Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρεις ότι ήρθε επιτέλους ο χειμώνας όταν διαβάζεις την ίδια στιγμή στο φόρουμ

''ΕΠΟΣ! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΑΝ!''

''ΧΑΛΙΑ, ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΚΑΗΚΕ Ο ΜΙΣΟΣ ΓΕΝΑΡΗΣ''

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σταματα θα σου βαλω φραγη στο τηλεφωνο.🤣

Ποιος περιμενει ανατριπλωσεις παλι....με 20ρια καθε μερα....

Θα ρθω στο μαγαζι εεεε🤣🤣😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowparty είπε:

Ποιος περιμενει ανατριπλωσεις παλι....με 20ρια καθε μερα....

Θα ρθω στο μαγαζι εεεε🤣🤣😂😂

Το τελειωτικο χτυπημα θα δοθει στην αναπενταπλωση.Θα γραφτουμε στην μετεοϊστορια ως η χωρα που χαθηκε απο τα χιονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα ευνοϊκά σεναρια για την χώρα μας τα θέλουμε κάτω από τις 120 ώρες, τώρα ας δείχνουν ότι θέλουν στις 200 ώρες...

Να μην παρεξηγηθώ δε σημαίνει ότι θεωρώ ότι θα έρθει αυλώνας/χιονιάς στη χώρα μας σίγουρα αλλά αν είναι να έρθει δε θέλω να το δείχνουν τα μοντέλα στις 180+ ώρες...

Και κάτι άλλο...πολλές φορές στο παρελθόν ξεκινούσαμε με στοχο μια ημερομηνία (βασει ανσάμπλ τρεξιμάτων) και όσο πλησιάζαμε μετατοπίζονταν μερικές μέρες (3-5) μετά, έχει συμβεί πολλές φορές στο πρόσφατο παρελθόν οπότε υπομονή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μας χιονιζει με εγκλωβιδμο κρυας μαζας ο ευρωαπιος ;;;; με το αγπαημενο μου σεναριο η δε βλέπω καλά 

O ευρωπαίος στο τέλος του εβγαλε ένα σενάριο μηχανικά...αυτό είναι όλο,στην αρχή του όμως είναι κακός και πάει να συμφωνήσει απόλυτα με τον τζίφο...απέχω λόγω γκαντεμιάς και στοιχίματος,...μπας και βελτιωθούν ...μακάρι κάποιοι να χιονιστούν...τουλάχιστον η Ηπειρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τελικά έβλεπα καλα εβγαλε χιοναρα ο ευρωαπιος 

Με λιγες αλλαγες και σωστο συνδυασμο χ κεντρικης μεσογειου με αργη ανατολικη κινηση και πολικου ψυχους απο πανω θα παρακαλατε να σταματησει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Αφού δεν βλέπω Βαγγέλη vorio Polo να σχολιάζει μάλλον δεν πάνε καλά τα πράγματα χαχαχα 

Έχω σκύλο έξω ...βλέπω...πάμε για φονικά ανσμπλ παιου...πάμε για κλπο γκρόσο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με λιγες αλλαγες και σωστο συνδυασμο χ κεντρικης μεσογειου με αργη ανατολικη κινηση και πολικου ψυχους απο πανω θα παρακαλατε να σταματησει.

Προς το παρων εδ και 17,18 χρόνια παρακαλάμε να έρθει η διάταξη αυτή χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με λιγες αλλαγες και σωστο συνδυασμο χ κεντρικης μεσογειου με αργη ανατολικη κινηση και πολικου ψυχους απο πανω θα παρακαλατε να σταματησει.

Σωστό σε βρίσκω...πάμε να εκμεταλλευτούμε στην ουσία την στάσιμη λίμνη από 6-7 Γενάρη που θα υπάρχει τριγύρω από την Ιταλία και απλά θέλουμε σωστό εμποδισμο και υποτυπώδη μεσαία 500 άρια από τον Αυλώνα  και γιβαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σάκη @sakis13 τωρα που ειμαι άρρωστος έβλεπα τηλεόραση και νομίζω σε είδα σε μια διαφημίσει με το τρίκαλινο της φάγε  🤣🤣🤣🤣🤣..βάλτε να τη δείτε σιγουρα ο σακαρος ήταν 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eγώ λέω να μαζευτούμε όλοι οι γκαντέμηδες των ΚΒ(και είμαστε πολλοί ονοματα δεν λέω...)...και να κάνουμε αποχή από τον σχολιασμό....και να αφήσουμε κανένα παιδί....με θετική ενέργεια ακόμα και προσήνεμο..να σχολιάζει για εμάς...Δηλαδή από τα 30 τόσα σενάρια τα 29 ευχόμαστε το 30στό βγαίνει....παιδιά....εγώ πάντως θέλω προσήνεμο να σχολιάζει για μένα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με λιγες αλλαγες και σωστο συνδυασμο χ κεντρικης μεσογειου με αργη ανατολικη κινηση και πολικου ψυχους απο πανω θα παρακαλατε να σταματησει.

Ούτε αν κινδυνέψει η ζωή μου δεν θα παρακαλάω να σταματήσει το χιόνι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέρα από την πλάκα.. Θέλω ΠΡΩΤΑ έναν πολύ δυνατό χιονια ΔΚΒ και νησιά Αν.Αιγαιου. Και μετά έναν καθαρόαιμο δικό μας καρμπόν 2002 να απολαμβανουμε χωρίς τύψεις για τα παιδιά που έχουν να το δουν τόσο καιρό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Σάκη @sakis13 τωρα που ειμαι άρρωστος έβλεπα τηλεόραση και νομίζω σε είδα σε μια διαφημίσει με το τρίκαλινο της φάγε  🤣🤣🤣🤣🤣..βάλτε να τη δείτε σιγουρα ο σακαρος ήταν 

Το καλύτερο δεν στο είπα .με το Βαγγέλη έχω ακριβώς την ίδια ίωση...με τα ίδια συμπτώματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ούτε αν κινδυνέψει η ζωή μου δεν θα παρακαλάω να σταματήσει το χιόνι!!!

Και είσαι και καταιγιδακιας πανάθεμα σε. Δεν έχεις γιατρια εσύ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...