Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

 

Χαχαχαχα ρε νομιζα ελεγες για το αικον λεω πια σφηνα και αφου τη βγαζει γιατι ειναι τοσο χαλια....Μου χουν  βγεξ  τα μάτια το βάζω και ξαναβαζω να το δω και δε βλέπω χαχαχαχαχ

Αύριο γυρνάει ο Ερμής ορθοδρομος...μην αγχώνεσαι🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

 

Χαχαχαχα ρε νομιζα ελεγες για το αικον λεω πια σφηνα και αφου τη βγαζει γιατι ειναι τοσο χαλια....Μου χουν  βγεξ  τα μάτια το βάζω και ξαναβαζω να το δω και δε βλέπω χαχαχαχαχ

Ε τότε βγάζει νόημα. Ναι στο αικον δεν υπάρχει πουθενά σφήνα ενεοείται, και προσωπικά δεν μου άρεσε το ραν.  Πωπω φαντάζομαι τι Mindf@ckεd θα έπαθες πωωω😹

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε τότε βγάζει νόημα. Ναι στο αικον δεν υπάρχει πουθενά σφήνα ενεοείται, και προσωπικά δεν μου άρεσε το ραν.  Πωπω φαντάζομαι τι Mindf@ckεd θα έπαθες πωωω😹

Ρε άρχισα να έχω και ρίγος και εχω κορονοιός κατά 90 τοις εκατο αυριο θα κάνω τεστ ...Και νόμιζα ότι δε καταλαβαίνω και τους έκλεισα τους χαρτες λεω παει χαζεψα 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ρε άρχισα να έχω και ρίγος και εχω κορονοιός κατά 90 τοις εκατο αυριο θα κάνω τεστ ...Και νόμιζα ότι δε καταλαβαίνω και τους έκλεισα τους χαρτες λεω παει χαζεψα 🤣🤣

Περαστικά!! Πωπωπωπω καταλαβαίνω.

 

Αλλά το ότι είστε όλοι άρρωστοι και εγώ είμαι καλά με ξεπερνάει!!!😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 

Αλλά το ότι είστε όλοι άρρωστοι και εγώ είμαι καλά με ξεπερνάει!!!😅

Μόλις σκάσει υποτροπικό ο τζίφος θα εμφανιστούν σε όλους μας τα πρώτα συμπτώματα🤣🤣

Εκτός από τον καυσωνακια που έχει αντισώματα... Ήδη από το καλοκαίρι 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, athper είπε:

τζιφος και ουκμο καρμπον στις 120..ολοιδιοι

Χωρίς αυλωνα και οι 2 ...Σήμερα νομιζω τελειώνουν οι ελπίδες για αυλωνα και φυσικά οι μέσοι οροι θα ανέβουν 3,4 βαθμους 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν βλέπω να κατεβαίνει αυλώνας, γενικά θεωρώ σαν συνολο τα 12αρια κατώτερα των 00αριών.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ρε άρχισα να έχω και ρίγος και εχω κορονοιός κατά 90 τοις εκατο αυριο θα κάνω τεστ ...Και νόμιζα ότι δε καταλαβαίνω και τους έκλεισα τους χαρτες λεω παει χαζεψα 🤣🤣

Περαστικά Αντουάν...εγώ χτυπάω από χτες μέχρι 38.5 κατά περιόδους άλλα δύο τεστ βγήκαν αρνητικά σε οτιδήποτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χωρίς αυλωνα και οι 2 ...Σήμερα νομιζω τελειώνουν οι ελπίδες για αυλωνα και φυσικά οι μέσοι οροι θα ανέβουν 3,4 βαθμους 

Λυσσαξες..πηγαινε να ξαπλωσεις..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βάλετε τα μοντελα που έχουν τρέξει και δείτε τον παγκόσμιο χάρτη θα καταλάβετε ότι οι ελπίδες για αυλωνα τελείωσαν...οπότε τελείωσε και ποια πιθανότητα χιονιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

εμανώς κατώτερο το ούκμο σε σχέση με το πρωινό του με πιο νότια τον αντικυκλώνα...

 

μόνο το τζεμ φαίνεται καλύτερο.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εμανώς κατώτερο το ούκμο σε σχέση με το πρωινό του με πιο νότια τον αντικυκλώνα...

 

μόνο το τζεμ φαίνεται καλύτερο.

Και το γιουκμο έχει τάση να κατεβάσει...θα δούμε όταν ολοκληρωθεί.Καυσε να προχωρήσει και λίγο ο τζιφος μην βιαζεσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πόρτα του ψυχους δεν κλεινει για εμας..απλά δεν θα υπάρξει Αυλώνας.... μπορεί να στηθεί ομως πολύ καλύτερη κατάσταση για τα Βόρεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εμανώς κατώτερο το ούκμο σε σχέση με το πρωινό του με πιο νότια τον αντικυκλώνα...

 

μόνο το τζεμ φαίνεται καλύτερο.

Το ουκμο αν συνεχιζει το πρωί θα πήγαινα  Γαλλία ισα ισα τώρα μπορεί να και πιο κοντά στο τζεμ και να φέρει κάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το ουκμο αν συνεχιζει το πρωί θα πήγαινα  Γαλλία ισα ισα τώρα μπορεί να και πιο κοντά στο τζεμ και να φέρει κάτι 

Με τέτοιο αυλώνα μόνο με ρίτζ στο θεό μπορεί να κατέβει όσο δυτικά γίνεται ώστε να μην πάει το κρύο χαμένο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...