαση ισχυρής ψυχρής εισβολής κατευθείαν από τον πόλο.

Στο 12αρι μετά την χαλαρή λίμνη δεν θα κατέβαινε τίποτα, αφού θα κατέρρεε ο αζορικος, και θα ενωνόταν το κρύο από τα βορειανατολικά με τα χαμηλά του Ατλαντικού.

Κατά την άποψή μου ΑΝ υπήρχε κατάβαση ισχυρής ψυχρής εισβολής πιθανότερη κατεύθυνση θα ήταν η ΚΔ Ευρώπη ,,, δεν υπήρχε κανένας μασίφ αντικυκλώνας καθ' ύψος στο πρωινό τρέξιμο του UKMO που να όδευε την εισβολή προς Ελλάδα ή έστω Ιταλία

Επεξεργάστηκε από SNOW ADDICTION
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...